Armastuse ja suhte horoskoop 28.03.2023.


Jäär: Täna oled motiveeritud võtma riske ja looma oma armuelus uusi võimalusi. Võid tunda tugevat tungi oma rutiinist välja murda ja partneriga midagi julget planeerida või avastada uus romantiline huvi. See on suurepärane aeg seiklushimu nautimiseks ja oma südame järgimiseks. Kasutage seda energiat, et seada oma suhtele uued eesmärgid ja astuda samme nende unistuste elluviimiseks.

 

Sõnn: Sinu armuelu ümbritsev energia on täna positiivne. Sul on lihtsam väljendada oma emotsioone ja luua sidet oma lähedastega vaimsel tasandil. Olete rohkem kooskõlas oma intuitsiooniga ja võite saada oma partnerilt või potentsiaalselt armsamalt peeneid vihjeid. Pöörake tähelepanu sellele, mida teie partner soovib, ja veenduge, et te mõlemad järgiksite ühiseid eesmärke.

 

Kaksikud: Kui olete pühendunud suhtes, võib see olla suurepärane aeg viia oma partnerlus järgmisele tasemele, olgu selleks siis kokku kolimine või kihlumine. Kui tunnete oma armuelus pettumust, on teile kasulik võtta aega enda jaoks. Keskenduge oma isiklikule kasvule ja arengule ning töötage selle nimel, et saada enda parimaks versiooniks. See aitab teil meelitada oma ellu õige partner.

 

Vähk: Täna võite leida end varasematele suhetele mõtlemas ja kaalumas, milliseid õppetunde olete neist saanud. See võib olla väärtuslik, kuna aitab teil tuvastada mustreid ja käitumisviise, mis võivad takistada teid otsitud armastuse ja õnne leidmisel. Seejärel võtke end kokku ja töötage sisukama ja rahuldustpakkuvama elu nimel.

 

Lõvi: Kui oled praegu suhtes, võib tänane energia mõne väljakutse või konflikti pinnale tuua. Olge ettevaatlik, püsige maa peal ja ärge laske end oma kirgedest liialt haarata. Jääge endale ja oma väärtustele truuks ning ärge seadke põgusa romantika nimel ohtu oma ausust. Kui olete vallaline, võib tänane energia tuua teie ellu uusi põnevaid inimesi.

 

Neitsi: Pere loomine on märkimisväärne otsus, mis nõuab hoolikat kaalumist ja planeerimist. Oluline on hinnata oma praegust elustiili ja rahalist olukorda, et olla kindel, et olete valmis lapse vajadusi rahuldama. Oma mõtete ja murede arutamine täna partneriga võib aidata teil selgust saada ja teha teadlikke otsuseid. Selleks valmistumiseks on oluline astuda vajalikke samme.

 

Kaalud: Hellitage täna armastuse ideed. Kui olete armunud, tunnete sügavat emotsionaalset kiindumust, mis seob teid oma partneriga, pannes tundma, et teid hinnatakse ja mõistetakse. See võib olla intensiivne ja elumuutev kogemus, mis rikastab teie elu ja lisab eesmärgitunnet. See on tunne, mida on raske sõnadesse panna, kuid kui seda kogete, pakub see turva-ja ühtekuuluvustunnet.

 

Skorpion: Täna on võimalik, et võid kogeda oma partneriga arusaamatust, mis võib viia emotsionaalse pingeni. Hea uudis on see, et oma tundeid ausalt väljendades saate probleemi lahendada ja leida leevendust kasvavale survele. Kui olete olukorraga tegelenud, tunnete end oma partneriga koos olles positiivsemalt ja enesekindlamalt.

 

Ambur: Täna võid saada kallimalt väljateenitud kiindumusžesti, näiteks kuuma musi või sooja embuse. See ei paku mitte ainult lõõgastustunnet, vaid tõstab ka teie enesekindlust ja eluenergiat. Kui tuju paraneb, võid muutuda ka oma partneriga mängulisemaks ja kergemeelsemaks. See võib olla suurepärane võimalus koos uusi mälestusi luua.

 

Kaljukits: Tähtis on täna oma kallimat tunnustada.Pühendage oma suhtele nii aega kui ka vaeva,enda õnne nimel. Oluline on suhtuda partneri kõigisse nõudmistesse ettevaatlikult, sest vale käsitlemine võib kaasa tuua konflikti teie armuelus. Seetõttu on vaja kõiki lahkarvamusi arutada taktikaliselt siis mõistate, mida kallim tunneb ja tulevikus vajab.

 

Veevalaja: Täna on päev tähistamiseks ja rõõmu leidmiseks. On suur võimalus, et veedate oma kallimaga suurepäraselt aega, mis on täis õnnelikke hetki ja naeru. Meeldiv vestlus kaaslasega tõstab su tuju ja tekitab kodus rahulolu. Kui olete kaugsuhtes, lähevad asjad tõenäoliselt sujuvalt, tuues teile lohutust ja õnne. Kasutage päevast maksimumi.

 

Kalad: Teie valmisolek armuelus ohverdusi tuua toob kaasa meeldiva kohtumise romantilise partneriga. Teie kallim tunneb rõõmu teie seltskonnast, teda tõmbab teie õrn ja südamlik käitumine. Võib juhtuda, et osalete meeldivates ja meelelahutuslikes tegevustes, tugevdades teie mõlema vahelist sidet. Olge oma partneri suhtes hooliv ja lahke.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope