Armastuse ja suhte horoskoop 28.02.2023.


Jäär: Tähtis on oma suhet perioodiliselt ümber hinnata ja teha vajalikke muudatusi. Siiski pole alati lihtne andestada ja edasi liikuda. Mõnikord on parem tüsistustega tegeleda, mitte neid vältida. Enne otsuste tegemist, mis võivad teie suhet mõjutada, on õige võtta aega ja mõelda asjad läbi. Ärge unustage suhelda avatult ja olla paindlik.

 

Sõnn: Väljakutsuv päev töökohal,võib teie eraelu häirida. Aja juhtimine muutub sellistes olukordades ülioluliseks. Tähtis on prioriteetide seadmine ja isiklike suhete jaoks piisava aja eraldamine. Ainuüksi telefoni teel vestlemisest ei pruugi siiski piisata. Oluline on säilitada tervislik tasakaal isikliku ja tööelu vahel, mis võib nõuda lisapingutusi.

 

Kaksikud: On loomulik, et soovid pikaajalises suhtes turvalisust ja stabiilsust, kuid pelgalt partneri toetusele lootmine võib olla piirav. Selle asemel võtke omaks tundmatu ja esitage endale väljakutse, et ületada kõik püsivad hirmud või kahtlused. Ärge oodake nende probleemide lahendamisega, kuni tekib kriis.Astuge ennetavaid samme ja kasvatage enesekindlustunnet.

 

Vähk: Tõenäoliselt kohtate isiklikes suhetes erimeelsusi. Oluline on juhtida oma emotsioone ja investeerida oma maksimaalsed jõupingutused. Kerged vestlused võivad suurendada teie enesekindlust. Siiski on oluline mõista, et suhete hoidmine nõuab tõelist pühendumist, avatud suhtlemist ja austust.

 

Lõvi: Isiklike suhete esikohale seadmine võib kaasa tuua rikastavaid kogemusi oma partneriga, kuid oluline on läheneda neile autentsuse ja suhtlemisega. Selle asemel, et püüda oma partnerit vormida, keskendu usalduse ja vastastikuse mõistmise loomisele. See võib,teie suhtes, takistada negatiivsete mustrite või käitumisviiside tegemist.

 

Neitsi: Mõnikord on romantilises suhtes vaja endale kindlaks jääda. Täna toob oma tõekspidamiste eest kindlalt seismine,endaga kaasa, suurema rahulolu. Partnerluses on oluline säilitada oma individuaalsus. Isiklike piiride rõhutamine tugevdab teie sidet. Selle asemel, et jagada kohustusi, julgustage oma partnerit.

 

Kaalud: Tänane päev tõotab tulla,kui värskendav paus argipäevast, sest võid leida end koos partneriga seiklusi ja uusi kogemusi otsimas. Võib-olla meelitatakse teid uurima uut hobi või süvenema kirglikku projekti, mis teie vaimu kosutab. Teise võimalusena võite otsida ühendust mõne kalli sõbra või pereliikmega, et jagada sisukat vestlust ja naerda.

 

Skorpion: Lühiajaline pereplaneerimine võib teile ja teie partnerile muret valmistada. Oluline on avatud suhtlemine ja erinevate võimaluste kaalumine. Võtke aega, et oma kallimale väljendada kiindumust heade sõnadega. Lõppkokkuvõttes seadke esikohale teie mõlema jaoks sobiva lahenduse leidmine. Ärge unustage jääda olude muutudes paindlikuks ja kohanemisvõimeliseks.

 

Ambur: Seiklusi ja põnevust täis elu võib olla huvitav. Täna võite tunda inspiratsiooni muuta oma kodu põnevaks ja ergutavaks keskkonnaks. Selle asemel, et oma kallima tähelepanu püüda, võite leida end igatsemas,et olla see, keda ihaldatakse. Päeva jooksul käsitletakse süvitsi põgusa kire ja jätkusuutlike suhete teemasid.

 

Kaljukits: Isiklike asjade vallas on ülioluline suhtuda usaldusega seotud probleemidesse ettevaatlikult. Peate keskenduma jätkusuutliku suhte edendamisele, mis võib nõuda mõningaid ohvreid. Positiivse dünaamika säilitamiseks tuleb austada teie partneri autonoomiat ja sõltumatust. Sama oluline on mõista, et usaldus tuleb välja teenida ja seda saab kergesti murda.

 

Veevalaja: Armastuse tormiline olemus jääb sinust jätkuvalt kõrvale. Teie romantilist elu iseloomustab suutmatus oma partneriga ühendust saada, mille tulemuseks on emotsionaalse eneseteostuse puudumine. Suhtlemine on keeruline ja teie jõupingutused sideme tugevdamiseks kukuvad läbi. Teie suhtes puudub kirg ja põnevus, mistõttu tunnete end rahulolematuna.

 

Kalad: Võimalik, et võite komistada kellegi otsa, kellel on täiesti erinev ellusuhtumine, kuid see võib viia sügava ja tähendusrikka sidemeni. Selle asemel, et keskenduda jagatud hoiakutele, võtke omaks põnevus uute vaatenurkade uurimisest. Täiuslik partnerlus ei eelda tingimata sarnasust, vaid pigem valmisolekut õppida ja koos kasvada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope