Armastuse ja suhte horoskoop 26.12.2023.


Jäär: Armastus võib täna tahaplaanile jääda, kuna teie kodused tegevused nõuavad suuremat tähelepanu. Eelistage perekondlikke sidemeid ja pidustusi. Vallalised, juhuslikul kohtumisel võib muu hulgas ette tulla, ootamatu emotsionaalne üllatus. Hoidke end avatuna sidemetele ettenägematutes kohtades. Te ei pruugi tingimata kogeda tundeid, kuid see võib viia inspireeriva suhtluseni.

Sõnn: Empaatia ja mõistmine on täna teie suhetes määrava tähtsusega. Veenduge, et käitute tundlikult ja avaldate oma kallimale kaastunnet. Tsementeerige oma suhet veelgi, näidates oma kallima vastu kannatlikkust ja armastust. Kui olete vallaline, laske oma südamel voolata. Andke võimalus, võib tulla põnev persoon. Olge oma öeldu suhtes avatud ja veenduge, et mõtlete seda tõsiselt, kuna inimesed näevad teid läbi.

Kaksikud: Tänane päev loob armunud inimeste jaoks lähedasemad suhted. Intiimsus taastub, kui olete koos ja kogete uusi vastastikuse mõistmise hetki. Olge romantiline, kastke armastust. Aus suhtlus viib ausate ja emotsionaalsete aruteludeni. Taastage säde, mis teid algselt ühendas, üllatades oma partnerit väikeste läbimõeldud žestidega. Olge spontaanne ja nautige uusi asju, mida saate koos kogeda.

Vähk: Vallalisi võib täna magnetiliselt tõmmata potentsiaalse partneri poole. See ainult õhutab teie soovi kiinduda inimestesse, kes mõtlevad sarnaselt. Olge avatud seltskondlikele sündmustele ja laske oma autentsel minal esile kerkida. Võite kohtuda kellegi erilisega ja luua paljutõotav suhe. Kui olete pühendunud suhtes, süvendab see teie ootusi ühise tuleviku suhtes. Arutage omavahel oma ühist unistust ja näidake, et olete alati olemas.

Lõvi: Armastus on täna seotud spontaansusega. Ärge mõelge üle võimalikele seostele, kogemustes kaasa lüüa. Vaatamata sellele, milline esmamulje välja näeb, avastage uusi kohtumisi. Usaldage oma intuitsiooni ja vaadake, kuhu see teid viib, sest ees võivad oodata meeldivad üllatused. Pühendunud paarid, pidage meeles, täiuslikkus on suhetes miraaž. Täiuslike valikute asemel, arendage oma suhet. Armastage seda kõigi selle puuduste ja keerukuse pärast.

Neitsi: Täna on aeg aktsepteerida ennast sellisena, nagu te olete. Teie sees on palju jõudu armastuse kiireks arenguks. Olge enesekindel! See on teie maagia. Osalege asjades, mis muudavad teid kirglikuks. Võite lihtsalt leida inimese, kellega koos vibreerite. Pühendunud paarid, rõhutage sel nädalal oma suhte tugevust. See võib julgustada, toetada ja tuua teid üksteisele veelgi lähemale.

Kaalud: Tähed paluvad paaridel vaadata üksteise minevikku. Kõndige tundlikult ja heldelt läbi perekonna ajaloo. Tasub võtta aega, et saada tunnetust, et teie armastus tugevneks ja aitaks teil muutuda kaastundlikumaks. Mõned tunded võivad tekkida ootamatult, kuid see tugevdab sidemeid, mis seovad kahte inimest. Kasutage seda aega usalduse tugevdamiseks.

Skorpion: Täna säravad teie armastuses sodiaagienergiad. Spontaansuse omaksvõtmine paneb sädemed lendama. Öelge ei häbelikkusele. Tutvuge uute inimestega ja looge uusi kontakte. Tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad ja kohtute teie elust huvitatud inimestega. Kui olete pühendunud suhtes, nautige koosveedetud aega ja leidke võimalusi seiklusteks. Teie partner peab teie pühendumust imetlusväärseks ja toetavaks.

Ambur: Erinevad arvamused võivad olemasolevates suhetes tekitada väiksemaid segadusi. Võtke aega tegevusteks, mis ei ole konfliktsed. Arusaamatused on vaid hetkelised, seetõttu keskenduge tugevamale suhtele, mida jagate. Pidage meeles, et teie side on palju tugevam, kui mis tahes ajutine arusaamatus. Vallalised, toetatakse spontaanseid sidemeid. Olge ettevaatlik, väiksemate vaidluste eest, sõpradega.

Kaljukits: Vallalised, julgege olla oma armuelus pidurdamatu. Kohtumised võivad olla paljutõotava suhte alguspunktiks. Olge avatud üllatustele, sest need võivad kaasa tuua, intrigeeriva inimese ootamatu sisenemise, teie maailma. Kuid rakendage tähelepanelikkust isegi siis, kui olete põnevil. Pühendunud hinged, vaadake üle oma ühised eesmärgid ja tähistage seda, mis teid kokku tõi. Natuke kannatlikkust võib ebakõlade korral imet teha.

Veevalaja: Täna võivad vallalised leida end meenutamas vanu aegu ja olla endiste partnerite pärast pisut ärevil. Kasutage suletust uue alguse loomiseks, mõeldes minevikule. Teil on karisma, mis paneb inimesed teie poole tulema ja peaksite olema avatud ootamatutele seostele. Kui olete pühendunud suhtes, võib vanade mälestustega seostamine teie suhet tugevdada. Võtke ühendust oma emotsioonidega ja haavatavus.

Kalad: Vallalised võivad eeloleval päeval tunda tõuse ja mõõnasid. Kuid ärge kiirustage, sest plaanivälised probleemid võivad teie kohtingut rikkuda. Enne kiirete otsuste tegemist, võtke paus ja mõelge järele. See kaos võib viia ka suure liiduni. Olge avatud, kuid kaitstud. Nautige seda, mis on meeldiv ja edendage suhet. Kui olete pühendunud suhtes, näidake üles empaatiat ja lõpetage oletus. Tehke midagi, mis teeb teid lähedasemaks.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope