Armastuse ja suhte horoskoop 26. juuliks 2022


Jäär : Täna võib teil olla kalduvus olla dogmaatiline konkreetse arvamuse või praeguse suhte hiljutiste sündmuste osas ja see võib teile probleemiks osutuda. Kuigi võib olla hea mõte oma tundeid ja motivatsiooni uurida, ärge tehke veel kiireid järeldusi.

Sõnn : Vaatamata sellele, et teile võib täna tunduda, nagu oleks teie suhtest midagi puudu, on midagi olulist alles algamas. Hoidke avatud meelt. Aja möödudes hakkate mõistma, kui suurepärane suhe teil on.

Kaksikud : Tänane päev võib panna teid tundma tavapärasest veidi reserveeritumalt. Teisest küljest võib see mõjutada ka tasakaalu taastamist. Viimased sündmused on tugevalt mõjutanud teie enesehinnangut. Seetõttu proovige lõõgastuda ja võtke aega, et saada uuesti tuttavaks sellega, kes te olete.

Vähk : Kui soovite võita inimese südant, keda te tõesti imetlete, peate ta enda poole meelitama, avaldades talle muljet. Üks võimalus seda teha on teha talle eriline kingitus, midagi, mis tuleb otse südamest. Mida sügavam on kink, seda nauditavam on see tema jaoks. Näidake talle oma seikluslikku poolt.

Lõvi : Täna märkate oma suhetes kõrgendatud romantika- ja sensuaalsustunnet. Teie elu juhib soov veeta aega oma partneriga. Oodata on sädemeid. Jagage täna rohkem armastust ja kiindumust kui tavaliselt. Te ei tohiks karta end väljendada, sest see on teie suhte tervisele kasulik.

Neitsi : Hoidke täna külma närvi. Vaidlused ja nääklemised võivad olla valikus. Peaksite püüdma võidelda nende negatiivsete tunnetega, mis teie sees kogunevad. Õnneks on teie partneri kannatlikkus ja mõistmine kindlasti abiks. Hingake sügavalt sisse ja lubage kõigel mööduda.

Kaalud : Olevikus keskendute oma kallimaga koos aega veetes pigem kvaliteedile kui kvantiteedile. Kui soovite oma suhet tugevana hoida, peate üksteisega avatult ja ausalt rääkima. Teie huvides on anda kaaslasele edasi tema olulisus teie jaoks.

Skorpion : Suhtes toimub nii palju, võimalik, et sündmuste pinevas käigus, unustate, kes te olete. Kasutage võimalust tagasi nõuda enda aspektid, mille olete kellegi teise nimel ohverdanud, kui selleks on aeg. Olge see, kes te olete.

Ambur : Olge oma mängu tipus, sest täna võib suhtluses olla pingeid. Võib juhtuda, et olete üle töötanud; vältige konkreetsete isikute süüdistamist. Võtke oma tegude eest täielik vastutus. Ja mida iganes teete, ärge tehke seda viga, et proovite teise inimese käitumist muuta.

Kaljukits : Mure raha pärast võib raskendada keskendumist kiindumustundele, mida tunnete oma partneri vastu. Võimalik, et teie peamiseks prioriteediks on praegu püüd leida oma rahaasjadega seotud probleemile lahendus. Teie kaaslasel võib olla raske mõista teie äkilise muutuse põhjuseid, mis selle olukorra tagajärjel vallandatakse.

Veevalaja : Tunnete end täna oma partneri suhtes avatud ja vastuvõtlikuna. Aus suhtlemine on igas suhtes hädavajalik, kuid järjepidevus võib olla keeruline. See võib mõnikord põhjustada ebameeldivaid olukordi, millega peate tegelema.

Kalad : Kas kardate oma tõelist mina väljendada? See on arusaadav, eriti kui olete hoidnud oma suu lukus ja lasknud teistel inimestel oma käitumist dikteerida. Sinu hetk on kätte jõudnud, nii et haarake sellest kinni!

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope