Armastuse ja suhte horoskoop 27.07.2023.


Jäär: Õnneks on romantiline suhe täna muredest vaba ning partner on toetav ja hooliv. Tagage ka ise sama hoolitsus ja armastus. Veetke rohkem aega koos ja arutage tulevikuplaane. Kuigi mõnes abielusuhtes võib ette tulla arusaamatusi, võivad teie vanemad aidata probleemi lahendada. Jagades nii õnne ja oskate ka probleeme lahendada. Vallalistel on õnn leida uus armastus ja luua õnnelik suhe.

Sõnn: Teie armuelu on täna puutumatu ja ärge laske ühelgi kolmandal isikul asju dikteerida. Teie otsuseid ei tohiks teised mõjutada. Rääkige oma väljavalituga ja jagage oma tundeid ja emotsioone. Ärge laske argumentidel kontrolli alt väljuda. Käsitle kõiki armastusega seotud probleeme küpse suhtumisega. Need armastajad, kes tunnevad, et suhe pole õigel teel, võivad täna viimase kõne teha.

Kaksikud: Tänane päev ei sobi ebameeldivate asjade arutamiseks. Vältige minevikku süvenemist ja vaadake selle asemel tulevikku. Tunnete rohkem muret armastatu tunnete pärast. Isiklike probleemide lahendamisel peate olema mõistlik. Teie vanemad võivad romantikat toetada ja jutuks võib tulla ka abielu. Võimalik on pereplaneerimise arutamine.

Vähk: Päev on hea endise kallimaga leppimiseks. Need, kes kavatsevad vana suhet üles soojendada, saavad seda teha päeva teisel poolel. Võib-olla lähete tagasi endise armsama juurde, mis toob ellu uue õnne. Vältige suhetes egosid ja olge partneri suhtes tundlik. Veetke rohkem aega koos siis tekib side ja see viib armuelu eduni.

Lõvi: Tugev ja kirglik armusuhe on päeva tipphetk. Teie partnerlus on enamasti probleemidest vaba. Teie armsam on toetav ja hooliv. Kuigi jagate armastatuga head läbisaamist, peate teadma, et täna pole hea aeg pere loomiseks. Oodake päev või paar, et asjad selgemaks saada.Vallalistel tuleb suhtlemisel olla avatud ega tohiks partnerile arvamusi peale suruda.

Neitsi: Kui olete abielus on suur oht sattuda armuvõrku. Siiski on hea sellest kokkupuutest välja tulla, sest teie abikaasa saab sellest muidu niikuinii teada. Olge suhtes siiras ja aus ning oodake oma väljavalitult parimat. Andke partnerile isiklikku ruumi ja veenduge, et te ei süvene täna minevikku. Olge alati õrn ja jagage oma emotsioone, et muuta side tugevamaks.

Kaalud: Teie armastus kasvab täna ja suhe muutub vapustavaks. Nautige päeva, koos aega veetes ja ebameeldivaid arutelusid vältides. Mõned leiavad, et partner on täna kangekaelne, kuid ei lasku triviaalse teema üle arutellu. Ole suhtes leebe ja üllata partnerit üllatuskingitustega. Romantiline õhtusöök on hea mõte teie sideme tugevdamiseks. Vallalised armuvad täna. Täna on võimalus leppida ja vanad probleemid endise väljavalituga seljatada, mis võib sillutada teed vana armusuhte taasalustamiseks.

Skorpion: Võtke täna koos väljavalituga päeva esimesel poolel aega,et olla koos ja vestelda. Saate võimaluse jagada nii õnne kui ka probleeme arutada. Mõned suhted ei pruugi täna õnnestuda. Need, kes tunnevad end suhtes ebamugavalt, võivad sellest õnneliku tuleviku nimel välja tulla. Vallalised võivad oodata uue afääri algust, eriti päeva teisel poolel.

Ambur: Täna on päev, mil tuleb oma väljavalituga minevikuprobleemid lahendada. Ärge laske oma egol probleemide lahendamise ajal välja lüüa. Olge oma lähenemises siiras ja asjad lähevad korda. Mõned suhted muutuvad abieluks. Üksikud võivad oodata kellegagi kohtumist päeva teisel poolel. Võite soovida kohtumist täna, kuid ärge seda välja pakkuge, kuna aeg ei sobi. Kontoriromantika on hea asi, kui te pole abielus.

Kaljukits: Teie armuelus ei juhtu täna mingeid probleeme. Suhtekriisidega tulete toime küpse meelega. Olge ettepanekutele avatud ja ärge suruge väljavalitule oma arvamust peale, sest see võib armuelus mõrasid tekitada. Teie endine leek võib ellu tagasi tulla ja see võib olla lummav. Abielus inimesed peavad aga olema ettevaatlikud,võib tekkida pingeid. Ka mõned kaugsuhted ei lähe täna korda.

 

Veevalaja: Käsitlege suhteprobleeme küpselt. Hoidke egod armuelust eemal ja teie tähelepanu peab olema suunatud ainult suhte õnnestumisele. Mõned romantilised suhted ebaõnnestuvad probleemide tõttu. Suhelge partneriga avatult ja see lahendab peaaegu pooled kõigist eluprobleemidest.Vajate täna pere tuge ja häid nõuandeid.

 

Kalad: Hoiduge väliste sekkumiste eest suhtesse. See võib olla teie endine väljavalitu või teie partneri endine väljavalitu või isegi sõber, kes võib proovida suhet kõmu kaudu häirida. Sinu kiindumus ja hoolitsus peaksid panema väljavalitu sinusse täielikult armuma. Kõik väiksemad egoga seotud probleemid tuleb enne päeva lõppu lahendada.Võite koos partneriga kaaluda pere loomist.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope