Armastuse ja suhte horoskoop 26. märtsiks 2022


Jäär : Te teate küll, et kui lasta oma emotsioonidel endast võitu saada, võib tekitada kahes suunas rebenemise tunnet. Täna võib olla raske leida sobivat tasakaalu oma sõprade ja suhte vahel. Raskesse olukorda rahu toomiseks võib osutuda vajalikuks maha istuda ja asjad selgeks rääkida.

Sõnn : olenemata teie suhteelu stsenaariumi tõsidusest, on teie huvides avastada selles huumorit. Eneseõiguskaval ja üleoleval positsioonil olemine on teie jaoks palju lihtsam, kuid see ainult isoleerib teid. Palju eelistatum on vaadata olukorda positiivsema meelelaadiga.

Kaksikud : Selle asemel, et keskenduda ainult ühele suhte probleemi aspektile, peaksite laiendama oma ulatust kogu partnerlusele. Kui suudate oma suhtumist ja keskendumist muuta, on võimalik leida uusi asju. See annab teile selguse, mida vajate kartmatuks jätkamiseks. Pidage silmas suuremat pilti.

Vähk : teie ja see konkreetne keegi võiksite praegu vajada veidi isiklikku joondust, et aidata teie sidet tugevdada. Olete teinud oma kodutöö, näinud teda surve all ja teate täpselt, kui kaugele ta suudab oma võimeid edasi arendada. Oled põnevil ja enesekindel oma elus järgmise suure sammu astumisel. Võtke aega sündmuse nautimiseks.

Lõvi : Armastuse ja kire ligitõmbamine on teie päevakorras kõrgel kohal. Kui teie ellu satub keegi võõrast kohast või kultuurist, siis ärge ehmuge! Te olete seda kuuldes põnevil ja soovite selle üle tõsiselt järele mõelda. Enne kohustuste võtmist on hea mõte kulutada aega selle inimese tundmaõppimiseks.

Neitsi : Teiste arvamus ei tohiks tagasi hoida. Täna on seikluste päev. Need, kellel on palju energiat, võiksid seada eesmärgid, mida teised peavad liiga ohtlikeks või saavutamatuteks. Kui olete pärast iga ettepaneku ausat kaalumist endiselt huvitatud millegi poole püüdlemisest, peaksite hakkama sellesse süvenema.

Kaalud : Kui tunnete kellegi vastu sügavat külgetõmmet, võiksite seda talle täna öelda. See on õige aeg oma tunnete avaldamiseks. Vaadake uuenduslikke viise oma tunnete jagamiseks. Võib-olla saate koostada kavala e-kirja või kirjutada kena märkme, mis vihjab teie tunnetele.

Skorpion : On aeg luua oma kallimaga uusi mälestusi. Võite kahekesi koos lühikese puhkuse võtta. Teie ja teie partner saate lõõgastuda ja veeta koos kvaliteetaega. Nalja saab palju, nii et ärge unustage oma humoorikat poolt välja tuua.

Ambur : Näidake täna oma partnerile, kui palju temast hoolite. Teie heategu oleks väga teretulnud. Andke talle tunda, et teda hinnatakse, tehes komplimente ja väljendades oma siirast tänu. Täiendustel on võimas mõju inimeste kasvule ja arengule, ärgitades neid isiklike saavutuste kõrgustele.

Kaljukits : Kui esimene eufooria on taandunud, on aeg teie suhetes romantika taaselustada. Kui olete oma armastatu hellitamise osas eriti uuenduslik, võite avastada, et saate uuesti sütitada armastuse ja põnevuse, mida olete varem kogenud. Laiutage asjadega, mis teile ja teie partnerile meeldivad.

Veevalaja : Et oma suhet elus hoida, peab teil olema positiivne väljavaade ja optimistlik suhtumine. Teie äsja leitud optimism äratab teie partneri huvi teie vastu. Teie suhe elavneb ja teie partner tunneb teie seltskonnas viibimise üle veelgi suuremat rõõmu teie mõtteviisi muutuse tulemusena.

Kalad : Kuigi tee võib olla auklik, jõuate koos partner samasse sihtkohta. Valige sobiv keel ja kuulake oma kaaslase vastuseid. Soovimatute arusaamatuste vältimiseks olge isiklike asjade arutamisel ettevaatlik. Hoidke lootust, et asjad normaliseeruvad peagi.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope