Armastuse ja suhte horoskoop 27.04.2024.


Jäär: Kasutage tänast aega, et meenutada oma varasemaid suhteid ja seda, kuidas teie vajadused ja soovid on aja jooksul muutunud. Kui teil on mõtte uute inimestega kohtumiseks, on tõenäoline, et võimaluste uksed võivad avaneda. Olge avatud kõigele, mida maailm pakub, kuid ärge olge hoolimatu, ega langege eelmiste vigade lõksu. Vabandage kõigi minevikuvigade eest, mille olete teinud, usaldusel ja austusel põhineva uue suhte loomisel.

Sõnn: Tänane päev võib tuua omad väljakutsed. Teie partner võib teha midagi, mis paneb teid mõtlema, kuidas ta nii käitub või räägib. Tuletage meelde, et kõigis suhetes on rõõmu ja kurbuse hetki. Selle asemel, et olla hõivatud vahejuhtumite või kurbusega, pöörake piisavalt tähelepanu suhtlemise ja mõistmise jõule. Andke üksteisele võimalus seisukohti kuulata ja probleeme ühiselt lahendada.

Kaksikud: Täna on suurepärane võimalus suhelda ja uusi sõpru leida. Kuid ärge sattuge millessegi ettevalmistamata. Enne suhtluse jätkamist tehke kindlasti selgeks erinevus, tõelise ja võltsingu vahel. Oluline on teada, et tõeline armastus sünnib tavaliselt kannatlikkusest ja mõistmisest. Ärge kartke oma individuaalsust ja nautige tundmaõppimise protsessi. Universumil on teile palju meeldivaid üllatusi.

Vähk: Täna on päev, mil väljendate oma armastust ja hoolimist nende eriliste inimeste vastu, kellega olete pikka aega koos olnud. Teie pereliikmetest saab tugi, mis aitab teil oma suhtesse rohkem harmooniat tuua. Andke lähedastele teada, et olete tänulik koos veedetud aja eest ning nad on elu rikastanud. Te ei ole üksi, koos saate vastu minna, mis tahes väljakutsele.

Lõvi: Kas te elate täna läbi nostalgialaine, vallalised? See on märk sellest, et teil on vaja uut algust. Proovige veebis tutvumist ja vaadake, kuidas te sellesse suhtute. Värskendage oma profiili või uurige teiste platvormide kaardistamata territooriumi, võite olla üllatunud, nähes ootamatuid seoseid. Võtke oma minevikku, kui õppetundi ja ärge kartke optimistlikult tulevikku vaadata. Kasutage seda võimalust sobivate ühenduste uurimiseks.

Neitsi: Tänane päev võib olla uue arusaamise algus sellest, kui olulised on teie suhted ja ideaalid, mis teid seovad. Selle tulemuseks võib olla sügav rahulolutunne. Tervitage tõsiasja, et see võib olla ka vallandajana, radikaalsele muutusele teie suhete tajumises. Kui kogete neid uudseid emotsioone, veenduge, et teie süda ja meel on uute sidemete loomise suunas avatud.

Kaalud: Kuigi tähed ei ole täna armastuse ja romantika osas teie poolt, võite sama hästi proovida enda eest hoolitseda ja oma unistusi järgida. Kasutage seda perioodi oma kirgede avastamiseks ja kasvatamiseks ning sisekaemuse toitmiseks. Suhtes olevad inimesed, teie partner püüab teile näidata, kui romantiline ta võib täna olla. Võtke vastu kõik teie poole suunatud emotsioonid.

Skorpion: Tähtede seis on harmoonias, et valgustada teie töökohta täna romantikaga. Töösuhted võivad saada teie jaoks uueks teeks, romantikani. Kui olete sellele avatud, võite kohtuda kellegi erilisega. Ärge unustage jääda sellel teekonnal professionaalseks. Säilitage suhtlemisel sõbralik ja kerge lähenemine, kes teab, võite jõuda õnneni.

Ambur: Kasutage täna võimalust, et toita oma suhet ja uurida, mida elult soovite. Kuigi koosolemise hetked võivad olla lühikesed, olge avatud. Kogu segaduse keskel teadke, et armastuse sihikindlus on täiuslik. Kui tunnete, et loote kellegagi ühendust, ärge astuge kohe suhtesse. Kannatlikkus paljastab inimese tõelise sisemise olemuse.

 

Kaljukits: Vallalised, soovitatav on astuda pühendunud suhtesse. Tähtede seis soosib looma sügavamat sidet, erilise inimesega. Laske oma südamel olla avatud armastuse võimalusele, sest tõenäoliselt leiate kellegi, kes paneb teid tundma end elavana ja aitab teil maailma uuel viisil mõista. On aeg luua sihipärane tee ja alus elukestvale armastusele.

 

Veevalaja: Teie armuelu varjatud aspektidega, võib täna tekkida väljakutse. Ausus ja läbipaistvus on iga probleemiga vahetult tegelemiseks hädavajalik. Armastus on suhte kõrgem vorm, mis põhineb aususe ja austuse alusväärtustel. Kui teie suhetes on probleeme, rääkige sellest armastuse ja hoolega. Lõpuks armastab teid kõige rohkem inimene, kes seab teie õnne alati enda omast kõrgemale ja kohtleb teid austusega.

 

Kalad: Süüdake oma suhtes armastuse leek uuesti, lisades sellele spontaansust ja sensuaalsust. Tunnustage oma partnerit millegagi, mis paneb tema südame kiiremini põksuma. See ei tähenda ainult oma armsama väljaviimist või kingituste andmist, vaid ka selle näitamist, kui palju ta teie jaoks tähendab. Sukelduge intiimsuse sügavustesse ja taastage maagia. Armastust arendades saate luua romantilisi mälestusi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope