Armastuse ja suhte horoskoop 27.06.2023.


Jäär: Oluline on meeles pidada, et tõeline armastus ei ole ainult kirg ja romantika,see on sügava sideme loomine oma partneriga. Täna astu samm tagasi ja hinda oma suhte sõpruse aspekti. Kas teie ja teie partner olete tõeliselt sõbrad? Kas teile meeldib koos aega veeta, naerda ja üksteist toetada? Need küsimused aitavad teil hinnata oma sideme tugevust.

 

Sõnn: Seadke oma standardid südameasjade osas kõrgele. Kui teil on praegu suhe, siis on nüüd ideaalne aeg hinnata rahulolu, mida oma partneriga kogete. Kas teie vajadused on täidetud? Kas te mõlemad kasvate ja arenete koos? Kui olete vallaline, on parem oodata õiget inimest kui leppida vähemaga. Võtke aega, et määratleda oma ideaalne suhe ja omadused, mida potentsiaalsest abikaasast otsite.

 

Kaksikud: Võisite hiljuti tunda südamevalu või pettumust oma romantilistes ettevõtmistes. Tänane päev tähistab aga pöördepunkti, kui mineviku haavad hakkavad kustuma. Universum on ära tundnud teie vastupidavuse ja pakub teile nüüd võimalust leida armastust tervemal ja rahuldustpakkuvamal viisil. Mõistke varasematest suhetest saadud õppetunde ja kasutage neid hüppelauana helgema tuleviku poole.

 

Vähk: Tõeline armastus algab seestpoolt. Kui arendate oma vaimset kasvu, saate armastuse majakaks, mis loomulikult tõmbab teisi ligi. Kasvatage selliseid omadusi nagu kaastunne, empaatia ja mõistmine. Kehastades armastust, mida otsite, loote võimsa energeetilise välja, mis tõmbab teie poole täiusliku paarilise. Selle vaimse teekonna alustamisel on oluline olla kannatlik ja protsessi usaldada.

 

Lõvi: Võid täna tunda tohutut tungi oma emotsioone avada ja sügavaimaid soove oma partneri või kellegagi, kellest oled huvitatud, jagada. Siiski on oluline meeles pidada, et ajastus ja taktitunne on tõhusa dialoogi jaoks üliolulised. Võtke hetk oma kavatsuste üle järelemõtlemiseks, enne kui alustate arutelu. Mõelge oma sõnade võimalikule mõjule ja valige selliste vestluste pidamiseks sobiv aeg ja koht.

 

Neitsi: Täna on sul ja su kaaslasel hea aeg arutada pere loomist või juba olemasoleva pere laiendamist. See on suurepärane võimalus oma soovidest, hirmudest ja ootustest avalikult rääkida. Looge mõlemale turvaline ruum, et end ausalt ja hinnanguteta väljendada. Üksteise seisukohtade mõistmine aitab teil leida ühiseid seisukohti ja teha koos teadlikke otsuseid.

 

Kaalud: Peale unistaja maine on teil praktiline pool, mis hoiab teid tegelikkuses maa peal. Kuigi unistused tõstavad teid lendu, mõistate, kui oluline on nende elluviimiseks astuda käegakatsutavaid samme. Täna suunab teie praktilisus teid välja töötama kindlat plaani oma romantiliste nägemuste realiseerimiseks. Kaaluge oma eesmärkide ja püüdluste arutamist oma partneriga. Koos saate panna aluse täisväärtuslikule tulevikule.

 

Skorpion: Täna kutsub kosmos sind omaks võtma võimsa armastuse energia ja järgima oma südant ilma pidurdamiseta.Tähtede seis räägib teie kasuks, andes teile võimaluse südameasjades julgeid samme astuda. Tekib vabanemise ja põnevuse tunne, olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes. Olge valmis alustama romantilist seiklust, mille sarnast pole kunagi varem olnud. Võid avastada, et ootamatult siseneb su ellu keegi kütkestav.

 

Ambur: Võib-olla olete juba mõnda aega leidnud end jagamas erilist sidet kellegagi, kes on olnud teie elu lahutamatu osa. See inimene võis olla teie usaldusisik, heasoovlik kaaslane või lihtsalt juhuslik tuttav. Kuid siiani võis teie suhe olla puhtalt platooniline. Kuid täna õhutavad kosmilised jõud teid uurima võimalust viia see side intiimsemale tasemele.

 

Kaljukits: Tänane tähtede seis toob teile olulise sõnumi. Suhted võivad olla ilusad, kuid nõuavad ka kasvu. Mõnikord võite jõuda punkti, kus tunnete, et olete oma partnerist välja kasvanud või suhe ei ühti enam teie isikliku arenguga. See on elu ja armastuse loomulik osa ning selles etapis teadlikkuse ja mõistmisega navigeerimine on hädavajalik. Leidke uusi kollektiivse kasvu valdkondi.

 

Veevalaja: Olete tuntud oma uuendusmeelsuse poolest ning lähenete probleemide lahendamisele sageli ainulaadselt ja ebatavaliselt. Kuid teie partneril võib olla praktilisem ja traditsioonilisem lähenemine igapäevastele probleemidele. See probleemide lahendamise stiilide kokkupõrge võib teie suhetes põhjustada arusaamatusi või pettumusi. Oma tugevaid külgi ühendades saate luua harmoonilise tasakaalu.

 

Kalad: Kui keskendute oma isiklikule kasvule, ärge üllatuge, kui keegi teie minevikust täna uuesti esile kerkib. See inimene võis teie armuelus olulist rolli mängida ja tema taasilmumine võib vallandada mõningaid emotsioone. Võtke aega, et mõtiskleda sellest suhtest saadud õppetundide ja selle üle, kuidas see teid kujundas. Siiski olge vanade leekide taassüütamisel ettevaatlik, kui te pole kindel, et see ühtib teie praeguse enesetundega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope