Armastuse ja suhte horoskoop 28.02.2024.


Jäär: Teie romantilises suhtes on täna suured tõusud ja mõõnad. Vallalised võivad oodata, et nende ellu astub keegi eriline. Olge koos aega veetes ettevaatlik ja ärge laskuge ebameeldivatesse vestlustesse. Väiksemaid lahkarvamusi tuleb. Küll aga lahendate need ilma suurema kärata. Täna on hea planeerida ka romantiline puhkus või nädalavahetus, et side tugevamaks muuta. Abielus inimeste jaoks õitseb suhetes armastus.

Sõnn: Näete täna oma elus suuri muutusi. Üksikud võivad leida uue armastuse ja juba suhtes olevad inimesed võiksid sidet tugevdada ja viia suhte järgmisele tasemele. Samuti võib teil õnnestuda endise armastatuga probleemid lahendada ja vanasse suhtesse tagasi pöörduda. Abielupaaridel on hea aeg planeerida lühireis või romantiline nädalavahetus, mis tugevdab sidet.

Kaksikud: Täna on armastuse energia kõikjal teie ümber. Näidake partnerile kiindumust ja tuge igas isiklikus ja ametialases ettevõtmises. Olge tundlik oma partneri tunnete suhtes. Teie partner hoolitseb teie vajaduste eest ja te mõlemad jagate rohkem aega koos. Täna on hea ka vanematega kohtuda. Vallalised, võite armuda reisil olles või perekondlikul üritusel.

Vähk: Teie armusuhe muutub täna tugevamaks. Võite armsamat kingitustega üllatada. Planeerige emotsioonide vahetamiseks romantiline õhtusöök. Näete vanemate positiivset suhtumist armusuhtesse, mis toob õnne. Üksikud hinged võivad kohtuda täna kellegi erilisega. Teie ja armastatu vahel võivad tekkida arusaamatused, kuid avatud suhtlemine lahendab probleemid. Ärge laske väiksematel probleemidel käest ära minna ja peaksite asjad võimalikult kiiresti lahendama.

Lõvi: Näidake partnerile armastust ja astuge samme, et viia suhe järgmisele tasemele. Need, kes soovivad endise väljavalituga probleeme lahendada, võivad täna leida lahenduse. Samuti võite suhetes tunda kiindumust ja hoolitsust. Mõned probleemid on kergesti lahendatavad, kuid mõned probleemid võivad vajada kõrvalseisja erapooletut vaadet.

Neitsi: Täna olete romantilises suhtes enesekindel. Valige armsamaga kohtumiseks päeva teine ​​pool, kuna siis on aeg soodsam. Mõned inimesed soovivad vanad suhted taaselustada. Abielupaaridel võb esineda konfliktseid situatsioone, mis põhjustavad probleeme ja seda tuleb vältida. Leiate lahenduse situatsioonile positiivselt reageerides ja koostöös partneriga.

Kaalud: Vallalised, olge täna valmis armuma. Võite kohata kedagi huvitavat reisil, ametlikul üritusel, peol, või pereüritusel. Armastuse tähed on tugevad ja saate inimesele läheneda, et emotsioone ilma pidurdamata väljendada. Paarid, ärge tooge minevikuprobleeme olevikku ja ärge kaevake vanu luukeresid üles. Kõrvalseisja võib üritada teie suhet rööpast välja lüüa ja on ülioluline partnerit selle eest hoiatada.

Skorpion: Näete romantikas ilusaid hetki, mida hellitada. Olge ettevaatlik, et mitte ärritada armastajat sõnade või tegudega. Teie partner võib täna sõnadest valesti aru saada. Need, kes eelistavad seltkodlikke üritusi, võiksid sellesse kaasata ka oma elukaaslase. Peate mõlemad üksteist kiitma edu eest, seotud valdkondades, sest see tugevdab suhet. Täna veetke rohkem aega koos ja planeerige romantiline õhtusöök.

Ambur: Jäädvustage täna parimad mälestused romantikast. Olge hea armastusega seotud oluliste otsuste vastuvõtmisel. Hea oleks olla vaidlustes kannatlik ja mitte kaotada kontrolli emotsioonide üle. Mõned armuafäärid näevad suuri pöördeid. Olge täna valmis kohtuma kellegi erilisega ja ka üksikud võivad julgelt teha ettepaneku positiivse vastuse saamiseks. Mõned vanad suhted võivad uuesti sündida.

Kaljukits: Olge täna armuasjades avatud ja suhe pakub palju hellitushetki. Võiksite olla hea kuulaja ja näidata oma partneri vastu alati kiindumust. Ärge alustage võitlust nõrkadel põhjustel ja ärge kunagi laske oma egol asju otsustada, eriti vaidluse ajal. Veenduge, et teie kahe vahel valitseks õige harmoonia, sest teie armuelu peaks kestma kaua. Üksikute jaoks pole see hea aeg uue suhte alustamiseks.

Veevalaja: Täna armuelus suurt vaidlust ette ei tule. Teie partner võib püüda teid provotseerida, kuid ärge kaotage tuju. Mõned püsisuhted võivad olla mürgised ja lämmatavad, kuid tulete sellest täna lõplikult välja. Vältige kuulujutte ja kolmanda osapoole sekkumist oma suhtesse. Mõned armusuhted muutuvad täna püsisuhteks.Fookuses võiks olla ühisosa kasvatamine ja kvaliteetaja nautimine koos partneriga.

Kalad: Veetke armastatuga rohkem aega ja jagage emotsioone, nii häid kui halbu. Ärge kõhelge oma tundeid väljendamast. Väärtustage suhet ja pakkuge partnerile isiklikku ruumi. Veenduge, et teie sõnad ei ületaks piire ja hellitage armastajat alati. Kaugarmumised nõuavad rohkem suhtlemist. Mõned üksikud võivad leida täna kellegi erilise. Täna võite julgelt oma tundeid väljendada.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope