Armastuse ja suhte horoskoop 27. juuliks 2022


Jäär: Täna on suurepärane võimalus proovida uusi viise, kuidas olla koos teile meeldiva inimesega. Proovige uusi asju, minge kuhugi, kus te pole kunagi varem käinud ja leidke viis, kuidas muuta ebatavaline oma elu püsivaks osaks.

Sõnn: Vaadake probleemide asemel võimalusi. Täna võite olla mures eelseisva olukorra pärast, mis võib teie armuelu häirida. Selle asemel, et keskenduda eesseisvatele probleemidele, proovige näha, kuidas saate seda paremaks muuta.

Kaksikud: Otsust jätkata suhtega, millel on palju tulevikupotentsiaali, takistavad eelmise suhtega seotud tunded. Isegi kui see võib olla mööduv faas, sunnib see teid tõsiselt mõtlema küsimusele, mida te tegelikult otsite. Selle asemel, et olla pettunud, olge valmis minevikust lahti laskma.

Vähk: Täna on suhtlemine olulisem kui kunagi varem, eriti kui soovite oma mõtteid edastada inimesele, kellest kõige rohkem hoolite. Selleks, et teid märgataks, peate kasutama võimalust silma paista. Olge valmis mõtlema endast kaugemale ja leiate edu.

Lõvi: Suure tõenäosusega tuleb tänane päev täis kirgi. Võite eeldada, et teie potentsiaalne romantiline partner on heas tujus ja innukas. Tunnete end elevil ja valmis katsetama uusi tegevusi, mis loovad ühendatusse tunde.

Neitsi: Võimalik, et tunned end täna kehvalt, sest pole mõnda aega armupartnerist midagi kuulnud. Kuna teie telefon pole helisenud, võite arvata, et teie kallim ei hooli enam. Objektiivne vaatlus näitab siiski, et see pole nii. Tõenäoliselt on teie kaaslane mõne isikliku probleemiga jännis ja võtab teiega peagi ühendust.

Kaalud: Romantiline olemine on täna teie käitumises. Raske on keskenduda oma tööle, kui mõtted triivivad endistele armusuhetele tagasi ja mõtetele, mis valesti läks. Oleks parem, kui kasutaksite kogu seda energiat olevikus millegi uue loomiseks.

Skorpion: Olete viimasel ajal läbi elanud palju üleminekuid. Mõned teie varasemad eesmärgid pole teile enam olulised, kuid nende asemel on mõned uued ambitsioonid, mille nimel olete töötanud. Teie romantiline partner peaks olema samasugusel uudishimulikul meelel.

Ambur: Teie side muutub täna sügavamaks ja tähendusrikkamaks. Olete hoolikalt jälginud inimest, kes teile meeldib. Võib-olla uskusite, et selle suhte arendamiseks on vaja veidi rohkem aega. Näete, kuidas kahe isiku ühinemine üheks tervikuks on praegu loomulik tee.

Kaljukits: Süstige oma romantilistesse suhetesse ootamatusi. Nii imeline on, kui keegi teeb teie jaoks midagi romantilist, mis on täiesti ootamatu. Ärge hoidke end enam tagasi; aeg on tulnud. Looge romantiline õhkkond, keskendudes oma tugevatele külgedele.

Veevalaja: Tänane päev näib, et olevikku mõjutab valdavalt minevik. On idee, mis hakkab ilmet võtma ja te soovite oma partneri abi, et sõnastada see mingiks teostatavaks strateegiaks. Selles ettevõtmises koostööd tehes annate endale suurepärase võimaluse tunda rõõmu sündmustest, mis vältimatult aset leiavad.

Kalad: Mõned aspektid, suhte hiljutise lõppemise kohta, võivad panna teid kahtlema, kas partner suhtus teisse positiivselt või mitte. Hoolimata asjaolust, et teil pole kontrolli selle üle, kuidas teine ​​​​inimene pärast lahkuminekut tunneb, võib ta tunda soovi siiski teid toetada.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope