Armastuse ja suhte horoskoop 27.01.2024.


Jäär: Tänane päev annab teile ustavas suhtes, turvatunde ja stabiilsuse. Usaldage oma partnerit ja liikuge õnnelikult edasi. Suhelge oma kallimaga vabalt ja looge uusi mälestusi. Üksikud hinged, olge juba täna valmis tervitatavaks üllatuseks! Juhuslik sündmus võib teie hinges tule süüdata. Olge vastuvõtlik uutele sidemetele ja laske oma südamel oma teed juhtida. Proovige erinevaid kohti ja hinnake väärtuslike ühenduste potentsiaali.

Sõnn: Pange ennast valmis, oma suhetes metsikuks sõiduks. Kirg tõuseb ja teie süda lööb ütlemata sõnadest. See on õige aeg teie ja partneri vaheliste probleemide lahendamiseks. Dialoogi pidamine on kriitiline ja oma tunnete väljarääkimine paneb teid kokku hoidma. Hoolige oma partnerist, kui liigute läbi selle pöördelise punkti teie suhetes – torm rahuneb ning tugevam ja stabiilsem partnerlus jääb püsima.

Kaksikud: Täna võite te potentsiaalsed romantilised suhted, tahtmatult unarusse jätta. Keskenduge end ümbritsevatele detailidele, sest armastus võib olla teie kõrval. Näidake oma emotsioone ja ärge varjake neid. Mine edasi ja riskige oma sisetunde paljastamisega, see võib olla suure sõpruse algus. Paarid, olge oma kallimaga suhtlemisel tähelepanelikud ja vastuvõtlikud. See aitab suhet tõsta.

Vähk: Täna aitavad tähed mõningaid suhteprobleeme leevendada. On aeg naerda, selle väikese vea üle, millele olete nii keskendunud. Võtke veidi kergemalt ja järgige oma soove. Lisage oma tehingutesse annus huumorit ja näete tõeliselt. Isegi pühendunud inimeste jaoks on naeratus, edasiviiv jõud. See mitte ainult ei leevenda stressi, vaid parandab ka emotsionaalset võrrandit.

Lõvi: Armastus on kohe nurga taga ja te võite tunda tugevat vajadust luua püsisuhet. Nüüd tähistage võimalust luua midagi ainulaadset. Avage oma süda uutele ideedele siis võib teil olla võimalus kohtuda kellegagi, kellega jagate unistust, sooja armupesa rajamisest. Ärge kartke lubada, kedagi erilist oma ellu. Paarid, hinnake oma väljakujunenud ühtekuuluvust ja hoidke oma suhte alusstruktuuri.

Neitsi: Kuigi teie temperament võib kedagi teist armuma panna, pidage meeles, et võite olla võitlushimuline. Proovige nii palju, kui võimalik lämmatada spontaanseid reaktsioone, edasilükkamisest on kasu. Ka juhuslik kohtumine võib anda suurepäraseid tulemusi, kuid ärge kiirustage. Kui olete leebem, võib-olla armastus kasvab. Pühendunud inimeste jaoks võidab armastus, kui on kannatlikkust ja kaastunnet. Keskenduge ühistele eesmärkidele ja tundke oma solidaarsuse üle rõõmu.

Kaalud: Teie armuelus on dramaatiline pööre paremuse poole. On äkiliste sädemete oht, seega hoidke end avatud uutele võimalustele. Siiski olge ettevaatlik, sest teie mõtted ei pruugi tegelikkusega kohtuda. Mine vooluga kaasa, kuid ärge valmistage endale pettumust. Keskenduge lihtsalt oma naudingule ja te näete kohtumisel ettenägematut üllatust. Ärge reageerige impulsiivselt.

Skorpion: Võtke vastu kutsed uute gruppidega suhtlemiseks ja uute inimestega tutvumiseks. Kinnitage detailid ja tunnetage enda ümber positiivseid vibratsioone. Valige oma usaldusisikud, kellega jagate energiat meeldival viisil. Jagage erilisi sündmusi ja liikuge ringi. Kui olete pühendunud suhtes, aitab avatuse ja diskreetsuse vahel tasakaal tugevdada teie suhet ja hoida oma partnerit teie lojaalsuses kindlana.

Ambur: Tähed toovad teie suhtesse rahuliku tunde. Põgenege igapäevaelu monotoonsusest ja nautige oma kaaslasega jagatud fantaasiaid ja ambitsioone. Rääkige ja jagage selgelt ning kuulake hoolikalt, et süvendada oma emotsionaalset sidet. Kasvatage rahulikku keskkonda, kus armastus saab õitseda. Tulemas on romantiline öö, seega eelistage üksteisega veedetud aega. Aktsepteerige kosmilist tasakaalu ja laske magusatel mälestustel oma suhet tugevdada.

Kaljukits: Ärge seadke kahtluse alla universumi ajastust, armastusel on oma aeg. Tehke asju, mis teid õnnelikuks teevad ja seda tehes kohtate kedagi, kes on valmis teie huvisid jagama. Kui olete pühendunud suhtes, siis raskuste ilmnemisel käsitlege oma valikuid sallivalt. Kütke armastuse tuld, rõhutades konkreetseid omadusi, mis teid liikuma panid. Minge kaasa kosmiliste voogudega ja olete oma armastuse teekonnal meeldival reisil.

 

Veevalaja: Täna on päev, mil toetutakse sõprade ja pere vankumatule toetusele, kui teil on isiklikes suhetes mitmeid väljakutseid. Päeva lõpuks on nende julgustus teile lohutuseks. Hinnake suhteid oma sfääris. Lähenege meeskonnatöö olemusele, et tugevdada oma sidet, sest see aitaks teil üksteist paremini mõista. Kasvatage tänulikkust, teid ümbritseva pideva toetava keskkonna eest.

 

Kalad: Vallalised, tänane energia rõhutab, teie tõelise armastuse poole püüdlemisel, intellektuaalset sidet. Ärge peatuge näilistel võludel, sukelduda jagatud ideaalide maailma. Nautige vestlusi, mis muudavad teie aju aktiivseks, sest tõeline ühilduvus võib põhineda pigem intellektuaalsel resonantsil, kui kohesel kirel. Minge pidudele, mis vastavad teie intellektuaalsele maitsele ja võite kohtuda kellegagi, kelle mõistus köidab teie südant.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope