Armastuse ja suhte horoskoop 26. maiks 2022


Jäär: Võimalik, et teie kaaslane on viimasel ajal muutunud mõnevõrra antagonistlikuks; seetõttu on vaja arutada kõiki käimasolevaid väljakutseid. Kui võtate aega asjade läbirääkimiseks ja oma eesmärkide selgeks tegemiseks, saate vältida tekkinud arusaamatusi.

Sõnn: Teil on täna võimalus vestelda teiste inimestega, kellel on sama uudishimulik ja põnev ellusuhtumine. Võite isegi leida kellegi, kellel on tõeliselt ainulaadne isiksus, mis avaldab teile lõputult muljet.

Kaksikud: Kui teile tundub, partneriga olete pikka aega üksteisest mööda triivinud, peaksite kasutama tänast soodsat mõju, et saada probleemile uus vaatenurk. Mõtlemine võib sageli tuua valgust olukorrale, mis tundus esmapilgul lootusetu, ja muuta lahenduse leidmise võimalikuks.

Vähk: tundub, et teile jääb mulje, et viis, kuidas teie kaaslane teiega suhtleb, on äärmiselt pinnapealne ja et ta ei jõua probleemi tuumani. Peate astuma sammu tagasi ja vaatama oma suhte pinget objektiivsemast vaatenurgast. Vaadake oma suhet kui põnevat teekonda.

Lõvi: Teatav arutelu, mida täna peate inimesega, kellest hoolite, võib suunata teid kaardistamata territooriumile. Võimalik, et alustate vestlemisega ebaolulistel teemadel, kuid siis hakkab ühtäkki moodustuma täiesti uus mõttekäik.

Neitsi : Võimalik, et päevane põnevus võib teie südame löögisagedust kiirendada. Teie päev on saamas, tänu konkreetse inimese osalemisele, täiesti uue mõõtme. Kuna see pole keegi, keda saaksite kohe enda poolele võita, on mõju kahtlemata üsna märkimisväärne. Ole valmis selleks, mis tuleb.

Kaalud: Täna võib kallimaga koos rahulikult aega veeta, teie kahe vahel tekib uus lähedustunne. Teie suhte kvaliteet paraneb, kui suurendate omavahelist suhtlust peentasandil. Võtke südamega rääkimine ja laske meelel lõõgastuda.

Skorpion: tunnete end täna üsna emotsionaalselt ja soovite, et teie partner pööraks teie öeldule tähelepanu. Teil ja teie partneril on kaasahaarav vestlus ja see hoiab teid põnevil. Partneri tänamine on suurepärane viis päeva erilisemaks muutmiseks.

Ambur: Tänane päev on täis unustamatuid hetki, mis veedate koos tõelise armastusega. Teil on tugev soov kuulutada selle inimese vastu kirglikult oma armastust. Teie ja teie kaaslane võiksite otsustada proovida kätt koos toidu valmistamisel ja võite osaleda muudes meeldivates ja romantilistes tegevustes.

Kaljukits: Värske romantiline algus on midagi, mida te ei jõua ära oodata. Siiski ei tohiks te teha midagi, mis võiks teie praegust suhet ohtu seada. Tunnete end piisavalt kindlalt, et näidata oma kunstilisi võimeid, nagu laulmine või tantsimine, teiste ees. See äratab kindlasti teie kaaslase huvi.

Veevalaja: olete konkreetsesse inimesest nii armunud, et olete nõus peaaegu kõike tegema, et temaga esimene kohting kindlustada. Täna olete tõeliselt motiveeritud võitlema selle eest, mida soovite, et veenda teie südame võitnud inimest, et ta väärib seda. Võtke initsiatiiv, kuid tehke kõik endast olenev, et mitte olla ebaviisakas.

Kalad: Siirus ei ole alati objektiivne ja täna aitab see teil hästi oma tundlikkust kasvatada, kui töötate oma armastatud inimesega ühenduse loomise nimel, säilitades samal ajal oma identiteeditunde. Emotsionaalsel tasandil võib see tunduda nagu prooviks žongleerida paljude pallidega korraga, kuid avatud ja ausa suhtluse säilitamine võib kindlasti aidata.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope