Armastuse ja suhte horoskoop 27. juuniks 2022


Jäär : Ärge kartke midagi tegutseda. Täna hommikul ärgates olete täis energiat, et innukalt oma armastust jagada. Sõltumata sellest, kas olete juba suhtes või mitte, peaksite vältima oma kestas püsimist, olge avatud. Kui olete pühendunud suhtes võite aidata üksikul sõbral partnerit leida.

Sõnn : Täna võite töö käigus kohata põnevat uut tuttavat. Armastust on võimalik taotleda sama innukalt, nagu ajate taga töised eesmärke. Olge oma lähenemisviisis kannatlik ja järjekindel. Täna saadab teid edu.

Kaksikud : Loobuge reeglitest ja hakake looma enda armastuslugu. Uute inimestega kohtumiseks või vana romantika taaselustamiseks on hea mõte võtta ette uus kunstiline tegevus. Kohting on ideaalne, kui õhtu on täis intriigi ja põnevust. Tehke usuhüpe ja vaadake, kuhu see teid viib.

Vähk : Valige täna julgus. Võimalik, et lõpuks suudate öelda sellele erilisele inimesele, kui väga te temast hoolite. Võimalik, et võite olla meeldivalt üllatunud, kui hästi ta uudise vastu võtab. Rääkige otse südamest.

Lõvi : Nüüd on suurepärane aeg hakata tulevikule mõtlema. Teil võib olla hea tunnetus sellest, mida on vaja teie suhte turvaliseks muutmiseks nii rahaliselt kui ka emotsionaalselt. Kui olete vallaline, on oluline olla aus kõigi isiklike rahaasjade puuduste suhtes, mis võivad teid kõhklema panna.

Neitsi : Enne jätkamist võtke veidi aega järelemõtlemiseks. Tänane ajutine puhkus võib aidata teil keskenduda sellele, mis on oluline. Suhteprobleemid võivad tekitada soovi oma prioriteedid ümber hinnata. Kui olete vallaline, võite heita pilgu oma armuelule ja vaadata, kas olete sellega rahul.

Kaalud : Armastus on lihtsam ja nauditavam. Täna on hea päev kellelegi abieluettepaneku tegemiseks, kuna on suur võimalus, et vastus tuleb jah. Kui teie kõrval on kallim, võite otsida rahulikku kohta, kus lõõgastuda ja end laadida. Kasutage neid lõbusaid hetki maksimaalselt ära.

Skorpion : Pidage meeles, et teie kannatus pannakse täna proovile. Võimalik, et suhetes valitsev pinge hakkab häirima ning emotsionaalset tasakaalu pole lihtne pinge all hoida. Teilt nõutakse vaid ettevaatust. Teil on palju potentsiaali, kuid peaksite hoidma selle näitamist õige ajani.

Ambur : Teie tööpäev võib olla väga tegus. Teie kaaslane soovib anda endast parima, et muuta tänane päev teile meeldejäävaks. Teisest küljest ei tohiks te oma armastatule liiga palju survet avaldada ja peaksite olema tänulik kõige eest, mida ta teie heaks teeb.

Kaljukits : Kuigi olete oma armuelu pärast mures, on võimalik, et te ei suuda anda sellele aega ja hoolt, mida see väärib. Saate puudujäägi heastada, kui veedate partneriga aega ja olete oma probleemide suhtes aus.

Veevalaja : Võite täna kohtuda oma unistuste inimesega, seega ärge raisake aega. Saate väljendada teineteisele oma romantilisi tundeid ja panna aluse suhtele, mis põhineb avatusel ja vastastikusel mõistmisel. Suhte alguses on hea luua usaldust ja küpsust.

Kalad : Täna on suur tõenäosus, et tutvusest võib areneda romantiline suhe. Siiski on oluline mõista teise inimese tundeid, et saaksite teha õigeid otsuseid. Teie mõlemad vastutate selle eest, et see õnnestuks. Veenduge, et te mõlemad teaksite täpselt, mida soovite.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope