Armastuse ja suhte horoskoop 27.11.2023.


Jäär: Üksikud inimesed on täna üsna mõtlikud ja soovivad teada, mida nad tahavad. Õppige varasematest kogemustest, et teada saada, mida te suhtes vajate. Võib juhtuda, et kohtute potentsiaalse armastushuviga, kuid veenduge, et teie süda on avatud ja valmis. Kui olete pühendunud suhtes, peaksite mõistma, mis teie suhet juhib. Kuigi erinevad arvamused võivad põhjustada konflikte, tuleks selliste väljakutsetega toime tulla läbi empaatia ja dialoogi.

 

Sõnn: Lükake eemale pinnapealsed sidemed ja otsige üles tõelised. Saate vältida tulevasi vigu ja arusaamatusi, vesteldes inimestega, kellega kohtudes peate praktilisi dialooge. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma lahendamata probleemidest ja leppige kokku ühistes eesmärkides. Just need vestlused tugevdavad teie suhet ja aitavad neil kasvada. Tehke koostööd, et panna oma tulevikule kindel alus.

 

Kaksikud: Avastage uusi sidemeid ja sõbrunege uute inimestega. See oleks tõenäoliselt suurim võimalus avada end ja lasta välja kõik, mis on teie südames. Veenduge, et olete aus ja valige oma sõnad targalt. Planeerige oma tegevused, et luua side perekonnaga ja püsivaid mälestusi, kui olete püsisuhtes. Lähenege probleemidele, kandes tundlikku südant koos avatusega.

 

Vähk: Täna võite arvata, et teie suhe on läbi ja sellest on jäänud vaid varemed! Võimalik on taastada kontakt partneriga, luues ühisosa. Planeerige eksprompt õhtusöök või lihtsalt avaldage oma tundeid. See on see, mida saate teha oma suhte positiivseks muutmiseks. Kui soovite, et teie suhe oleks edukas, peate olema tempo määraja. Vallalised, leidke tutvumisrakenduse, suhtluskeskkonna või isegi oma sõbra kaudu, uus tee potentsiaalse partneri juurde.

 

Lõvi: Võtke mõned riskid ja uurige oma emotsioone. See on hea aeg, et kohtuda sarnaste huvidega inimestega, olla nendega koos ning osaleda üritustel ja tegevustes, mis teile meeldivad. Tõsistes suhetes olevate inimeste jaoks võib see aga olla raske aeg. Te peaksite kaaluma kõiki omavahelisi probleeme, et paarina ellu jääda. Olge oma hirmude ja ebakindluse osas oma partneriga avatud ja otsekohene.

 

Neitsi: Vallalised, täna tõenäoliselt tõmbate enda poole potentsiaalseid kaaslasi, oma rahalise seisundi pärast. Veenduge, et saavutate armusuhete ja eelarveotsuste tegemisel tasakaalu. Minge vähem kulukatele kohtingutele ja kulutage rohkem energiat väärtuslike suhete loomisele. Kui olete pühendunud suhtes, võite oma partneriga rahaasjadest rääkida. Rahalise väärtuse hindamine ja meeskonnatöö võivad teid paarina tugevamaks muuta.

 

Kaalud: Vallalised võivad täna kohtuda oma hingesugulasega sisukate vestluste või südamega kirjutatud kirja läbi. Jälgige ühendusi, mida te telefonis loote, et hiljem millegi suuremani jõuda. Teie sõnad loevad palju, rääkige südamest. Püsisuhtes inimesed, ärge hoiduge oma partnerile ütlemast, kui väga te teda armastate. Muutke see isiklikumaks, jagades üksteisega arvamusi, unistusi või lootusi.

 

Skorpion: Täna võivad inimesed, kes on pühendunud suhtes, kohtuda minevikuga. See võib ka käivitada vanade probleemide paranemise, tuues valgust. Pidage meeles, et ka teie partner on läbimas sama faasi. Soovitatav on otsida tuge ja tarkust oma ringi lähimatelt pereliikmetelt. Tugevdage oma suhet ühise keele leidmisega ja lahendage kõik allesjäänud kahtlused mõistmise ja andestusega.

 

Ambur: Täna olge oma südamega ettevaatlik, sest see järgneb varasematele südamevaludele, mida olete kindlasti kogenud ja ootate oma emotsioonide kaitsmist. Sellest hoolimata ärge laske end sellest hirmust vangistada. Vallalised, armastus võib teie poole tulla just õigel ajal. Saate oma südant kaitsta, kui õpite uusi sidemeid uurides, teist inimest aeglaselt tundma.

 

Kaljukits: Täna nõuab kaugsuhe rohkem pingutust. Tuld tuleks toita teadliku suhtlemise kaudu. Pidage videokõnesid ja arutelusid, jagage oma emotsioone, kuulake üksteist ja olge avatud. Väikesed üllatused või planeeritud külaskäigud võivad samuti aidata teie suhtesse romantikat lisada. Kinnitage oma pühendumust ja säilitage tugev usaldustunne. Vallalised, armastusel pole piiranguid, seetõttu ärge kaotage lootust võimalustele.

 

Veevalaja: Täna tuleks teil olla tänulik, et teie sees eksisteerib armastus. Enesearmastus on ainus viis, kuidas sobiv inimene teie ellu siseneb. Ärge hoiduge uutest kontaktidest ega soovidest, anda asjadele võimalus. Püsisuhtes inimesed tugevdavad peresidemeid, mis mõjutab ka romantilist elu positiivselt. Võtke hetk ja tänage oma partnerit pideva armastuse ja toetuse eest.

 

Kalad: Mõned teist võivad tunda nostalgiat oma juurte suhtes, mis võib viia teid üksteisele lähemale. Selle tulemusena võite minna tagasi mõne vana sõbraga kohtuma ja isegi avastama esimeste koosveedetud päevade ilu. Minevikuga taaskohtumine võib tuua kire tagasi. Võtke aega, et tähistada oma kiindumust, mõtiskleda oma reisi üle ja imetleda läbitud vahemaa pikkust.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope