Armastuse ja suhte horoskoop 27. jaanuariks 2022


Jäär: Te võiksite oma kallid kontrolli alt lahti lasta ja olla nende elust siiralt huvitatud. See on soodne päev oma partneriga suhtlemiseks. Mõnes mõtlemapanevas arutelus osalemine võimaldab teil väljendada emotsioone, mida Te tavaliselt ei jaga. Minge vooluga kaasa ja mõelge oma südamest.

Sõnn: Teie armuelus on tekkinud pinged ja peaksite olema piisavalt tark, et sellega kohe tegeleda. Mõlemad peate omaks võtma pragmaatilise lähenemisviisi ja andma üksteisele võimaluse oma tundeid jagada. Ärge jätke tähelepanuta oma partneri ettepanekuid ja laske tal väljendada nii, nagu nad ta soovib. Mida rohkem kohanete, seda parem on suhe.

Kaksikud: Olete täna romantikale kalduv ja kavatsete veeta oma partneriga mõned armastavad hetked. Peate neid mälestusi järgmistel päevadel kalliks pidama. Need, kes olete püsisuhtes, tunnevad end oma kallima suhtes heldekäeliselt ja soovivad kinkida midagi erilist, mida hinnatakse väga.

Vähk: Monotoonse rutiini tõttu võite tunda end lämmatatuna. Proovige oma ajakava muutes asju veidi ümber töötada. Planeerige oma partneriga üllatav väljasõit. See muudab teid rõõmsaks ja toob teie armuellu värskust. Püsivas liidus partnerid peaksid mõtlema uuenduslikele viisidele, kuidas muuta oma end partneri jaoks eriliseks ja ihaldatavaks.

Lõvi: Need, kes on vallalised, tunnevad tõmmet suhtluseks sellega, keda nad imetlevad. Ärge oodake ideaalset hetke, looge ühendus ja laske sellel kujuneda järgmiste päevade jooksul. Need, kes on juba pühendunud, peavad vältima pikaajaliste otsuste tegemisega kiirustamist. Veetke üksteisega aega ja hinnake suhte kvaliteeti.

Neitsi: Päev edeneb sujuvalt ja kõik plaanid lähevad Teie soovi kohaselt korda. Olete koos partneriga enamikus asjades ühel meelel ja stressi ei teki. Võib-olla tasub oma perekonda kursis hoida ja nendega oma elu jagada, et vältida hilisemaid probleeme. Vallalised kalduvad veetma aega pere ja sõpradega.

Kaalud: Näib, et pöörate praegu teistele palju tähelepanu. Teie tähelepanu ja fookus nihkub ühelt probleemilt teisele, mis põhjustab Teie meeltes palju segadust ja rahutust. Kuigi teised võivad sellest rõõmu tunda, peate vältima enda tähelepanuta jätmist. Arusaamatuste vältimiseks andke partnerile oma mõtetest teada.

Skorpion: Teid võib painata süütunne seoses minevikus tehtud otsusega, mis ei tulnud Teile kasuks. Ärge süüdistage ennast asjades, mida Te ei saa muuta. Õppige kogemustest ja pöörake tähelepanu oma praegusele armuelule. Hinnake seda, mis Teil täna on, selle asemel, et mõelda minevikule.

Ambur: Tähed soovitavad Teil uurida oma elus uusi võimalusi. Ärge tundke survet sellest, mida teised räägivad. Olge isiklike suhete osas ettevõtlik. Laiem väljavaade toob rahuldust pakkuvama kogemuse. Tehke hüpe usus, rääkige sellega, keda armastate, ja tunnetage positiivseid muutusi, mis Teie ellu voolavad.

Kaljukits: Teie armuelus on protsessid pooleli. Tundub, et olete ümbritseva suhtes ülitundlik ja võite tunda soovi oma partneri ette, regulaarselt esilekerkivaid, probleeme tõsta. Alati on väljapääs ja tuleb otsida lahendusi. Rääkige oma pere või sõpradega nende soovituste saamiseks.

Veevalaja: Tõenäoliselt tunnete end tavapärasest rohkem pärsituna. Kasutage päeva puhkamiseks ja hinge laadimiseks. Kasutage oma kujutlusvõimet loovalt ja veidike tähtsustage ennast üle. Rääkige oma perega oma elukogemustest. Püsipartneritel on selgus, kuidas nende elu kulgeb. Hinnake oma partnerit tema pideva toetuse eest.

Kalad: Ärge lase oma minevikul olevikku dikteerida. Aktsepteerige tõde enda kohta ja elage oma elu sihikindlalt. Te väärite ainult parimat ja andke ka oma meelele sellest teada. Teie partner on Teie emotsioonide suhtes tundlik ja on rohkem kui valmis toetama. Leidke oma partneriga sarnasused ja töötage nende kallal, et tuua veel rohkem harmooniat.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope