Armastuse ja suhte horoskoop 27.08.2023.


Jäär: Täna leiate rahu ja emotsionaalse maanduse oma kodu soojusest ja pere kallistusest. Kasutage seda võimalust, et luua suhteid lähedastega ja rahulik keskkond, mis soodustab armastust ja lähedust. Ärge unustage väljendada oma tundeid ja kuulata kaastundlikult oma partneri soove. Neile, kes on vallalised, näidake oma enesekindlust ja eneseteostust, et potentsiaalseid romantilisi väljavaateid pingutuseta ligi tõmmata.

Sõnn: Täna oodake kõrgendatud emotsioone ja tugevat ühenduse vajadust. Keskenduge oma sidemete tugevdamisele lähedastega. Oodake, te saate kelleltki eriliselt südamliku sõnumi või lähete lähedase sõbraga meeldivasse vestlusse. Väärtustage neid imelisi suhtehetki, sest need suurendavad kindlasti teie romantilisi väljavaateid.

 

Kaksikud: Kui olete pühendunud suhtes, peate looma tasakaalu oma partneri ja pere vahel. Täna võite kohata ebakindlust oma lähedaste sidemete osas. Kõigi väljavaadete austamine ja kompromisside saavutamine edendab kõigi asjaosaliste jaoks rahulikku keskkonda. Täna peate võib-olla oma partneriga pikaajalisi rahalisi eesmärke arutama.

 

Vähk: Säilitage tervislik tasakaal teiste inimeste toetamise ja enda iseseisvustunde arendamise vahel. Tänu tänasele vaimsele päevale on teil võimalus parandada oma suhteid eneseteadvuse ja võimestamise kaudu.Olge kursis oma eelistuste ja piirangutega. Teie võime oma emotsionaalseid vajadusi edukalt edastada parandab teie suhteid.

 

Lõvi: Teid võib ees oodata pikk teekond. See võib tunduda võimalusena romantiliseks puhkuseks või võimaluseks reisida koos kaaslasega kuhugi uude kohta. Aktsepteerige reisimisega kaasnevat rõõmu, sest see aitab teil suhelda, luua püsivaid mälestusi ja tugevdada teie suhteid. Õpite üksteise kohta uusi asju ja süvendate oma lähedust jagatud kogemuste kaudu.

 

Neitsi: Täna tõmbate ligi kedagi, kes on teie eelistatud tüüp. Püüdke osaleda üritustel ja tegevustes, mis on kooskõlas teie huvidega, kuna need võivad viia romantiliste kohtumisteni. Kui olete pühendunud suhtes, on see aeg arenemiseks ja taastumiseks. Kogemuste jagamine võib aidata tugevdada teie suhte emotsionaalset alust.

 

Kaalud: Teid ümbritseb praegu kirglik ja romantiline aura, mistõttu on ideaalne hetk kellelegi erilisele oma tunnetest rääkida. Kui olete vallaline,olge valvel, sest võite kokku puutuda kellegagi, kes teie tähelepanu köidab. Kui olete pühendunud suhtes, hoidke oma armuelu ja töö harmoonias. Kuigi karjäärivõimaluste ärakasutamine on ülioluline, peaksite oma suhte esmatähtsaks seadma ja leidma aega selle arendamiseks.

 

Skorpion: Võite leida end mõtlemast oma suhete edendamisele ja sellele, mis on saatusesündmustel ja juhuslikel kohtumistel sellega pistmist. Nüüd on õige hetk panna oma usk jõududesse, mis töötavad, sest need suunavad teid suhetele ja kogemustele, mis on kooskõlas teie hinge teega. Kasutage võimalust sisemiselt peegeldada. Mida teadlikum te olete, seda paremini olete valmis meelitama endale soovitud armastust.

 

Ambur: Tänased pettumused võivad käivitada armastuse prioriteetide ümberhindamise. Võtke see aeg selleks, et kaaluda, mis on teie jaoks suhtes tõeliselt oluline. Uurige, kas teie praegune tee on kooskõlas teie pikaajaliste eesmärkidega. See arusaam võimaldab teil teha olulisi muudatusi oma praeguses suhtes või sobiva kaaslase otsimisel. Olge teadlik oma tugevatest ja nõrkadest külgedest.

 

Kaljukits: Planeetide seis tähendab, et teie jaoks on abieluväljavaated silmapiiril. Kui olete pühendunud suhtes, võite märgata, et teie lähedus partneriga muutub tugevamaks. Kosmilised jõud soosivad stabiilsust ja pikaajalist pühendumist, mistõttu on suurepärane aeg viia oma suhe järgmisele tasemele. Vallaliste jaoks toob see aeg kaasa võimaluse, et teie ellu siseneb potentsiaalne elukaaslane.

 

Veevalaja: Olge oma valikutes tark. Vaidlused on iga suhte vältimatu osa ja nende käsitlemine võib sideme luua või katkestada. Täna on ülioluline läheneda erinevustele empaatia, kaastunde ja valmisolekuga luua ühisosa.Pidage meeles, et kompromissi tegemine ei tähenda ideaalide kaotamist, pigem on see võimalus arenguks ja mõistmiseks. Olge probleemide suhtes positiivselt meelestatud.

 

Kalad: Täna on päev, mil tuleb olla oma mõtlemises uuendusmeelne. Mõelge kastist väljapoole ja proovige uusi viise, kuidas end oma armuelus väljendada. Võtke omaks oma loominguline pool ja üllatage oma kallimat armastusväärse žestiga. Laske oma loovusel metsikuks minna, kui sisestate oma ühendustesse unikaalsust. Vallaliste jaoks kutsub universum tungivalt isiklikust ruumist välja ja proovima uusi viise armastuse leidmiseks.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope