Armastuse ja suhte horoskoop 26. jaanuariks 2022


 

Jäär: Armuelu nautimisel peate olema oma lähenemises kindel. Väljendage oma tundeid sellele, kellest hoolite. Kui olete vallaline, mõlgub Teie mõtetes uue suhte loomine. Kui oled juba kellegagi seotud, siis murra oma tavapärasest rutiinist välja ja mõelge välja, kuidas oma romantikale vürtsi lisada.

Sõnn: Tunnete hingelist sidet kellegagi, kellega võite täna kohtuda. Teil ei pruugi olla nendega isiklikku suhet ega tunnetate neid väga hästi, kuid Te saate nendega ühenduse kõrgemal tasandil. Tunnete end inspireerituna ja õpite selle käigus enda kohta midagi uut.

Kaksikud: Ärge olge meeleheitel asjade pärast, mis Teie tõeliselt meeldivad. Suhtes olevad inimesed peavad jääma rahulikuks ja laskma asjadel enda ette tulla. Täna pole see päev, et oodata oma partnerilt midagi erilist. Andke talle ruumi ja ta hindab Teid selle eest. Vallalised ei tohiks demoraliseerida, kui see, keda nad imetlevad, ei vasta nende soovidele.

Vähk: Te olete tavaliselt üsna intuitiivne, kuid praegu on soovitav läheneda asjadele pragmaatilisest vaatenurgast. Ärge käituge impulsiivselt ja tehke asju, mida võite hiljem kahetseda. Teil võib olla raske oma partneri mõtteid lugeda, mis võib Teid segadusse ajada. Vallalised võivad oma staatuse muutumise pärast sügeleda, kuid laske asjadel ise enda juurde tulla.

Lõvi: Olete otsustanud otsida stabiilsust oma isiklikus elus. Te väärite ainult parimat ja see tõdemus aitab Teil oma olemasolevat suhet parandada. Rääkige oma partneriga ja selgitage välja valusad kohad, mida tuleb sorteerida. Vallalised peavad jääma enesekindlaks ja vabanema igasugusest emotsionaalsest pagasist.

Neitsi: Valmistuge uueks alguseks. Võite kohata kedagi, kes Teile meeldib, kuid te pole kindel, kuidas talle läheneda. Aitab koos väljas käimine mõneks meelelahutuseks. Abielupaarid peavad nautima seltskondlikke koosviibimisi ja vältima millegi liiga tõsiselt võtmist. Kohtuge sõpradega ja taastage vanu mälestusi.

Kaalud: Olge kannatlik, püüdes saavutada oma armuelus soodsaid tulemusi. Teile juba meeldib keegi ja soovite seda sama väljendada. Jälgige mõningaid märke, mis ütlevad Teile, kui inimene on valmis Teid ära kuulama. Pange oma tunded otsekoheselt lauale ja laske teisel inimesel Teie ootusi mugavalt ära tunda.

Skorpion: Mida rohkem Te oma armuelu kallal pingutate, seda paremini see läheb. Vürtsitage seda, segades tööd naudinguga. Üllatuse element muudab päeva põnevamaks. Tõstke oma vestluses üles sensuaalsed teemad, kui Teie partner seda kõige vähem ootab. Vallalised peavad vältima üksindust ja planeerima õhtut sõpradega.

Ambur: Jääge oma mõtetes läbipaistvaks ja väljendage end selgelt. Andke oma partnerile teada, mida täpselt mõtlete, et vältida suhtlemist. Vallalised peaksid jääma oma eduvõimaluste suhtes optimistlikuks, kui nad väljendavad oma tundeid sellele erilisele inimesele. Püsipartneritele pakub päev rohkem rõõmu kui ebamugavust.

Kaljukits: Oled täna enesesse süvenenud ja mõtisklete oma mineviku üle. Kõik see, mis läks valesti, võib Teile meelde tulla. Siiski pidage meeles, et vigu teha on okei ja elu sellega ei lõpe. Võtke end kokku ja lõpetage merre voolanud vee üle mõtisklemine. Laske armastusel end leida, jäädes positiivseks ja suheldes inimestega, kes Teile meeldivad.

Veevalaja: Võite tunda end oma praeguses suhtes mõnevõrra piiratuna. Soovitatav on neid tundeid mitte ignoreerida ja mõelda igapäevarutiinist välja astumisele, puhkusele. Minge sõpradega lühikesele reisile ja laske oma mõistusel valitseda. Kui võimalik, pange oma mõtted kirja ja märgake, kuidas kõik välja kirjutades selgineb.

Kalad: Tähed tahavad, et tooksite enda seest välja mõned sügavalt maetud tunded. Mõelge nende üle ja jagage seda kellegi lähedasega. Andke oma partnerile teada oma minevikust ja sellest, mida soovite oma elus muuta. Vallalised peavad end kokku võtma ja välja mõtlema, kas nad on uueks suhteks valmis.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope