Armastuse ja suhte horoskoop 27.05.2024.


Jäär: Jutud pühendumisest, võivad teie olemasolevat suhet edendada ja tugevdada. Lõdvestuge ja veetke üksteisega kvaliteetaega. Teil on võimalus intiimselt rääkida, naerda ja kiindumust näidata. Püüdke mitte mõelda raskustele või muredele ja lihtsalt nautida koosveedetud aega. Rääkige oma armastatule, sõnade ja tegudega, kuidas te suhtesse suhtute, tuletades neile meelde oma tundeid.

 

Sõnn: Täna võite takerduda arusaamatuste võrku. Ühenduste loomisel veenduge, et teie kavatsused oleksid hästi arusaadavad. Ebajärjekindlus võib kaasa tuua suutmatuse üksteist mõista ja võimaluste kadumise. Olge oma sõnade ja tegudega ettevaatlik, sest kõige lihtsamad žestid võivad põhjustada arusaamatust. Kulutage rohkem aega, et oma armastatut tõeliselt kuulata ja mõista.

 

Kaksikud: Pigelised ajagraafikud võivad olla põhjuseks, miks teie ja teie partner koos pole. Tööpinge võib olla kõrge, mistõttu jääb teil väga vähe aega romantilise suhte jaoks. Ärge unustage oma perega rääkida sellest, et olete liiga hõivatud. Proovige siiski sidet taastada ja oma suhet t urgutada. Lühikesest kõnest või hoolivast sõnumist piisab suhtlemisvaeguse korvamiseks.

 

Vähk: Teadvustage haavatavuse jõudu, sest see on tee tõelise ja sügava ühenduseni. Usaldage oma sisetunnet, sest tavaliselt ütleb see, mida te vajate. Olge teadlik, et kui avastate oma sügavaimad soovid, valmistate teatud mõttes ette teed täisväärtuslikuks suhteks. Kui olete pühendunud suhtes, uskuge oma armastuse tugevusse, mis ületab kõik takistused. Usaldage oma partneri nõuandeid.

 

Lõvi: Teie igatsus oma suhtesse vürtsi anda, julgustab midagi uut proovima. Tahate armsamat oma loovusega üllatada, kuid tulemuseks võib olla rahulolematus. Pidage meeles, et oluline on kavatsus. Isegi kui need jõupingutused jäävad allapoole teie soove, tunneb teie partner teie pingutuse ja mõtte üle rõõmu.

 

Neitsi: Võite olla sellises meeleseisundis, kus soovite rohkem tähelepanu pöörata inimestele, keda te juba tunnete. Arendage oma sõprus- ja peresidemeid, sest need võivad olla armastuse otsimisel lohutuse ja õnne aluseks. Hea tugisüsteem aitab teil arendada tasakaalu ja iseseisvuse tunnet, mis viib lõpuks selleni, et teie ellu tuleb õige inimene.

 

Kaalud: Harmoonia ja mõistmine teie armuteekonnal on hindamatud, kuid kõige väärtuslikum on õppida oma suhet tervena hoidma. Peatuge mõneks ajaks ja nautige armastust, mis teid valdab, ning olge õnnelik, et teil on eriline side ümbritsevate inimestega. Ärge takerduge rutiini ja pidage meeles, et isegi kõige väiksemad žestid võivad olla võimsad.

 

Skorpion: Teie magnetiline loomus on põhjus, miks olete täna sotsiaalses keskkonnas, kus kohtute inimestega ja võib-olla leiate isegi oma hingesugulase. Kasutage võimalust sõbruneda, sest suure tõenäosusega kohtate põnevaid inimesi, kellel on suur potentsiaal luua pikaajalisi suhteid. Olge valmis oma südant avama ja laske dialoogil vabalt kulgeda, ilma igasuguste eelarvamusteta.

 

Ambur: Täna vaadake taevasse ja esitage soov. Olgu selleks hingesugulane, südant paitav hetk või lähedane side – universum kuuleb teid. Keskenduge sellele, mida soovite romantilises partneris, spetsiifilisus võib olla armastuse võimas ligitõmbaja. Olge valmis selleks, et universum üllatab teid ootamatute võimalustega, kuidas armastus võib teie elus avalduda. Olge seiklushimuline ja valmis vastu võtma uusi kogemusi.

 

Kaljukits: Kasutage võimalust luua oma hingesugulasega toredaid mälestusi. Lühireisil saate avastada uusi kohti ja leida uusi viise, kuidas üksteise seltskonda hinnata. Võtke juhtroll ja laske seiklusvaimul teie suhtesse säde tagasi tuua ning reisiplaanid annavad jõudu koospüsimiseks ja uute võimaluste avastamiseks, mis tugevdavad suhet.

 

Veevalaja: Täna võivad teie pere tulevikuga seotud arutelud, olenemata sellest, kas kaalute nende loomist või laiendamist, tuua teid oma partnerile lähemale, kui ühinete oma tulevikunägemustega. Mõelge soojusele ja armastusele, mida perekond annab, ning kasutage seda aega, et tugevdada sidemeid, mis teid selle olulise arutelu kaudu seovad. Tuleviku planeerimine seob teid kokku ja aitab suhteeesmärke selgeks teha.

 

Kalad: Hinnake oma eluteed. Teie sõpradel läheb suhetes hästi ja teie olete enda teekonnal ja see on suurepärane! Võistlemise asemel rõõmustage nende inimeste kohaloleku üle, kes teid toetavad ja on teiega samas suhtestaatuses. Otsige ühisjooni, mis teie huvisid uudishimu õhutavad. Osalege asjades, mis toovad teile õnne ja võimaldavad teil olla teie ise.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope