Armastuse ja suhte horoskoop 26. veebruariks 2022


Jäär : Mõtle enne, kui täna räägid. Sõnavaliku tõttu võid sattuda ebamugavatesse olukordadesse. Su lähedased võivad tajuda sind üleoleva ja isekana ning hoida sinuga distantsi. Ära lase sellel olukorral üle pea minna. Ole viisakas ja õrn. Mida vähem täna räägid, seda parem on. Lükka kõik plaanid oma partneriga hilisemale kuupäevale edasi.

Sõnn : Hoidke oma isiklikus elus silmas pikaajalisi eesmärke. Teie tuline vaim võib olla täna elus, kuid vaoshoitusest tuleks kasu. Teie olemasolev suhe on stabiilsel pinnal ja vigade otsimise asemel peate seda hindama. Vallalised ei tohiks olla impulsiivsed ja võiksid olla oma armastusele lähenedes õrnad.

Kaksikud : On aeg oma romantilist elus tõsiselt võtta. Tähed näitavad edasiminekut, mis tähendab, et peate end kokku võtma ja oma kallimale pühenduma. Arutage seda kindlasti omavahel, enne kui sellest oma perele ja sõpradele teatate. Vallalised peaksid võimaluse saamiseks keskenduma oma partneri kaasamisele intellektuaalsel tasandil.

Vähk : vältige liigset mõtlemist, muidu võib see põhjustada kõrvetisi. Nautige seda, mida teie praegune suhe pakub, ja hoidke sellest mugavus- ja turvatundest kinni. Teie partner hakkab teie olemusega leppima ja teeb kõik endast oleneva, et seda sidet säilitada. Aidake neid, hinnates seda, mida nad teevad.

Lõvi : Te võite täna tunda lisapingeid, kuid käsitle seda rahulikult ja graatsiliselt. Väljakutsed töökohal võivad osutuda teie armuelu pärssivaks, kuna olete hõivatud ametlike kohustuste täitmisega. Kuid alati on ruumi lühikeseks vestluseks oma partneriga, et oma muresid jagada. Vallalised ei peaks oma järgmisi käike edasi lükkama.

Neitsi : See on üks neist päevadest, mil pead oma partneri soovidega veidi rohkem kohanema. Kompromissid on teie jaoks päevakorral. Teie kallim nõuab suhtele lojaalsust ja pühendumust, mida te ei saa enam ignoreerida. Andke oma praegusele suhtele endast parim, et tugevdada sidet oma kallimaga

Kaalud : Kui soovite oma armuelus edu maitsta, peate vabanema oma madalamatest mõttekäiudest. Teie konkreetne veendumuste süsteem võib teie praeguse suhte edasiliikumisel takistada. Ärge tehke pretensioone ja avage oma süda. Tehke oma partneri vaatenurga jaoks ruumi ja seejärel helistage.

Skorpion : Näib, et sa lihtsalt raiskad oma praeguses suhtes oma aega, kuna sa ei taha olla vallaline. Olge otsustav, mida soovite, ja andke sellest teisele inimesele teada. Vallalised ei tohiks jääda oma kesta vaid võiksid kolida välja uusi karjamaid avastama.

Ambur : tahad oma praegust suhet toimima panna ning investeerid selle harmooniliseks muutmiseks rohkem aega ja vaeva. Tähed on teie kasuks, kuna saate oma partnerilt positiivse vastuse. Oma ebakindluse ja mure jagamine pole halb mõte, kuna see laseb lahti igasugusest negatiivsest teie meelest. Olete õigel teel.

Kaljukits : Töötage täna oma kohanemisoskustega. Asjad ei pruugi sujuda, kuid see ei tähenda, et peaksite oma kallimast eemale hoidma. Olge paindlik ja käituge nagu aktiivne hammasratas, et seda suhet edasi viia. Asi ei ole selles, kellel on õigus või vale, vaid see, millised on individuaalsed arusaamad. Muutke oma mõtteviisi.

Veevalaja : kaldud täna rääkima tõtt ja järgima oma intuitsiooni. Kui olete kedagi juba suudelnud, pole mõtet seda enda teada hoida. Rääkige ja usaldage protsessi. Kui olete pühendunud, siis olge valmis võtma kodusel rindel täiendavaid kohustusi, kuna teie partner ei pruugi täna olla õigel meelel.

Kalad : olete praegu õppimise tuulel. Iga päev õpite oma kallima kohta midagi uut, mis hoiab armastuse leeki üleval. Otsite suhetes sügavust ja teie partner vastab teie lainepikkusele. Säilitage enda ümber oma positiivne aura, et inspireerida oma lähedasi ja lähedasi. Töötage oma manifesteerimisoskustega.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope