Armastuse ja suhte horoskoop 27. märtsiks 2022


Jäär : Päev möödub lõõgastudes, eriti kui kohtute täna kellegagi esimest korda. Kõik, mida vajate, on unikaalne huumorimeel, et see suurepäraselt välja tuua. Kõik saab korda seni, kuni hoiate vestluse kerge ja lõbusana; tegelikult olge kogu aeg sina ise. Teil on edaspidi koos palju lõbusam.

Sõnn : Kosmilise joondumise tulemusena hakkate aeglaselt paremini aru saama, mida tähendab pühendumine. Mõnikord võib teil olla keeruline oma praeguste suhetega tegeleda, kuna need on seotud argieluga. Sellegipoolest on hea mõelda ja planeerida elu olulisi asju. See on õppetund, mida peaksite tõsiselt õppima.

Kaksikud : vältige kahepalgelisi inimesi, eriti kui nad üritavad teie tähelepanu võita. Täna võib teil tekkida kiusatus lihtsalt millessegi uskuda. Olge ettevaatlik inimeste suhtes, kes kasutavad teie vastu teie empaatilist külge, et teid suhtesse manipuleerida. Ärge langege lõksu.

Vähk : teised võivad pidada teid haavatavaks, kuna kõhklete endale piire seada. Kui õpite selle õppetunni nii kiiresti kui võimalik, saate vältida, et teid surutakse kellegi teise ego raskuse alla.

Lõvi : Rääkimine ja sügav läbimõtlemine elust ja teie armusuhetest on vajalikud selleks, et teil oleks terve suhe. Ainus, mille pärast peaksite muretsema, on see, et te ei tundu oma partnerile ülbe. Isegi kui teate vastuseid oma kaaslase kõige pakilisematele küsimustele, ärge laskuge üleolevusse.

Neitsi : Laske lahti oma eelarvamustest ja võtke vastu kõik võimalused, mis ette tulevad. See on tervislik mõtteviis juhuks, kui peaks juhtuma midagi ootamatut. Kui olete suhtes, võib kallim riskantse sammuga üllatada.

Kaalud : võite tunda end ebamugavalt ja ärritununa, kui sattute oma armueluga seotud vaidlusse. Kuigi teil pole praeguse sündmusega midagi pistmist, võite siiski selle tulemuse eest vastutada. Ärge lööge ust kinni! Teie jõupingutusi hinnatakse õigel ajal. Hiljem pole sellel suurt tähtsust.

Skorpion : Kui teil ja teie partneril on tüli, võite kaotada keskendumise ülesannetele, mis vajavad teie kohest tähelepanu. Kui leiate end sellisest olukorrast, ärge rääkige oma partneriga üldse. Proovige esialgu teineteise viha vältida ja siis hiljem jõuda kokkuleppele.

Ambur : Pöörake oma partnerile jagamatut tähelepanu ja tehke kõik endast olenev, et pakkuda talle vajalikku abi. Püüdke täna oma väljavaateid kergendada, et muidu ebamugavast olukorrast leevendust tuua.

Kaljukits : Ärge andke praegu kiusatusele järele, sest see oleks aja ja energia raiskamine, kui astuda lühiajalistesse suhetesse, millel pole potentsiaali saada pikaajalisteks kohustusteks. Ärge laske oma naudinguvajadusel viia teid olukorda, mida hiljem kahetsete. Hoidke pea oma õlgadel.

Veevalaja : Kui mõtlete oma endisele kallimale, võite mõelda mõnele romantilisele sündmusele, mis teil minevikus koos oli. Need mälestused ei paku teile mitte ainult rõõmu, vaid ärgitavad teid tegema midagi erilist, et teie järgmist suhet vürtsitada. Hoidke tuld lõõmamas, töötades välja uusi ja loomingulisi strateegiaid.

Kalad : Võimalik, et teie kallimal on halb päev ja ta soovib rääkida teie suhte probleemidest. Arusaamatuste vältimiseks võtke aega asjade üle rääkimiseks ja veenduge, et teil on oma eesmärgid selged. Selle tulemusena on teie kahe vahel suurem harmoonia ja mõistmine.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope