Armastuse ja suhte horoskoop 28.01.2023.


Jäär: Isegi kui teie ja teie kaaslane ei näe täna kõike, on siiski väärtuslikke õppetunde, mida õppida. On tõenäoline, et teie kallim on pahur ja reageerib negatiivselt kõigele, mida te ütlete. Ärge võtke omaks egoistlikku mõtteviisi. Ärge kunagi eeldage, et teine ​​inimene on täiesti negatiivne. Vaadake iga argumenti kui võimalust inimesena kasvada.

Sõnn: Sul on täna palju positiivset energiat ja seda tuleks õigel viisil suunata. Päeva plaan on suhelda ja mitte koju jääda. Kui soovite leida romantilist partnerit, on seltskondlikel koosviibimistel osalemine ja nende korraldamine suurepärane viis sobivate inimestega kohtumiseks. Valmistuge suhtlema paljude inimestega. Kui nad on juba pühendunud, saavad mõlemad partnerid oma suhtlusringkondade laiendamisest kasu.

 

Kaksikud: Ära ole häbelik,lihtsalt ütle, mis sul südamel on. Saa üle oma pidurdustest ja ütle partnerile, et oled oma tunnetes armunud. Elukaaslase valimisel muutuge enesekindlaks ja tungige läbi mugavustsoonide. Päevas on energiat, mis võib teid kergesti maha jätta, kui te ei õpi seda kasutama. Armastuse tee teie ellu võtab ootamatuid pöördeid, nii et olge valmis.

 

Vähk: Olge oma armuväljavaadete suhtes avatud ja alustage puhtalt lehelt. Tõenäoliselt on täna see päev, mil sina ja su sõber lõpuks oma suhtes järgmise sammu astute ja romantiliselt. Kuid rääkige kõigepealt asjad selgeks. Kõigi huvides on oluline, et teie ja teie partner suhtleksite avameelselt selle üle, mida igaüks teist,teiselt ootab.

 

Lõvi: Kasutage seda soodsat taevalikku joondust, et tugevdada oma sidet partneriga. Te peaksite kahekesi planeerima kohtingut või looma meeleolu romantiliseks õhtuks, et meenutada paljusid omadusi, mida olete õppinud üksteises hindama. Olete koos veetnud palju toredaid aegu ja nüüd on aeg nende aegade üle järele mõelda.

 

Neitsi: Täna on hea päev olla haavatavam ja rääkida sellest, mis südamel. Tutvuge uute inimestega ja süvendage oma sidemeid. Sulle võiks avaldada muljet see, mis toimub nende inimeste südametes ja mõtetes, kellest hoolid. Ärge kartke süvendada oma suhteid juhuslike tuttavatega. Ärge proovige midagi sundida, selle asemel lase sündmustel loomulikult kulgeda.

 

Kaalud: Mõelge asjad põhjalikult läbi, enne kui oma romantilises elus suuremaid liigutusi teete. Ärge laske põgusal segadusel oma otsustusvõimet varjutada teie tulevase õnne kahjuks. Kui olete leidnud selle, kellega koos olete, peaksite mõlemad pingutama, et üksteise kohta võimalikult palju teada saada. Te mõlemad tunnete ammendamatut rõõmu, kui jagate koos oma rõõmsaid hetki.

 

Skorpion: Armastus ei hakka täna hullama, nii et ärge lootke sellele. Teie kiindumuse objektil ei pruugi praegu olla aega, teiega suhtele pühenduda. Keskendumine millelegi praktilisemale, näiteks oma erialal edasijõudmisele, on koht, kus aega ja energiat paremini kulutada. Kui muudate oma fookust ja olete oma lähenemisviisis ratsionaalne, on edu võimalus suurem.

 

Ambur: Sinu tulevase rõõmu määravad praegu tehtud otsused. Leia keegi, kes armastab ja aktsepteerib sind sellisena, nagu sa oled, ilma et prooviks sind muuta. Teil on vaja kedagi, kes mõistab teie tundlikku poolt ega tee teile etteheiteid, et te asjadest sügavalt hoolite. Teil on hea meel, et seadsite selle aspekti esikohale.

 

Kaljukits: Rahusta oma närve ja stabiliseeri oma mõtteid. Võimalik, et su pea ja süda on praegu kahes väga erinevas kohas. Hoidke kontrolli all ja ärge laske oma emotsioonidel end halvata. Täna on suurepärane päev, et rääkida ümbritsevate inimestega sellest, kuidas te end tunnete ja mida kogete. See aitab säilitada tasakaalu teie elus.

 

Veevalaja: Lõpetage kurvastamine ja alustage oma romantilises elus edusamme juba praegu. Kui olete praegu vallaline, ärge raisake aega enda oletamisele ja lihtsalt öelge partnerile, et teil on emotsioone, selle üle, mida te tegelikult tunnete. Kui olete juba pühendunud, ei saa te endale lubada keeruliste teemade vastandumist. Mida rohkem saate praegu asju korda ajada, seda parem on teil tulevikus.

 

Kalad: Proovige hoida oma lähedastega veidi distantsi, et teid ei kisuks halbadesse olukordadesse. Süvenege oma loomingulisse poolde ja laske oma tunnetel viia teid teekonnale teise reaalsusesse. Luba endal elada oma mõtete järgi. Tooge rõõmu, mida tunnete, teistele teie ümber. Pange oma mõtted ja tunded perspektiivi ning hinnake oma prioriteete.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope