Armastuse ja suhte horoskoop 27.01.2023.


Jäär: Kui teil on minevikus armastusega kohutavalt vedanud, siis ärge kasutage seda mõõdupuuna, et hinnata, kuidas te sellesse praegu suhtute. Kuigi kurbuse kogemine on vältimatu, on võti taastuda ja edasi minna. Sa ei tohiks vastumeelselt uuesti armuda. Isegi kui te ei tunne end veel valmis uueks kohtinguks, peaksite veenduma, et mineviku armid on täielikult paranenud. See on ainus viis vastuarmastuse leidmiseks.

Sõnn: Kui tahad oma ellu armastust leida, pead olema julgem ja ekstravertsem. Peaksite proovima kohtuda uute inimestega ja muutuma sotsiaalsemaks. Hirm, et jätad endast vale pildi, peab aga lõppema. Teie eduvõimalused paranevad, kui suudate oma tugevaid külgi esile tuua, selle asemel, et oma nõrkadel külgedel peatuda. Uskuge ja plaanige tulevikku.

Kaksikud: Täna on hea päev lasta oma valvsus maha ja olla lihtsalt sina ise. On vaja lasta endal aeg-ajalt ihaldada teiste aktsepteerimist. Praegusel ajal on aga ainulaadne,mina see, mis annab sulle sellise kaaslase, mida sa tõeliselt tahad. Kui olete juba otsustanud pühenduda, siis on aeg end oma partnerile avada. Peaksite näitama oma isiksuse paljusid külgi.

Vähk: Tähtis on olla teadlik oma romantiliste suhete piiridest ja neid austada. Kui inimene, kellest sa kõige rohkem hoolid, ei tee nii palju pingutusi, nagu sa tahad, võib see sinu enesekindlust kahjustada. Pöörake tähelepanu punktile, kus kellegi vastikud märkused või tegevused lähevad üle vastuvõetamatu käitumise piiri. Ärge jälgige teisi, kui see tähendab teie eneseaustuse ohtu seadmist.

Lõvi: Mõnikord on raske mõista lähisuhete keerukust. Võimalik, et olete oma kallimaga arutlenud selle üle, milliseid samme edasi teha, kuid tunnete end ummikus. Laske oma kujutlusvõimel lennata ja laske endal edasi arendada sealt, kust alustasite. Hoidke kogu teave käepärast ja püüdke vestluse ajal hoida objektiivset vaadet.

Neitsi: Teie suhe võib kannatada, kui lasete oma egol endast võitu saada. See võib anda tagasilöögi, kui hakkate endast liiga kõrgelt mõtlema. Teil on suurem võimalus tõelist armastust avastada, kui lasete oma tegelikul minal teistega suheldes läbi paista. Kui aga romantilist kohtumist pole oodata, kasutage seda võimalusena, et tähistada üksi ja hinnata kõike head oma elus.

Kaalud: Uurige oma vaimsust,kosmos peab romantiliste suhete puhul silmas teie parimaid huve. Võib-olla olete valmis suhetes järeleandmisi tegema, et tunda end aktsepteerituna. Kuigi üksi olemisel on oma varjuküljed, on koosolemine kellegagi, kes sind korduvalt petab, palju eraldavam. Kindel püsimine vallalisena on keeruline, kuid seda tasub kaaluda.

Skorpion: Võimalik, et teil on täna oma töökohas palju tööd ees, mis hoiab teid hõivatuna. On võimalus, et te ei saa oma partneriga suhelda ja kõik kokkulepped, mida pidite täitma, tuleb tühistada. Jagage seda teavet oma armsamaga ja veenduge, et ta on teie antud lubadustest teadlik. See aitab vältida eksiarvamusi tulevikus.

Ambur: Tee oma suhte eesmärgid selgeks. Mõelge täna pisut oma suhtevajadustele ja soovidele. Kiire ajakava keskel võib olla raske oma nõudmisi selgelt määratleda, kuid alati on hea mõte võtta aega oma emotsioonide üle mõtisklemiseks. Kui teil on vaja vestlust pidada, otsige oma partnerilt aega ja rääkige oma muredest ja rõõmudest.

Kaljukits: Jääge armastuse leidmisel lootusrikkaks. Võib-olla tunnete end hiljutise armastuse pärast pisut süngena, nagu oleksite lukustatud lõputusse muretsüklisse, et te ei leia seda õiget. Lihtsam on eeldada, et inimene, kes teid armastab, on olemas. Uskuge endasse ja oma võimesse valida õige. Säilitage tasane pea ja reaalsusest kindel haare.

Veevalaja: Kui sul on täna kallimaga midagi olulist arutada, siis hoolitse, et sul oleks segajatevaba keskkond. Valige oma pettumuste väljendamiseks privaatne ja eraldatud koht.Täna ärge minge kohtumisele ettevalmistamata ja mõelge hoolega sellele, mida öelda soovite. Valige vestluse pidamiseks sobiv koht ja hetk.

Kalad: Praegu on sul kasvamise ja õppimise periood. Arvestades oma hiljutisi kogemusi, näib, et olete rohkem valmis armastussammuks, kui varem arvasite. Sulle ei meeldi enam elada üksildast elu. Teie ootused tulevikule on muutunud, sest teie ellu on tulemas uus inimene. Õige inimese leidmine, keda armastada, on kõige kindlam viis küpseks saada.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope