Armastuse ja suhte horoskoop 27.12.2023.


Jäär: Täna oodake armuelus nii positiivseid, kui ka negatiivseid asju. Tekivad väikesed lahkarvamused, mis võivad probleeme tekitada. Lahendage need enne, kui asjad lähevad käest ära. Olge vaidlustega silmitsi seistes positiivne. Teie väljavalitu võib teid provotseerida, kuid jääge rahulikuks, et vältida pingelist olukorda. Mõned suhted on täna head ja mõned võivad viia isegi kooseluni.

Sõnn: Ükski suur probleem ei tekita romantilises suhtes probleeme. Võite kohtuda oma endise partneriga, et vana leek uuesti süüdata. Abielus inimesed peavad aga olema ettevaatlikud, et mitte hävitada oma kooselu. Mõned armunud võivad oodata ettepanekut kelleltki, keda nad on pikka aega tundnud. See võib täna tulla üllatusena. Kui teil oli minevikus lahkuminek, võite täna kohtuda uue inimesega, kes teid inspireerib.

Kaksikud: Olge suhtes siiras, sest see aitab teil toime tulla kõigi armuelu kriisidega. Vaatamata väiksematele väljakutsetele näete armastuses helget romantikat. Veetke väljavalituga rohkem aega, see lahendab väiksemad kokkupõrked. Kui suhtute suhtesse tõsiselt ja kavatsete selle järgmisele tasemele viia, kaaluge juba täna uut sammu. Romantiline õhtusöök on hea aeg tulevikule mõelda.

Vähk: Kuna teie romantiline suhe on tugev, näete, et elu muutub värvikamaks. Väärtustage partneri arvamusi ja hoidke armsamat. Vaidlustest on hea loobuda ja jääda rahulikuks ka siis, kui on erimeelsusi. Üksikud võivad kohtuda reisil või mõnel üritusel uue inimesega. Kuigi romantika tähed on tugevamad, on suhtesse astumisega hea oodata.

Lõvi: Tänane päev on hea vanade vaidluste lahendamiseks. Samuti peate tagama, et uusi probleeme ei tekiks. Olge ka pingelistes olukordades lahe, see mõjutab armuelu positiivselt. Kõik suhted põhinevad usaldusel ja ärge kunagi lubage midagi, mis võib teie armusuhet mõjutada. Mõned armuafäärid ei pruugi kulgeda nii libedalt, kui oodatud.

Neitsi: Mõnedes suhetes tuleb hõõrdumist. Oluline on kriisiga toime tulla küpse suhtumisega. Vaatamata eriarvamustele peate mõlemad maha istuma ja rääkima, et asjad sõbralikult lahendada. Positiivse vastuse saamiseks võite suhte järgmisele tasemele viia. Äsja abiellunud leiavad, et päev on köitev.

Kaalud: Näete suhtes helgeid hetki. Lahendate enamiku mineviku muredest ja hakkate täna ka loominguliste asjadega tegelema. Mõnes armusuhtes võib sekkuda kolmas isik ja see võib tekitada segadust. Peate selle probleemiga hakkama saama. Abielus paaridel võivad tekkida perekonnasisesed hõõrdumised. Vallalised leiavad armastuse ja õnnelikud võivad endise leegiga seotud probleemid lahendada, kuid abielus inimesed peavad olema ettevaatlikud, et abielu säilitada.

Skorpion: Võite täna armuda. Olge valmis kohtuma kellegi erilisega reisil, kontoris, restoranis või peol käies. Mõned inimesed, kes osalevad kontoriüritustel või perekondlikel pidustustel, saavad ka meeldivaid ettepanekuid. Samuti võite kokku puutuda endise armsamaga, mis võib taas muutuda uueks afääriks. Taaskäivitage vana armastus, mis võib tuua uue hingamise. Samuti võite täna kaaluda üllatuskingitusi, mis tugevdavad sidet.

Ambur: Olge täna armastusega seotud otsuste tegemisel ettevaatlik. Vaatamata sellele, et armastustähed on tugevad, tuleb ette väiksemaid erimeelsusi, millega peate diplomaatiliselt hakkama saama. Kontrollige sõnu vaidluste ajal ja ärge sattuge verbaalsesse vaidlustesse, millel võib olla negatiivne mõju. Mõned suhted võivad muutuda kooseluks.

Kaljukits: Näete täna suhetes positiivseid muutusi. Planeerige täna õhtuks romantiline õhtusöök ja võiksite armsamat üllatada ka ootamatu kingitusega. Mõned probleemid kaugsuhtes lahenevad. Käsitsege armusuhte kriisi diplomaatiliselt ja piirake ka kolmanda isiku sekkumist oma armuellu. Need, kes otsivad uut partnerit, võivad selle leida.

Veevalaja: Olge ühepoolsete armusuhete suhtes ettevaatlik, sest need ei pruugi olla viljakad. Mõned suhted on mürgised ja on hea, et te suudate sellest välja tulla. Peaksite avaldama armastatule kiindumust ning panustama ka isiklikesse ettevõtmistesse. Kui annate partnerile ruumi ja austust, peaksite ka tagama, et egole haiget ei tehta. Vallalistel on hea kohtuda huvitava inimesega reisil olles.

Kalad: Olge tundlik oma partneri vajaduste suhtes. Iga häda tuleb lahendada enne, kui asi käest ära läheb. Tugev suhe on avatud arutelude tulemus, kui jätate aega on tundeid lihtsam mõista. Täna sünnivad mõned uued suhted. Käsitlege koduseid probleeme ettevaatlikult. Abielus inimesed ei tohi sattuda vanasse suhtesse, kuna see võib kahjustada abielu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope