Armastuse ja suhte horoskoop 27.11.2022.


Jäär: Täna võib teie ​​​​kaaslane aidata teil mõista, et peate ennast sügavamalt armastama.Oma kuvandi nägemisega seotud,minevikuhaavade üle mõtisklemine võib teie romantilist elu pikemas perspektiivis parandada, isegi kui te ei näe kohe tulemusi.Õnneks saate oma teel abi. Kuigi see ei pruugi praegu tunduda atraktiivne, on see tulevikus kasulik.

Sõnn: Vaadake sügavale endasse, et oma südame seoseid uurida. Uurige oma lähimaid sidemeid ausalt ja võtke vastutus oma rolli algatamisel. On aeg tõsiseks järelemõtlemiseks, kui tead sügaval sisimas, et sa pole olnud enda vastu aus. See on teie valik, kas taastada tasakaal või lõpetada partnerlus. Tehke otsus varem,ennem,kui on hilja.

Kaksikud: Tundub, et suhte loomine on teie jaoks segane. Teie sees on otsustavus teha positiivseid muudatusi ja leida probleemile lahendus. Sulle ja su partnerile meeldib aga piisavalt hästi üksi lõõgastuda.Te ei taha asjatut draamat õhutada aga soovitav on hetkeks peatuda ja mõtiskleda selle suhte tuleviku üle.

Vähk: Arvate, et suhtlemine võib teie romantilisi väljavaateid üleöö suurendada. Isegi kui soovite olla teiste inimeste läheduses, võib see tekitada valusaid mälestusi varasematest suhetest ja jätta teid ebakindlaks. Kui olete mures selle pärast, mida teie sõbrad või töökaaslased teie romantilistest huvidest arvavad, küsige endalt, miks see teie jaoks oluline on.

Lõvi: Kaardid näitavad tulist armusuhet. Tõenäoliselt sinu sügavad, varjatud soovid, täna täituvad. Keegi ütleb teie kohta midagi armastavat, mis näitab, et ta on huvitatud teiega sideme loomisest. Kuid ärge tõlgendage nende sõnu valesti, vastasel juhul võib olukord tagasilöögi anda. Astuge üks samm korraga ja laske ühendusel loomulikult areneda.

Neitsi: Kui olete praegu vallaline, on täna suurepärane võimalus välja minna ja kohtuda uute inimestega ning mõtiskleda selle üle, millist kaaslast soovite leida. Teisest küljest on võimalik, et tunnete end nördinud selle pärast, et teil pole viimasel ajal õnnestunud kaaslast leida. Ärge andke alla, sest härra või proua õige on kohe kurvi taga. Olge uute võimalustega kursis.

Kaalud: Täna võite olla valmis vestlema potentsiaalse armsamaga. Kui kavatsete sellele inimesele midagi sügavat öelda, võivad teid hirmutada kahtlused ja hirm tagasilükkamise ees. Peaksite võtma aega ja olema oma otsuses põhjalikult kindel. Kui ootate sekundi kauem, ei jää te millestki ilma, seega pange kiirustamise soovile vastu. Alati on järgmine kord.

Skorpion: Romantiline rinne kannab täna vilja. Mõelge meeldejäävatele kogemustele, mida olete hiljuti oma kallimaga jaganud, ja kavandage viise, kuidas oma loodud romantilist sidet laiendada. Mõnus ajaveetmine ja argipäevast lahti laskmine pakub teile asju, millest hiljem rääkida ja naerda. Võtke aega, et näidata oma väljavalitule, kui palju ta teile tähendab.

Ambur: Tundub, et teie tunded teatud inimese vastu muutuvad iga päevaga tugevamaks. Te ei tohiks lasta end sellel inimesel endast välja viia, kuid peaksite laskma endal temasse emotsionaalselt investeerida, kuna see võib teile väga kasulik olla. Täna on hea päev oma valvsust pisut alla lasta, kuid ära lase asjadel liiga kiiresti liiga tõsiseks muutuda.

Kaljukits: Praegu on teil ja teie abikaasal sügavam side kui kunagi varem ja te tunnete end õnnelikumana,kui kunagi varem. Täna võib olla suurepärane päev, et paluda lõpuks oma kallimal endaga abielluda, kui olete selle peale mõelnud. Teie idee on täna heaks kiidetud. Kasuta seda võimalust; sa ei kahetse seda.

Veevalaja: Praegu te keskendute romantilistele väljavaadetele ja sellele, mida need teie jaoks tähendavad. Südameasi muudab objektiivsuse säilitamise peaaegu keeruliseks, mis võib teie otsuste tegemise hägustada. Ülemõtlemine on võimalik tänu mõtlemise intensiivsusele. Tõmmake oma mõtted kõrvale, et seda jõudu täielikult rakendada ja tunda seda puhta ekstaasina.

Kalad: Teie südame võib täna võita looga, romantilisest seiklusest. Teil on piisavalt ruumi oma uudishimuliku loomuse rahuldamiseks. Pole vaja lasta end peatada kahtlustel või muretsemisel. Peagi on teil juurdepääs potentsiaalselt romantilisemale olukorrale. Isegi kui teie ühendus pole kindel, julgustab see õhkkond teid küsima küsimusi ja otsima võimalikke lahendusi.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope