Armastuse ja suhte horoskoop 27. veebruariks 2022


Jäär : Võtke täna natuke aega enda jaoks. Tõenäoliselt olete tavapärasest pisut tujukam, mis võib põhjustada rahulolematust. Lugege raamatut või tegelege mõne vaimse tegevusega, mis aitab teil keskenduda. Ärge astuge oma lähedastega pikkadesse vestlustesse, pigem vestelge sõnumite kaudu. See hoiab teid emotsionaalselt stabiilsena ja pingevabana.

Sõnn : Tähed julgustavad teie armuelu kulgema harmooniliselt ja rõõmustavalt. Hea mõte on lõuna- või õhtusöögi ajal oma partneriga mälurada mööda minna ja taaselustada mineviku mälestusi sellest, kuidas te mõlemad kokku saite. Vallalised võiksid oma kirglikust ajakavast väljateenitud pausi teha ja avama end uutele romantilistele võimalustele.

Kaksikud : See on üks nendest päevadest, mil te olete oma maailma eksinud. Teie meel on täis mõtteid, ideid ja fantaasiaid teie elu ja selle kohta, kuidas soovite, et teie ideaalne partner oleks. Pange need mõtted edaspidiseks lugemiseks kirja. Pühendunud inimesed võiksid oma tulevaste eesmärkide üle sisukaid vestlusi pidada.

Vähk : Võrreldes teie viimaste päevadega võib tänane päev olla tagasihoidlik. Teil ei pruugi tekkida soovi oma partneriga oma romantilisi tundeid või žeste väljendada. Teid haarab mõtlik meeleolu ja võib-olla soovite mõtiskleda ühise tuleviku üle. Kuid laske sellel etapil mööduda ja vältige praegu hinnangute andmist.

Lõvi : Teie graatsiline isiksus avaldab kindlasti positiivset mõju teid ümbritsevatele inimestele. Täna võite avastada, et keegi on teist väga sisse võetud ja võib-olla ka selle üle üsna häälekas. See võib anda märku uue sideme algusest, mis hästi kasvatades võib lähitulevikus areneda tõsiseks suhteks.

Neitsi : On aeg hinnata ja tunnustada oma õnne armuelus. Teil on vedanud, et on partner, kes teid tõeliselt mõistab ja teie otsuseid toetab. Muutke see oluliseks, väljendades oma tänu. Pühendunud saavad nüüd ellu viia neid koduparandusi, mida nad on tahtnud oma partneriga alustada.

Kaalud : Teie armuelu üle valitseb täna meeldiv salapära. Avastate oma partneri kohta uusi tahke, mis teid lõputult üllatavad. Kui olete juba abielus, võib see olla teie partneri kinnitus perekonna loomiseks. Kuulake teda tähelepanelikult ja laske tal väljendada oma varjatud soove ja igatsusi. See võib viia millegi tähenduslikuni.

Skorpion : Kui olete vallaline, näitavad tähed peagi positiivset muutust. Teie sõber võib panna teid kohtuma oma sõbraga, kes võiks teist huvitatud olla. Kui olete juba pühendunud, võite eeldada, et teie side kasvab veelgi. Te tunnete end üksteisele lähedasemana kui kunagi varem. On aeg tähistada ja nautida üksteise seltskonda.

Ambur : Peate oma praegust suhet tähelepanelikult jälgima, et veenduda, et see on soovitav kokkulepe. Olge oma otsustes partnerivaliku osas ettevaatlik ja ärge langege tagasi vanade harjumuste juurde minna vooluga kaasa enne, kui on liiga hilja. Vallalised peaksid oma armuhuvile muljet avaldama, apelleerides nende intellektuaalsele innukusele. Proovige kinkida raamat.

Kaljukits : tähed täidavad teid täna ülevoolavusega. Kohtute sõpradega ja naudite koos seltskondlikku üritust. Ehkki te ei pruugi kedagi otsida, võite mõne atraktiivse inimesega juhuslikult flirtida. Pühendunud peaksid veetma aega oma lastega ja otsima üksteise töökoormust jagades paremaid lapsevanemaid.

Veevalaja : Tundub, et teie olemasolevasse suhtesse ilmuvad mõrad. Kuid hea uudis on see, et need pole veel liiga sügavad. Õigeaegne tegutsemine aitab neist lahti saada ja teie sidet tugevdada. Jätke kõik kõrvale ja rääkige sellest omavahel. Vältige igasugust suhtlust ja olge üksteise suhtes läbipaistvad. Peagi saabub harmoonia.

Kalad : need, kes olete vallalised, võite kokku puutuda vana tuttavaga, mis võib teineteise vastu tundeid uuesti sütitada. Võib-olla ei olnud te varem valmis seda edasi viima, kuid nüüd on teil aega seda lähemalt uurida. Astuge beebisammud ja õppige üksteist tundma. Pühendunud inimesed peavad veidi lõõgastuma, et vältida oma tööalase stressi edasikandmist pereellu.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope