Armastuse ja suhte horoskoop 27.03.2024.


Jäär: Tänased kosmilised energiad, õhutavad teid laiendama oma sotsiaalset võrgustikku, digitaalse meedia või kohtumiste kaudu. Kasutage uute inimeste tundmaõppimist ja mitmesuguste tegevustega tegelemist. Teie huvidega kooskõlas olevates tegevustes osalemine, aitab teil mõista, et kohtute inimestega, kes on sama entusiastlikud kui teie. Kaaluge oma hobide või huvidega seotud klubidesse või rühmadesse registreerumist.

Sõnn: Positiivne nihe on kohe käes, see on uute tutvuste ja romantiliste kohtingute väljavaade. Kui tunnete, et teid on määratud, uskuge, et universum teeb teie heaks koostööd. Hoidke uksed avatuna, planeerimata kohtumisteks. Pole tähtis, kui palju on teie minevikus pettumust valmistavaid või valusaid hetki, valmistavad need teid ette, selliseks armastuseks, mis teie poole tuleb.

Kaksikud: Olge ettevaatlik igasuguste väärarusaamade suhtes, mis teie partneril täna teiega seoses tekkida võivad. Ärge laske frustratsioonil koguneda. Selle asemel kasutage seda oma suhtluse konstruktiivseks juhtimiseks. Teine võimalus on proovida oma emotsioone pinge korral, kirjutamise kaudu välja elada. Isikliku kirja kirjutamine või oma kogemuste jagamine, aitab teil ületada lõhe, teie kahe vahel.

Vähk: Praegu on teie elus faas, kui peate lootma oma intuitsioonile. Võite tunda, et keegi tõmbab teie südant enda poole. Vaadake, kuidas ta tegutseb. Kas ta on järjekindel? Kas ta täidab oma lubadusi? Ohule tähelepanu pööramine on hädavajalik, kuid ärge kiirustage järeldusi tegema. Veenduge, et teie süda oleks kaitstud, kuni saate aru tegelikest kavatsustest.

Lõvi: Täna on soovitatav suhte osas tagasihoidlikuks jääda. Olge koos oma parema poolega ja kogege intiimsust, mida jagate, ilma sellest kogu maailmale rääkimata. Laske suhetel orgaaniliselt areneda, nautige iga hetke oma väärtuslikust koosveedetud ajast. Ärge muretsege selle pärast, millal või kuidas seda teha. Laske suhtel olla voolavuses.

 

Neitsi: Täna olge ettevaatlik, ärge toetuge infole kelleltki, keda te ei tunne. Kui keegi teie kodu külastab, võib ta tuua teavet, mis ei ole täielikult faktidega kooskõlas, eriti südameasjade kohta. Ärge minge oma tunnetega kaasa ennem, kui olete täielikult kindel. Kuigi teie kirg lendab kõrgel, on vaja vahet teha, tõelise sideme ja mööduva fantaasia vahel.

 

Kaalud: Kui olete täna tundnud oma suhtes pingeid ja konflikte, tähendab see, et liigute edasi. Lahendamata probleemid, mis on vaikselt kuhjunud, võivad jõuda keemistemperatuurini ja vajavad tegelemist ja lahendamist. Kuigi see võib olla hirmutav, võimaldab see teie partnerlusel edasi areneda ja paremaks muutuda. Kasutage seda võimalust, et rääkida oma partneriga oma probleemidest.

 

Skorpion: Õnn pöördub teie kasuks ja julgustab teid tegutsema julgelt. Haarake härjal sarvist, sest tänane päev võib viia teid kohtadesse, kus kohtate hämmastavaid inimesi ja loote unustamatuid mälestusi. Kuid ärge unustage hoida jalgu maas, kui õhus on armastuse keeris. Armastuse poole püüeldes, ärge laske oma eneseteostusel täielikult hajuda. Leidke õige tasakaal spontaansuse ja ettevaatlikkuse vahel.

 

Ambur: Võisite tunda end eksinuna ega teadnud, kuhu oma tundeid saata. Kuid praegu võib toimuda läbimurre, mis muudab tähenduse ja edasiliikumise selgeks ja arusaadavaks. Haarake uusi teadmisi ja laske neil saada oma teejuhiks, andes voli uueks eluks. Usaldage areneva teekonna protsessi. Ärge kartke initsiatiivi haarata, et jõuda sinna, kuhu soovite.

 

Kaljukits: Võtke omaks minevikureis. Tuletage meelde möödunud hetki ja tähistage kogemusi, mis avardasid teie nägemust ja muutsid teid selleks inimeseks, kes te praegu olete. See võib olla abistav vihje, et õppida tundma oma varasemaid suhteid ja teada saada, mis on partneri juures kõige olulisem. Pöörduge inimeste poole, kes on huvitatud asjadest, mis teile meeldivad või kes mõtlevad nagu teie.

 

Veevalaja: Täna peesitage rahus ja ankrus, mida teie pühendunud armastus pakub. Kuigi välise flirtimise lõbu võib teid ahvatleda, aitab teie partneriga jagatud sideme sügavus, teil lojaalseks jääda. Selle asemel, et otsida teistelt kinnitust, õppige hindama loodud suhet. Andke kindlasti teada, et olete armsama jaoks alati olemas ja hinnake teda sügavalt.

 

Kalad: Täna on suurepärane aeg nautida üksinduse rahulikku vaikust. Teie kõige sügavamates ja vaiksemates soppides võtab armastus lõpuks võimust. Veetke aega iseendaga, et aru saada, mida täpselt soovite elus saavutada. Püüdke ehitada enda sisse isiklik pühamu, mis on armastuse koht ja kus see võib kasvada. Laske lahti oma muredest, usaldage universumi ajastust ja avage oma süda uutele algustele.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope