Armastuse ja suhte horoskoop 27.12.2022.


Jäär: Sa pead oma praegusesse suhtesse hoogu juurde lisama. Võimalik, et olete oma suhetes jõudnud faasi, kus kohtlete üksteist rohkem sõprade, kui armastajatena. Lahendage asjad lähedasemaks saades. Proovige veeta aega tegevustega, mis teile mõlemale meeldivad, nii et teile tuletaks pidevalt meelde tõsiasi, et olete üksus. Tooge entusiasm oma ellu tagasi.

Sõnn: Nüüd on aeg haarata kinni mis tahes romantilistest võimalustest, mis tekivad. Olge ettevaatlik põgusa romantilise huvi eest, mis võib teie teed ületada. Võimalik, et tunnete oma suhtlusringkonnas kedagi, kes on teie jaoks atraktiivne. Võib-olla hakkab mõni teie sõber romantilise huvi märke ilmutama. Uurige, mis on selle seose võimalikkuse piirid, ja tehke sellekohane otsus.

Kaksikud: Lõpetage nii kõvasti pingutamine, et teha kõike õigesti, kui asi puudutab teie tundeid. Mõelge võimalusele, et armastus võib teie olukorda paremaks muuta. Tõeline armastus ei nõua täiuslikku romantilist kohtumist. Kogege ettearvamatuse põnevust ja rahulolu teadmisest, et kui asjad tunduvad puudulikud, on teil võim neid paremaks muuta.

 

Vähk: Oled täna tänulik oma suhte positiivsete külgede eest. Selle tulemusena tunnete end oma väljavalituga rohkem seotuna ja võite leida, et soovite temaga rohkem aega veeta. Tänane päev sobib suurepäraselt grupireisiks, mis paneb su aju tööle. Lõbutsemine ja üksteisega rääkimine teevad teie suhtega imesid. Pikendage seda julgustavat faasi.

 

Lõvi: Mõelge, kuidas saate väljendada oma tunnustust partnerile ja teha tema heaks täna midagi head. On loomulik, et teie ja teie kaaslane soovite üksteisega parimal moel käituda . Partneri kingitus erilisel sündmusel võib olla eriti tähendusrikas ja meeldejääv. Vastate sellele positiivselt ja tänulikult.

 

Neitsi: Proovi täna oma kallimaga võimalikult vabalt ja avameelselt rääkida. Töötamine ajal, mil ülesandeid on veel täita, võib olla suur stressiallikas. Võite kogeda rebenenud tunnet mitmel viisil korraga. Seal on kingitused, mis tuleb pakkida, ja kutsed kinnitamiseks. Teie partner võib teie pinget valesti tõlgendada ja seda isiklikult võtta, seega olge valvsad.

 

Kaalud: Otsige paremat aega, et analüüsida, mis teie armuelus toimub. On võimalus, et olete täna eriti analüütiline. Teie praeguse vaimse selguse puudumise ja ülemõtleva suhtumise tõttu,pole praegu ilmselt parim aeg oma olemasoleva romantilise partnerluse osas elumuutvate valikute tegemiseks. Kui te pole faktides või enesetundes kindel, on parem oodata.

 

Skorpion: Ära otsi erilisi hetki, et oma partnerile oma tõelisi tundeid väljendada. Kui tunnete, et soovite olla koos, on see hea, käituge nagu üks. Rääkige oma muredest, et kallim mõistaks, et te ei soovi oma kiindumust tema vastu ühegi rutiinse päevaga piirata. Muutke see ainulaadseks ja tundke end erilise ja ihaldusväärsena. See lisab teie suhtele vürtsi.

 

Ambur: Rahune mõneks ajaks ja anna kaaslasele ruumi. Võimalik, et inimene, kelle vastu teil on tundeid, käitub täna pisut kummaliselt ega ei ole enda moodi. On võimalus, et ta soovib oma mõistuse vabastamiseks mõnda aega üksi olla. Selle asemel, et olla haavatud või vihane, andke veidi aega üksi olemiseks ja ta tuleb tagasi kirglikumana kui varem.

 

Kaljukits: Hoidke lootust, et teie tunded võivad muutuda paremuse poole. Võimalik, et olete oma emotsionaalses elus pöördepunktis ja olete valmis armastuse nimel riskima. Keegi on tunginud teie kaitsemehhanismidesse ja õpetanud teid lõpetama haavatasaamise hirmu. On selge, et teie uus enesekindlus on muutnud teid lõdvemaks. Jääge selle tunde külge ja uurige seda edasi.

 

Veevalaja: Parem on mitte lasta end millegisse, milles sa pole kindel. Võib-olla on teil enda jaoks ebareaalselt kõrged nõuded. Üldjuhul mõistate hästi mis tahes seose varjamise motiive ja tähtsust, kuid seekord võite end petta,arvates, et tegemist on tõelise tundega. Tõeline armastus võib eksisteerida mõnda aega, kuid reaalsus saabub lõpuks. Seetõttu olge valvel.

 

Kalad: Kui soovite oma suhet tugevdada, proovige oma partnerit komplimentidega üle külvata ja vaadake, kuidas ta reageerib. Avatus oma sisemiste mõtete ja emotsioonide jagamisel abikaasaga on võimas tõestus armastusest. Sinu partner soovib sinult kuulda, kui palju sa temast hoolid ja mida sa temalt ootad. Lihtsalt öelge, mis teil meelel on.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope