Armastuse ja suhte horoskoop 27.09.23


Jäär: kasutage seda päeva selleks, et uurida, mida peate oma lähedaste eest hoolitsemiseks tegema. Veenduge, et olete oma partneri jaoks saadaval, kui ta teid kõige rohkem vajab. Vallalised ei tohiks lasta negatiivsusel oma ellu hiilida ja keskenduda sellele, mida nad saavad teha oma isikliku elu paremaks muutmiseks. Püsisuhtes partnerid peaksid planeerima puhkust ja koos romantilise väljasõidu tegema.

 

Sõnn: Võib-olla tunnete end teatud suhtes kartlikult ja ei pruugi riskimiseks julgust omada. Siiski peate sellest sisemisest pingest lahti laskma ja olema optimistlik selle suhtes, mis ees ootab. Vallalised peavad oma hirme ignoreerima ja rääkima inimesega, keda nad imetlevad. Olge julge neid välja kutsuma ja ärge olge nendega liiga karm või otsekohene.

 

Kaksikud: On aeg keskenduda asjadele, mis sulle meeldivad, ja vabaneda segajatest. Ärge lubage end teelt eksitada ja ärge takerduge negatiivsesse energiasse. Alustage uuesti ja edastage oma tunded neile, keda armastate. Vallalised peavad olema tähelepanelikud, et nad ei oleks liiga omavad selle suhtes, keda nad imetlevad, ja peaksid suhtlema pingevabalt.

 

Vähk: tõenäoliselt reageerite vähem kõikidele ettepanekutele, mida võite täna oma partnerilt saada. Ärge olge oma lähedaste suhtes liiga kriitiline. Võtke omaks paindlik suhtumine nendesse, keda armastate, töötage enda kallal ja laske oma emotsioonidel rahuneda. Vallalised leiavad tõenäoliselt kellegi erilise, et rääkida oma minevikust ja miks ka mitte tulevikust.

 

Lõvi: Te tunnete oma partneriga tugevat emotsionaalset sidet. Tahate nendega jagada oma sisemisi mõtteid, mis panevad Teid ennast paremini tundma. Proovige uurida oma suhte uusi aspekte, mis aitavad Teil oma kallimat paremini tunda. Pühendunud paarid võiksid säilitada päevas lõbususe ja vabaduse, et lähedasemaks saada.

 

Neitsi: Võimalik, et pead täna maadlema mõne kokkusobimatu teemaga. Kuigi tunnete, et Teie partner teeb kõike, mida Te temalt palute, kuid kusagil ei saa Te teda usaldada. Soovitav on oma armuelus sellele perioodile veidi aega pühendada. Ärge suruge oma partnerit tagasi ja julgustage teda sagedamini jagama.

 

Kaalud: Püüdke täna olla mitte ülitundlik. Tulevad hetked, mil saate partneriga tuliselt vestelda. Kuid ärge võtke midagi, mida ta räägib, isiklikult, pigem vältige vastuse andmist ja tolm settib. Püsisuhtes olijad võiks hoiduda soovimatutest vaidlustest vaid pidama üksteisega konstruktiivset dialoogi.

 

Skorpion: Kui tunnete end üksikuna, siis on soovitatav minna välja ja kohtuda mõne sõbraga. Praegu pole õige aeg suhtesse kiirustada, sest varasemad haavad pole veel paranenud. Nüüd on aeg ennast uuesti üles ehitada. Kulutage aega ja raha iseendale ja liikuge koos oma lähedastega. Püsisuhtes olijad peavad oma olemasolevad rollid ja kohustused ümber kohandama.

 

Ambur: otsite oma romantilistes suhetes emotsionaalset intensiivsust. Kuigi olemasolev suhe läheb hästi, tuleb seda veidi vürtsitada, et see järgmisele tasemele viia. Vallalised tunnevad end energiamagnetitena ja tõmbavad oma võlu kaudu ligi vastassoo esindajaid. Pühendunud paarid veedavad mõnusaid hetki oma partneriga.

 

Kaljukits: Töökohustused võivad hoida Teid eemal oma kallimaga koos aega veetmast. Saatke oma kallimale sõnum ja teavitage oma kättesaamatust, et vältida mööda rääkimisi. Vallalised võivad oma endise kallimaga kokku sattuda ja tunda nostalgiat. Pühendunud partnerid peavad oma suhtesse lisama huumorit ja olema valmis muutusteks.

 

Veevalaja: Teil tuleb koos kallimaga harmooniline päev. Hellitage hetki ja tunnetage armastava suhte soojust. Sellest võib tulevikus kujuneda midagi pikaajalist, nii et olge lootusrikas. Vallalised naudivad oma praegust staatust ja soovivad veeta päeva oma sõpradega. Pühendunud partnerid loovad täna omavahel rõõmsa arutelu tuleviku suunal.

 

Kalad: Hea päev väljendada end romantiliselt oma partnerile. Olge loominguline ja laske enese sees esineval kunstnikul oma tundeid väljendada. See võib osutuda teie armuelu jaoks muutvaks kogemuseks. Vallalised ei taha veel oma mugavustsoonist väljuda ja võivad soovida enne päikese kätte astumist natuke veel viivitada.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope