Armastuse ja suhte horoskoop 27.04.2023.


Jäär: Täna võite tunda tugevat soovi, emotsionaalse turvalisuse ja stabiilsuse järele oma armuelus. See võib viia teid selleni, et otsite partnerit, kes pakub teile mugavust ja hoolitsust. Tunnetad erilist tõmmet ja vajadust veeta aega oma kallimaga hubases ja intiimses keskkonnas. See võib olla suurepärane päev romantiliseks õhtusöögiks kodus või filmiõhtuks diivanil.

Sõnn: Täna peaksid vallalised tihedalt suhtlema ümbritsevate inimestega. Sa ei tea kunagi, kellega võid kohtuda ja millise sideme saad luua. Neile, kes on suhtes on see hea aeg oma partneriga sideme parandamiseks. Võib-olla on probleeme, mille arutamist olete vältinud või on asju, mida olete enda teada hoidnud. Nüüd on aeg end avada.

Kaksikud: Täna tunnete end oma partneri suhtes heldemana ja võit innukalt panustada oma ühiste rahaliste eesmärkide saavutamisse. See on suurepärane aeg oma kallimaga rahahalduse, eelarve koostamise ja tulevaste finantsplaanide üle arutlemiseks. Koos töötades ja avatult suheldes saate luua tugeva aluse oma suhte rahalisele kindlustatusele.

Vähk: Tõenäoliselt on teie emotsioonid väga ülevad ja võite tunda end tavapärasest meeleolukamalt. Olete oma intuitsiooniga rohkem kooskõlas ja teil võib olla tugev side oma sisemise minaga. Tõenäoliselt oled väga tundlik oma partneri vajaduste ja tunnete suhtes ning annad endast kõik, et ta tunneks end armastatuna ja hinnatuna.

Lõvi: See on aeg mõelda oma varasematele suhetele, analüüsida, mis läks valesti ja õppida oma vigadest. Võite tunda tugevat soovi lahti lasta igasugusest emotsionaalsest pagasist või lahendamata probleemidest, mis takistavad teid tõelise armastuse ja õnne leidmisel. Samuti võite avastada, et teie intuitsioon ja psüühilised võimed on kõrgendatud, võimaldades teil tajuda asju, mida te võib-olla varem ei suutnud.

Neitsi: Kui olete praegu suhtes, võib see energia tuua teie partnerlusse uut põnevust ja kirge. Võimalik, et tunnete end seotuna ühiste huvide pärast. See on suurepärane aeg, et süvendada sidet oma partneriga ja luua tugevam vundament. Leidke siiski tasakaal sotsialiseerumise ja oma identiteeditunde säilitamise vahel. Veenduge, et te ei ohverdaks armastuse otsimisel oma vajadusi.

Kaalud: Võite avastada, et teie keskendumine karjäärile põhjustab partneriga pingeid või konflikte.Ta võib tunda, et on tähelepanuta jäetud või ta ei ole sinu elus prioriteet. Oluline on oma kallimaga avatult suhelda, et ta tunneks end väärtustatuna. Kui olete vallaline, võite oma töö- või suhtlusürituste kaudu kohtuda kellegagi, kes jagab teie huve ja väärtusi.

Skorpion: Võite avastada, et ihkate uusi kogemusi ja soovite oma rutiinist välja murda. Kui olete suhtes, võib see tähendada reisi planeerimist või uue hobiga alustamist koos partneriga. Kui teie suhetes on olnud probleeme või arusaamatusi, siis nüüd on aeg nendega tegeleda. Kui olete vallaline, võib see olla hea aeg veebis tutvumiseks või seltskondlikel üritustel osalemiseks, et kohtuda uute inimestega.

Ambur: Teie valmisolek olla haavatav ja paljastada oma tõelised tunded võib viia teie suhete sügavamale intiimsuse ja usalduse tasemele. See ühendus viib intensiivse füüsilise ja emotsionaalse sidemeni, mis tugevdab teie partnerlust. Kui olete vallaline, võite avastada, et olete oma armuelus rohkem valmis riske võtma, kui varem.

Kaljukits: Täna võib esineda emotsionaalseid tõuse ja mõõnasid. Võite avastada, et olete tundlikum ja saate oma partneri sõnade või tegude pärast kergemini haiget või tunnete end armukadedana. Kui oled vallaline, võib päev tuua huvitavaid võimalusi uueks romantikaks. Siiski on oluline hoida oma ootused realistlikud ja läheneda uutele suhetele avatud südamega.

Veevalaja: Sinu armastus ja romantiline elu põimuvad töö ja igapäevarutiiniga. Võite avastada, et teil on suurem soov partneri järele, kellel on teie karjääriga seotud sarnased huvid ja väärtused.Teie töö võib viia teid kontakti, potentsiaalsete romantiliste partneritega. Samuti on võimalik, et kohtute kellegagi mõne tervisega seotud tegevuse või teenindustöö kaudu.

Kalad: Täna väljendate oma armastust ja kiindumust uutel ja loomingulistel viisidel, näiteks heategude, läbimõeldud žestide ja südamlike vestluste kaudu. Oluline on olla teadlik ebakindlusest või hirmudest, mis sel ajal võivad tekkida. Proovige püsida maa peal ja suhelda oma partneri või usaldusväärsete lähedastega avameelselt,kõikide murede osas.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope