Armastuse ja suhte horoskoop 27.02.2023.


Jäär: Täna võib suhetes esineda mõningasi väljakutseid, mida peate läbima. Võid olla altim impulsiivsele käitumisele ja põhjustada vaidlusi või lahkarvamusi oma partneriga. Arusaamatuste vältimiseks on oluline säilitada rahu ja tõhusalt suhelda. Kui olete vallaline, on suur tõenäosus, et teie kiindumused saavad vastutasu.

 

Sõnn: Täna võid keskenduda oma armuelus tugeva ja stabiilse vundamendi rajamisele. Võib-olla olete rohkem huvitatud pikaajalise partneri leidmisest, kui lühiajalistest suhetest. Siiski peaksite olema ettevaatlik, et mitte muutuda liiga domineerivaks ega armukadedaks ning anda oma partnerile ruumi, mida ta vajab,terve suhte säilitamiseks. Jätke ruumi kergeks aruteluks.

 

Kaksikud: Praegu võite olla keskendunud kellegi leidmisele, kes suudaks teid vaimselt ja emotsionaalselt stimuleerida. Võib-olla olete rohkem huvitatud uute ideede uurimisest ja sügavate vestluste pidamisest, kui füüsilise intiimsuse otsimisest. Siiski peaksite olema ettevaatlik, et mitte sattuda liiga oma mõtetesse ja olla oma partneriga hetkes kohal, et mitte vältida suhtlust.

 

Vähk: Sul on täna tuju võtta asju aeglaselt ja stabiilselt. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, soovite nautida iga hetke ja hinnata lihtsaid asju elus. Kui olete vallaline, avage ennast ja nautige kahjutut flirti. Kui olete kiindunud, leidke uusi viise, kuidas näidata oma partnerile, kui palju te hoolite. Võib toimuda oluline vestlus, seega veenduge, et oleks selge, mida soovite öelda.

 

Lõvi: Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud, on praegu hea aeg viia asjad järgmisele tasemele. Kui olete suhtes, võib teil tekkida soov asju veidi vürtsitada. Planeerige oma partneriga eriline kohtinguõhtu või nädalavahetuse puhkus. Kui olete vallaline, minge välja ja suhelge! Osalege mõnel peol või üritusel, kus saate kohtuda uute inimestega. Olge avatud põnevatele võimalustele ja ärge kartke võtta riske.

 

Neitsi: Tunnete end oma armuelu suhtes optimistlikult ja hakkate mõtlema, kuidas seda veelgi paremaks muuta. Sul on pilk detailidel, seega pööra tähelepanu pisiasjadele, mida su partner sel nädalal teeb. Hinda teda selle eest, mida ta teeb, et sind õnnelikuks teha, ja ära unusta väljendada oma tänu. Võib-olla mõistate paremini oma vajadusi ja olete kindlam neid oma partnerile väljendades.

 

Kaalud: Neile, kes on suhtes, on praegu hea hetk, et keskenduda oma partnerile. Kui teile on viimasel ajal tundunud, et asjad on veidi viltu läinud, proovige oma partneriga sügavamal tasandil ühendust luua. See võib toimuda vestluse, intiimsuse või lihtsalt koos kvaliteetse aja veetmise kaudu. Vallalised peaksid pingutama, et panna end uutesse olukordadesse ja kohtuda uute inimestega.

 

Skorpion: Oled tuntud intensiivse ja kirglikuna, seega kasuta seda energiat enda huvides! Kui olete pühendunud suhtes, on praegu suurepärane aeg oma partneriga lähedasemaks saamiseks ja intiimsuse uute tasandite avastamiseks. Kui olete vallaline, võite tunda end pisut rahutuna. Kuid ärge muretsege, lähitulevikus on armastuseks palju aega. Lihtsalt naudi ja lase asjadel loomulikult kulgeda.

 

Ambur: Täna on teie armuelus lõbu ja mängud. Sul on tuju kergemeelseks romantikaks ja sa ei otsi midagi liiga tõsist. Kui olete vallaline, ärge kiinduge liiga palju – see atraktiivne inimene ei pruugi jääda kauaks. Kui olete suhtes, naudite teie ja teie partner mängulist nalja, kuid see kõik on lõbus.Armastage!

 

Kaljukits: Tänane päev toob fookuse suhtlemisele ja ideede jagamisele. Võite tunda, et teid tõmbab inimeste poole, kes ergutavad teie meelt ja kaasavad teid sügavatesse vestlustesse ning see võib olla suurepärane aeg uute ideede ja vaatenurkade uurimiseks. Kui olete vallaline, otsige võimalusi uute inimestega kohtumiseks sotsiaalsete või kultuuriliste sündmuste kaudu, kuna see võib olla hea viis sarnaselt mõtlevate inimestega ühenduse loomiseks.

 

Veevalaja: Kui olete suhtes, võib see olla võimas aeg oma sidet oma partneriga sügavamal tasandil uurida. Võite avastada, et teie emotsionaalne ja füüsiline lähedus süveneb, kui avate end üksteisele ja uurite sügavaimaid soove ja fantaasiaid. Kui olete vallaline, võib tõmmata teid inimeste poole, kes on loomingulised või kellel on elus tugev eesmärgi- ja missioonitunne.

 

Kalad: Täna pöörate oma suhetes tõenäoliselt tähelepanu tasakaalule ja harmooniale. Praegu võib see olla võimas aeg oma armuelus suurema harmoonia leidmiseks. Võtke aega, et tõeliselt kuulata ja leida viise, kuidas üksteist individuaalses kasvus ja arengus toetada. Kui olete vallaline, otsige võimalusi inimestega suhtlemiseks vaimsete või heaoluürituste kaudu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope