Armastuse ja suhte horoskoop 26. augustiks 2022


Jäär: Teil pole vaja romantilist partnerit, et armastusega mõnusalt aega veeta. Enam ei kehti rangeid juhiseid selle kohta, kuidas romantiline suhe peaks toimima, võimaldades inimestel katsetada uudseid lähenemisviise. Minge rohkem välja ja tehke enda jaoks tegevusi, mida teile meeldib teha. Vaadake mõnda näitust või filmi. Looge midagi ilusat ja hinge kosutavat.

Sõnn: Kui teie ja teie kaaslane kavatsete rääkida millestki, mida võiks pidada tundlikuks teemaks, peate meeles pidama mõnda asja. Kasutage seda võimalust, et tõstatada oma partneriga puudutavaid teemasid ja saada sügavam arusaam sellest, kuidas teie kaks asjadesse suhtute. Püüdke olla sirgjoonelisem ja ausam. See avab uksed järgmisele tasemele.

Kaksikud: Keegi, kes peab teid atraktiivseks, võib teid oma välimusega täiendada. Samuti võib ta teile öelda, et teil on võluv isiksus. Isegi kui tunnetele ei vastata, võib teadmine, et teile meeldiv inimene, vaatab teid meeldivusega, tõsta enesekindlust ja panna teid tundma kõikvõimsana.

Vähk: Tulemas on palju nihkeid ja te hakkate neid juba täna märkama. Võimalik, et teie suhete dünaamika teiste inimestega muutub praegu radikaalselt. Võite avastada, et inimene, kellest kunagi uskusid, et temast saab rohkem sõber, ei meeldi teile enam või et olete armunud sõpra, kelle suhtes ei osanud arvata, et ta nii tunneb.

Lõvi : See, mis on juhtunud minevikus, ei tohiks praegu korduda. Ärge tõstke oma praeguses suhtes esile vanu probleeme. Isegi kui vaid hetkeks, võib minevik pakkuda hindamatuid õppetunde ja arusaamu. Kuid iga viimast detaili on raske meeles pidada. Seega võib selle uuesti esile toomine olla rumal mäng. Eelistatav on elada praeguses hetkes ja kaasata saadud õppetunnid oma tulevikku.

Neitsi: Võimalik, et teie kunagine põnev armuelu on muutunud sama igavaks kui kõik teised pikaajalised suhted tänapäeva maailmas. Lõpetage muretsemine ja alustage ajurünnakut uute lähenemisviiside üle, mida teie ja teie kaaslane võite ette võtta, et uuesti sütitada kirg, mis teie suhet kunagi iseloomustas. Mõelge uudsetele ideedele.

Kaalud: Suhte tervena ja kasvavana hoidmine nõuab tööd, seetõttu on oluline, et pingutaksite oma partneriga sama palju. Eelistage täna oma partneri või tõelise armastusega aja veetmist, sest need pakuvad teile palju lohutust ja aitavad teil end turvalisemalt tunda. See on ideaalne hetk näidata oma väljavalitule, kui väga te temast hoolite.

Skorpion: Saate teadlikuks pingetest, mis teie ühendusse on kogunenud. Enesekontrolli säilitamine ja liiga kiire vihastamise vältimine on oskused, mille omamine on hädavajalik. Selle aja jooksul on oluline säilitada rahu, kuna võite ennast või kedagi teist ohtu seada. Võimalik, et kui teadvustad endale vaid oma partneri vajadusi, saad vältida millegi sellise kordumist.

Ambur: Võib-olla olete hiljuti lõpetanud romantilise suhte ja tunnete suurt igatsust oma endise kallima järele. Hoolimata asjaolust, et te ei pruugi täna oma partneriga silmast silma kohtuda, võite siiski selles suunas liikuda. Enda huvides peaksite olema valvel märkide suhtes, et kohtumine võib peagi aset leida, seega olge valmis.

Kaljukits : Oma murede jagamine kallimaga on olulisem kui kunagi varem. Abiks võib olla, kui annate oma partnerile teada olukorrast, milles te olete. Kui proovite olla hea partner ja tunnete, et isemajandav olemine on selleks parim viis, võite kõhklemata küsida abi.

Veevalaja: Te ei tohiks liiga pingsalt klammerduda. Oluline on leida tasakaal lähedastega. Tõenäoliselt on täna päev, mil lõdvestate oma haaret kallima suhtes. Kui vabastate oma vajaduse olla juht, võite paremini suunata oma ressursse tasakaalustatud suhte arendamiseks ja säilitamiseks. See nõuab alandlikkust, et täita oma kohustusi, mis teil mõlemal on üksteise ees.

Kalad: On ülioluline, et leiaksite lohutust oma uskumustest romantilise armastuse kohta. Mõned inimesed leiavad, et on kasulik rääkida oma kallimaga probleemidest, mis tal on. See võib olla tingitud valusa mälestuse uuesti esilekerkimisest või endise suhte jätkuvast mõjust. Kui olete vallaline, võiksite uurida kahjulikke vaimseid mustreid, mis ei lase teil täielikult kaaslast otsida.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope