Armastuse ja suhte horoskoop 27.06.2024.


Jäär: Tänasel armuteekonnal võib tekkida tunne, nagu kõnniksite nööri mööda. Pööre võib teid häirida, kui olete oma mugavustsoonis. Aga ärge kartke! Olge valmis uusi sõpru leidma ja uusi kogemusi omaks võtma. Ärge kartke olla üllatunud selle üle, mis universumil teie jaoks plaanis on. Olgu selleks kohtumine võõraga või valgustumise hetk, teadke, et see kõik on teie romantilisel teekonnal. Olge lahke ja aus.

Sõnn: Olge oma suhetes realistlik. Kuigi romantikast on meeldiv unistada, ärge kaotage sidet reaalsusega ja hoidke jalad maas. Selle asemel, et keskenduda suhete pealiskaudsetele aspektidele, otsige tähendusrikkaid. Võtke aega ja hinnake, mida partnerilt soovite ja ärge kiirustage otsuse tegemisega. Hea on olla sotsiaalne ja kohtuda uute inimestega, kuid olge ettevaatlik inimeste suhtes, kellega suhtlete.

Kaksikud: Teie olemasolevas suhtes, võib väike abi kolmandalt inimeselt, sütitada teie ja teie partneri vahel vajalikku kirge. See võib olla mõne sõbra naljakas idee või ebatavaline stsenaarium, mis loob tausta huvitavale koosveedetud ajale. Täna on aeg graafikud ja plaanid mõneks ajaks unustada. Olgu selleks siis uus ühine tegevus või juhuslik seiklus, ärge hoiduge abist.

 

Vähk: Täna võib teid tabada eksistentsiaalne kriis. See võib tekitada tunde, nagu põgeneksite iseenda eest, ega taha oma peegelpildiga silmitsi seista. Mida te väldite? Mõelge sellele küsimusele. Aktsepteerige ebamugavust, kuna see on muutuste ja kasvu alus. Ärge vältige oma hirmu või ärevaid tundeid, vaid vaadake neile silma ja proovige neist üle saada. Uurige oma olemust!

 

Lõvi: On aeg tervitada muutusi oma armuelus. Kui kasutate kohtingurakendusi või alles alustate vestlusi inimestega, keda peate atraktiivseks, on käes aeg proovida midagi uut seoses suhetega. Tutvuda kellegi uuega ei pruugi olla teie tass teed, aga te ei tea kunagi, äkki see võib lihtsalt meeldida. Võite kohtuda kellegagi, kes teile sümpatiseerib, alustades uute tegevuste või hobidega. Teil on maadeavastaja vaim.

 

Neitsi: Täna ärge sulgege suhtlusliine. Sõltumata sellest, kas saadate sõnumi, teete kõne, oma lähedastega rääkimine teeb teid õnnelikuks ja võib isegi tuua kaasa uusi romantilisi võimalusi. Pühendumise korral võib teie perekond mängida täna toetavat rolli, mis on meeldivad üllatused või žestid, mis tugevdavad teie paarisuhet. Uskuge positiivsesse energiasse, mis teie kahe vahel eksisteerib.

 

Kaalud: Täna võib teid ajendada vajadus oma ühendust arendada. Siiski tuleb olla ettevaatlik ja vältida kaaslase emotsioonide ja meeleolude lugemisega, üle pingutamist. On õige küsida põhiküsimusi, mis jõuavad probleemide tuumani. Asi ei ole solvamises, vaid sideme tugevdamises ja selle ehedamaks muutmises. Suurem lähedus praegu, muudab suhte tuleviku tugevamaks.

 

Skorpion: Leidke täna hetk, et hinnata oma suhte mängulist külge ja rõõmu, mida see toob. Veel on ruumi õnneks ja eneseteostuseks. Proovige minna väljuda kapriisist või teha midagi, mida teie partner ei ootaks. Riietuge hästi ja olge partneriga vesteldes flirtiv. Leidke koos õnne pisiasjadest. Vallalised, nautige seda oma eluetappi, kus te ei vastuta kellegi eest, peale iseenda.

 

Ambur: Täna on päev oma viha kontrollimiseks. Olge oma ütlemisega ettevaatlik, sest tigedalt rääkimine toob kaasa ainult rohkem probleeme ja kõik solvuvad. Ärge reageerige millelegi kohe. Nüüd on õige aeg mõtiskleda selle üle, mida te suhtes ihaldate ja kuidas saaksite olla sõnaosav. Õiget inimest oodates pidage meeles, et kannatlikkus ja sallivus on suhete suurimad voorused.

 

Kaljukits: Täna ärge kartke paljastada oma isiksuse pehmet poolt. On aeg olla tundlikum ja haavatavam. See avatus võib tuua tõelisi sidemeid ja algatada dialoogi potentsiaalsete partneritega, mis on alati plussiks. Ärge kartke jagada oma emotsioone, sest nii leiate kellegi, kes hindab teie isikupära ja tunnete sügavust.

 

Veevalaja: Täna võib teie suhe kogeda mitmeid tõuse ja mõõnasid ning kirge ja tülisid. Kuna on normaalne, et tunnete kellegi suhtes tugevat sidet, ärge laske oma tunnetel oma otsuste langetamist takistada. Kui teil on oma partneriga mingeid plaane, veenduge, et need poleks ambitsioonikad, et te ei peaks silmitsi seisma rahaliste probleemidega. Olge üksteise jaoks olemas ja ärge tähtsustage asju üle.

 

Kalad: Täna on hea päev armuelus tasakaalu ja õnne leidmiseks. Südameasjad saavad olema purjetamine, mis avab romantikas uusi võimalusi. Olge päeva jooksul vastuvõtlik ja vastutulelik. Võib-olla on keegi, kes annab teile regulaarselt annuse romantikat ja teeb teid õnnelikuks ja lootusrikkaks. Niisiis, võtke initsiatiiv ja ärge kartke näidata oma tõelist isiksust ja entusiasmi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope