Armastuse ja suhte horoskoop 27.03.2023.


Jäär: Sinu loomulik kirg ja energia võivad olla võimsaks jõuks, kuid konfliktide või arusaamatuste vältimiseks on oluline seda positiivselt suunata. Võite tunda end pisut rahutuna ja impulsiivsena. Vältige rutakaid otsuseid ja riskide võtmist, mis võivad teie suhteid ohtu seada. See võib olla hea võimalus probleemide lahendamiseks ja mõlema poole jaoks sobiva lahenduse leidmiseks.

Sõnn: Tänane päev võib teie romantilises elus tuua mõningaid tõuse ja mõõnasid, mistõttu on oluline olla valmis ja avatud muutustele. Võite tunda end veidi ärevana või ebakindlana oma suhte tuleviku suhtes või teil võib olla lahendamata probleeme, mis vajavad lahendamist. Võtke asju aeglaselt ja elage olevikus. Kui olete vallaline, võiksite keskenduda iseendale ja oma isiklikule kasvule.

Kaksikud: Praegu on suurepärane oma kallimaga koos aega veeta või uute inimestega kohtuda, kui oled vallaline. Täna võite tunda end sotsiaalsemalt ja suhtlevamalt, mis muudab teistega ühenduse loomise lihtsamaks.On ka hea aeg keskenduda romantikale ja intiimsusele, olgu selleks siis romantiline kohtinguõhtu või lihtsalt oma partneriga kahekesi aja veetmine. Oodake täisväärtuslikku ja rahuldust pakkuvat armuelu.

Vähk: Täna võid tunda vajadust oma suhtes suurema iseseisvuse ja vabaduse järele. See võib olla tervislik kasvuvõimalus, kuid see võib tekitada ka mõningaid hõõrumisi teie partneriga. Püüdke leida tasakaal oma iseseisvussoovi ja suhtele pühendumise vahel. Hinnake oma prioriteedid ümber ja tehke oma suhte dünaamikas mõned muudatused. Asjad paranevad kindlasti!
Lõvi: Praegu joonduvad planeedid viisil, mis toob teie armuellu põnevust ja kirge. Teil on võimalusi väljendada oma armastust ja kiindumust loomingulisel ja ainulaadsel viisil, nii et ärge kartke oma loovusel läbi paista. Keskenduge oma sideme tugevdamisele ja koos lõbutsemisele. Kui olete vallaline, tunnete end enesekindlamana ja atraktiivsemana, mis tõmbab inimesi teie poole.
Neitsi: Lase lahti mõnest oma analüütilisest kalduvusest ja luba endal olla armastusele ja romantikale avatum. Võtke oma armuelus initsiatiiv. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on see suurepärane aeg oma tunnetest teada andmiseks ja huvipakkuva inimese poole püüdlemiseks. Eneserefleksiooniga tegelemine võib aidata teil oma prioriteete selgitada ja teha paremaid otsuseid. teie armuelus.
Kaalud: Täna võid avastada, et keskendud rohkem tööelule,kui armuelule. See aga ei tähenda, et teil poleks romantilisi võimalusi. Tegelikult võid avastada, et keegi ootamatult hakkab sulle silma. Ta võib olla inimene , kellega kohtute töö kaudu, või keegi, kes on teie tavapärasest suhtlusringist täielikult väljas. Hoidke meel avatud ja olge valmis uurima uusi võimalusi.
Skorpion: Praegu tunnete end emotsionaalselt haavatavamana kui tavaliselt. Võite olla tundlikum kriitika või negatiivse tagasiside suhtes, eriti kui see tuleb kelleltki, kellest hoolite. Oluline on meeles pidada, et konstruktiivne kriitika võib olla kasulik, kuid te ei pea kõike südamesse võtma. Leidke aega, et keskenduda enese eest hoolitsemisele ja asjadele, mis annavad teile hea enesetunde.
Ambur: Täna vajate omaette olemist, et end laadida ja armuelu üle järele mõelda. See võib olla hea etapp looduses viibimiseks või mediteerimiseks. Kui olete suhtes, rääkige kindlasti oma vajadustest partnerile, et ta mõistaks, miks teil ruumi vaja on. Kui olete vallaline, kasutage seda aega, et mõtiskleda selle üle, mida suhtest otsite ja mida saate teha, et meelitada oma ellu õige inimene.
Kaljukits: Praegu on hea aeg keskenduda oma suhetele ja veenduda, et pöörate oma lähedastele tähelepanu ja hoolitsust, mida nad väärivad. Kuigi on oluline jääda truuks oma väärtustele ja prioriteetidele, ärge kartke võtta riske ja astuda oma mugavustsoonist välja, kui asi puudutab armastust. Väikese pingutuse ja avatusega võite olla üllatunud, mis universumil on teie jaoks varuks.
Veevalaja: See on ideaalne aeg, et teha kokkuvõte oma varasematest suhetest ja mustritest ning lasta lahti igasugusest emotsionaalsest pagasist või piiravatest uskumustest, mis võivad sind tagasi hoida. Vabastades need negatiivsed mõjud, saad teha oma armuelus ruumi uutele ja positiivsetele kogemustele. Võid tunda tugevat soovi asuda oma armuelus juhtrolli ning sinu loomulik karisma ja magnetism võivad potentsiaalseid partnereid ligi tõmmata.
Kalad: Tänane päev toob teie armuellu harmoonia ja tasakaalu tunde. Praegu on suurepärane aeg lähedastega sügaval emotsionaalsel tasandil ühenduse loomiseks ning oma tunnete südamlikul ja ehedal viisil väljendamiseks. Kui olete vallaline, võite tunda tõmmet otsida tähenduslikke sidemeid, samas kui suhetes olevad inimesed võivad leida oma partneriga uue intiimsuse ja läheduse.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope