Armastuse ja suhte horoskoop 26.11.2023.


Jäär: Teid ootab ees loominguline päev. Olge valmis kohtuma kellegi erilisega. Võite pöörduda selle inimese poole, et teha ettepanek suhtlemiseks ja te saate positiivse vastuse. Tänane päev sobib suhete parandamiseks. Samuti võite kaaluda oluliste armastusega seotud otsuste tegemist. Peaksite vältima vaidlusi ja konflikte, kuna kõigi õnnelike hetkede ja stsenaariumitega kaasneb kerge lahusoleku varjund.

Sõnn: Täna saage osa õnnest, mis motiveerib uutele ettevõtmistele. Jagage koos helgeid hetki ja veetke rohkem aega teineteise seltsis. Võite planeerida puhkuse looduses. Vallalised inimesed soovivad suhte järgmisele tasemele viia ja päeva teine ​​pool on sobiv periood. Samuti võite kohtuda oma endise kaaslasega ja tõenäosus endine elu taaselustada on suur.

Kaksikud: Käsitlege kõiki suhtega seotud probleeme enesekindlalt. Võiksite armsamaga rohkem aega veeta, mis annab teile võimaluse lahendada vanu arusaamatusi. Need inimesed, kes peavad suhet mürgiseks, võivad kaaluda sellest väljumist. Tänane päev on hea, nii abielu parandamiseks, kui ka liidu sõlmimiseks. Ärge olge ülemus, ega dikteerige asju oma isiklikus elus. Selle asemel väärtustage suhet ja olge hea sõber.

Vähk: Üksikud võivad leida endale kaaslase, oma emotsioone väljendades. Enne viimase otsue tegemist kaaluge siiski kõiki tegureid. Mõned suhted toovad ellu õnne, samas kui mõnel võivad olla katastroofilised tagajärjed. Täna on võimalik, et armute inimesesse esmapilgul. Oodake siiski paar päeva ettepaneku tegemiseks. Päeva teine ​​pool ei pruugi armastuse mõttes olla produktiivne ja ette võib tulla väiksemaid hõõrumisi.

Lõvi: Jääge oma armuelus rahulikuks ja õnnelikuks. Egoga seotud probleemide tõttu võivad tekkida väikesed probleemid. Nende lahendamine on ülioluline. Kontrolli emotsioone ka vaidluste ajal ja väärtusta alati partnerit. See on suhetes harmoonia säilitamiseks ülioluline. Veenduge, et suhtesse ei oleks kaasatud kolmandaid isikuid. Abielu võib olla kaalumisel kuna teie suhe võivad saada uue hingamise.

Neitsi: Täna on õnne näha suhetes edu. Vallalised võivad saada ettepaneku ootamatult inimeselt, võib-olla kelleltki, keda olete juba pikka aega tundnud. Vältige täna kõiki egoga seotud arutelusid ja veenduge, et lahendate isegi mineviku erimeelsused. Mõned inimesed naasevad vana armusuhte juurde. Kooselus peaksite siiski vältima igasugust tegevust, mis võib mõjutada teie suhet.

Kaalud: Täna tuleks lahendada kõik vaidlused enne, kui asjad käest ära lähevad. Olge tundlik oma väljavalitu eelistuste suhtes ja see aitab suhtele kaasa. Hoidke jonnihoogudest eemale ja jagage oma partnerile alati austust ja ruumi. Mõnes armusuhtes võib näha ka kolmanda isiku soovimatut sekkumist, mis võib põhjustada tõsiseid probleeme. Käsitlege seda kriisi taktikaliselt.

Skorpion: Täna lahendage kindlasti kõik suhtega seotud probleemid. Võite endise leegiga kokku puutuda ja see on ka võimalus vana afäär uuesti üles puhuda. Abielus olevad inimesed peavad aga olema ettevaatlikud, et mitte lubada kõrvalekaldeid, mis võiksid mõjutada nende kooselu. Andke väljavalitule privaatsust ja ärge suruge peale oma arvamust, mis võib olla häiriv, pealetükkiv ja tüütu.

Ambur: Olge armastuses siiras ja see avaldab teie suhtele positiivset mõju. Vältige igasuguseid vaidlusi ja jääge rahulikuks ka siis, kui partner teid provotseerib. Käsitlege kõiki egoga seotud küsimusi diplomaatilisel viisil. Need, kes lähiminevikus lahku läksid, võivad täna leida partneri. Päeva teine ​​pool sobib suurepäraselt tutvustamaks oma väljavalitut lähedastele.

Kaljukits: Peate olema hooliv inimene ja käituma armastavalt. See tugevdab sidet. Romantiline puhkus on suurepärane viis väljavalitu tundmaõppimiseks. Kuluta rohkem aega suhtlemisele ja räägi avameelselt. Mõnedes kaugsuhetes tekivad mõrad ja oluline on probleemid lahendada enne, kui lõhe laieneb. Vallalised võivad leida huvitava inimese ja võiksite olla lähenemisel avatum.

Veevalaja: Täna soovite väga oma armsamat hellitada ja see on armuelu elushoidmiseks ülioluline. Olge romantiline igas ettevõtmises ja veetke ka rohkem aega koos. Vältige minevikku süvenemist ja jätke vahele ka ebameeldivad vestlused. Abielus inimesed, kellel on probleeme perekonnaga, peavad suhete lahendamiseks leidma kompromissi.

Kalad: Vaatamata väiksematele hõõrumistele ei kahjusta ükski tõsine probleem teie suhteid. Käsitlege iga kriisi küpse suhtumisega. Ärge süvenege minevikku ja vältige ka kära tekitamist kergemeelsetes küsimustes. Päeva esimene pool on hea ettepanekute tegemiseks ja vastuse saamiseks. Mõned inimesed võivad saada lähedaselt sõbralt ettepaneku, mis võib olla hea üllatus. Abielus inimesed, vältige kontoriromantikat, mis võib tõsiselt mõjutada nii pereelu, kui ka tööelu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope