Armastuse ja suhte horoskoop 27.10.2023.


Jäär: Näete täna muutusi suhte staatuses. Teie ellu võivad tulla uued inimesed ja üks neist saab teie elu vältimatuks osaks. Päev on heaks võimaluseks, et lahendada armuelus tekkinud tülisid. Teie väljavalitu soovib, et veedaksite rohkem aega koos. Mõelge oma püüdlusele ja olge koos, et armastusest rohkem rääkida. Teie suhet võivad toetada lähedased.

Sõnn: Olge oma armuelus õnnelik. Mõned väikesed hõõrumised tekivad, kuid lahendate need enne, kui asjad käest lähevad. Kui olete vallaline, olge valmis kohtuma kellegi erilisega. Andke partnerile võimalus ja hoidke vastasseisust ja vaidlustest eemale, sest soovite viia suhte järgmisele tasemele. Üllata armsamat ootamatute kingitustega, et päev armsaks muuta.

Kaksikud: Kasvatage oma suhet õigel teel, olles üksteise jaoks olemas. Parem on hoida oma värsket, erilist sidet, et vältida kõigi ümbritsevate uudishimu. Kuulake oma partneri nõuandeid, eriti kui see on seotud teie karjääri või rahaasjadega. Rääkige omavahel, kui teil probleeme usaldusega, eriti kui olete äsja suhtesse astunud.

Vähk: Teil on suurepärane romantiline elu, mis ei sisalda vaidlusi. Väärtustage partnerit ja jagage emotsioone, et muuta päev loomingulisemaks. Uued armastajad peavad rohkem aega koos veetma. See aitab teil armsamat tunda südamega. Kaaluge väljavalitu loomingulisi ettepanekuid ja väärtustage ka arvamusi, mis muudavad suhte sisukaks ja kauakestvaks. Üksikud võivad täna oodata uue afääri algust.

 

Lõvi: Näete täna eredaid romantilisi hetki. Täna on hea lahendada kõik vanad vaidlused. Väärtustage suhet ja ära vaielge kergemeelsete asjade üle. Päeva teine ​​pool on hea armumiseks ja vallalised saavad õnne proovida. Kui olete püsisuhtes võite pere suurendamisele mõelda. Vältige suhtes egosid ja olge partneri suhtes tundlik. Teie väljavalitu eelistab veeta rohkem aega koos.

 

Neitsi: Mõned kaugsuhted ei ole täna stabiilsed. Vaatamata teie raskele tööle ja pingutustele võib armusuhe luhtuda, kuid te ei tohiks meelt heita, sest leiate varsti lahenduse. Olge täna leplik ja väljendage oma armastust vabalt. Väärtustage armastaja arvamust ja ärge suruge väljavalitule oma kontseptsioone peale. Romantiline õhtusöök või üllatuskingitus on lihtne viis suhet tugevamaks muuta.

 

Kaalud: Säilitage oma paarisuhtes ausus ja pühendumus. Proovige vältida kiirustamist ja veenduge, et te ei kaotaks tuju. Veetke kvaliteetaega. See võib olla teie lemmikfilmi vaatamine või koos kokkamine. Kui kahtlete oma partneri tunnetes, peaksite seda küsima, selle asemel, et aeg-ajalt vihastada.Paarisuhtes on oluline ausus.

 

Skorpion: Hoidke oma partnerit isikliku ja tööeluga kursis, et saaksite koos tõhusaid lahendusi leida. Säilitage oma suhtes läbipaistvus, rääkides ja paarina koos kasvades. Kui märkate oma partneri tervises mingeid kõrvalekaldeid, peaksite kohe reageerima ja ühendust võtma. Kui olete vallaline, olge loominguline ja lähenege inimesele, keda imetlete.

 

Ambur: Kui soovite oma suhet elus hoida, peate mõtlema kastist välja. Looge meeldejäävaid hetki lihtsate tehnikatega, näiteks kinkige oma partnerile midagi käsitsi valmistatut. Kui teil on tõsine kaugsuhe, ei suuda teid miski emotsionaalselt eemal hoida, nii et vabanege depressioonist. Suhelge üksteisega ja väljendage oma armastust vaimukate vestluste kaudu.

 

Kaljukits: Peaksite oma suhetega ettevaatlik olema, sest paljud inimesed jälgivad seda hoolikalt. Kolmas inimene võib proovida tungida teie erilisse sidemesse partneriga. Proovige sellele vastu astuda ja hoidke oma partnerit olukorrast teadlikuna. Proovige romantilisi asju, nagu üksteist üllatada ja õhtul kohting planeerida.

 

Veevalaja: Olge armastatu vastu siiras ja veetke rohkem aega koos. Võiksite olla diplomaatiline ja vältima täna ka ebameeldivaid vestlusi. Vallalised kohtuvad tõenäoliselt kellegi erilisega ja suhe võib lähipäevil tugevamaks muutuda. Armunud võivad astuda järgmise sammu, et omavahelist sidet tugevdada. Võite kaaluda ka abiellumist. Mõned kaugsuhted võivad täna silmitsi seista kriisiga.

 

Kalad: Täna on teie armuelu on väga elav. Planeerige romantiline õhtusöök, kus saate arutada tulevikku. Kuigi mõnes abielusuhtes võib ette tulla arusaamatusi, võivad teie lähedased aidata probleeme lahendada. Mõned õnnelikud võivad kohtuda erilise inimesega, mis süütab suure leegi ja annab uue väljavaate.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope