Armastuse ja suhte horoskoop 28.01.2024.


Jäär: Tänane päev on hea armuelus tekkivate vaidluste lahendamiseks. Hoolimata varasematest erimeelsustest, läheb teie suhtel hästi ja avaneb võimalus oma pühendumust väljendada. Mõned sidemed võivad muutuda abieluks. Pühendunud suhtes inimeste kooselus võib tekkida lahkarvamusi. Abielus inimesed peavad hoiduma kontoriromantikast, kuna on tõenäoline, et teie ja teie töökaaslase vahel tekib säde. Kaugsuhted vajavad jätkamiseks rohkem suhtlemist.

Sõnn: Armuelus võib tulla ette väiksemaid kokkupõrkeid või egoga seotud tülisid. Mõistlik on veeta rohkem aega koos ja arutada probleeme. Olge oma lähenemisviisis siiras ja veenduge, et jagate oma tundeid ilma takistusteta. Teie väljavalitu eelistab koosolemist ja võite kaaluda talle üllatuskingitust. Vallalised, hea aeg on kohtuda kellegi erilisega.

Kaksikud: Armastus toob teie ellu energiat. Planeerimata õnne- ja rõõmuhetked teevad teid partneriga lähedasemaks ja loovad mälestusi kogu eluks. Värskendage oma suhet ja andke endale vabadus rutiinist. Teie partner jagab oma südant, kui avate enda oma. Süüdake tuli mänguliselt uuesti, uuendades seda sädet, mis teid kokku tõi. Olge tänulik teid ümbritseva armastuse eest ja, et tänane päev muudaks teie sideme veelgi tugevamaks.

Vähk: Perekondlike sidemete peensused, võivad teie suhteid pingestada. Peamine on kannatlikkus ja mõistmine. Selliste keerukuste valguses hoidke oma partneriga läbipaistvat suhtlust, et paremini teineteist mõista. Nautige oma armastust ja laske sellel olla stabiilsuse allikaks hädahetkedel. Vallalised, leppige täna ettearvamatuga, sest ees on ootamas ootamatu kohtumine.

Lõvi: Isiklike suhtevajaduste tasakaalustamine on täna väljakutse. Peatuge hetkeks ja jagage kõhklemata oma tundeid kallimaga. Laske oma muredest lahti ja töötage kiirete lahenduste otsimise asemel, pikaajaliste tõdede leidmiseks. Vallalised, ärge unustage seada ennast esikohale. Kasvatage enesehooldust ja tegelege oma huvidega, et avastada mõttemustreid. Enne armastuse otsimist, parandage oma enesehinnangut.

Neitsi: Minge vooluga kaasa, vallalised! Täna tugevdavad tähed teie võlu. Teis on enesekindlus, mis tõmbab ligi armastust. Liituge uutesse sotsiaalsetesse gruppidesse või vaadake vanu suhtlusi uue pilguga. Kui olete pühendunud suhtes, voolab teie romantiline elu harmoonia ajastusse, kus mõlemad pooled saavad omavahel suhelda ja jagada tulevikunägemust. Avastage taas koosolemise rõõm. Kasutage intiimsust ja tähistage oma erilist suhet.

 

Kaalud: Täna unustage oma südamevalu ja võtke omaks uus algus. Kui hoiate endistest suhetest liiga kaua kinni, võite end ilma jätta võimalusest kohtuda hingesugulasega. Olge vastuvõtlik juhuslikele kohtumistele ja laske universumil viia teid kokku kellegagi, kes sobib teie elustiiliga. Olge vaba vanadest mustritest ja looge uusi seoseid. Kui olete pühendunud suhtes, õppige muutustega leppima, teie suhe õitseb.

 

Skorpion: Teid ümbritsev ülivõimas energia inspireerib teie partnerit. Leidke ja nautige koos uusi hobisid. Olgu selleks improviseeritud seiklusreisid või millegi uue proovimine, koosolemine tugevdab suhet kogemusi jagades. Laske oma armastusel areneda uutes peatükkides ja nautige maagilist õhkkonda. Vallalised, olge avatud juhuslikele kohtumistele ja usaldage ennast muljet avaldama.

 

Ambur: Täna looge uuesti ühendus oma laiema suhtlusvõrgustikuga, et tugevdada sidemeid. Planeerige kokkusaamine pereliikmete või sõpradega, kellega te pole mõnda aega rääkinud. Jagatud naer ja mälestused tugevdavad teie sidet kallimaga. Kasutage seda ühtsust, igaveste hetkede loomiseks ja oma suhte nurgakivi kinnitamiseks. Vallalised, avastage uuesti lähedased inimesed ja laske armastusel olla teie käeulatuses, isegi kõige ebatõenäolisemates kohtades.

 

Kaljukits: Tänane kosmiline energia julgustab teid võitma oma hirmud ja avama end armastuse jõule. Olge kartmatu, oma mugavustsoonist välja astudes ja laske tähtedel kaardistada tee potentsiaalse lüli poole. Kui soovite vestlust alustada või midagi uut proovida, olge avatud. Lihtsalt valmistuge üllatusteks. Kui olete pühendunud suhtes on aeg kõrvaldada kõik pingeid tekitavad takistused.

 

Veevalaja: Täna tervitatakse üksikuid südameid! Juhuslik kohtumine võib sütitada atraktsiooni, mis ületab teie ootused. See võib areneda tähendusrikkamaks suhteks, pakkudes teile armastuse maagiat ja vürtsi. Laske oma energial voolata, keskenduge potentsiaalile ja hinnake sideme harmooniat. Ärge unustage hoida jalad maas ja mõelda kaks korda, enne kui kõhklemata pühendute.

 

Kalad: Üksikud südamed, võtke omaks olevik. Tänane päev annab võimaluse uueks alguseks. Ärge klammerduge minevikust jäänud vanadesse kiindumustesse ja avage oma süda uutele võimalustele. Universum vihjab põnevatele seiklustele. Kui olete pühendunud suhtes, hinnake seda sidet, mis on püsiv ja edasiviiv. Mõelge ühistele mälestustele, kuid keskenduge tulevasele muutuvale teele. Tänage säilinud armastuse eest.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope