Armastuse ja suhte horoskoop 28.03.2024.


Jäär: Teie tuju on täna romantiline ja teid inspireerib isiksuse mänguline pool, mis toob kaasa rõõmu ja seotuse tunde. Suhelge viisil, mis pole mitte ainult põnev, vaid ka sügav. Lihtne vestlus võib viia uute inimestega kohtumiseni. Kasutage praegust aega ära ja elage ennast välja. Võite olla üllatunud, see võib avada uue romantika või süvendada sidemeid.

Sõnn: Täna ütleb tähtede seis, et olge rohkem teie ise ja töötage oma kasvu nimel. Kui teil on minevikus olnud raskusi usalduse loomisega on praegu võimalus see probleem võita. Varuge energiat, selle asemel, et end lobisemisse või mõttemängudesse mässida. Tegelege asjadega, mis teile meeldivad, nautige ennast ja lõbutsege tegevustega, mis teid õnnelikuks teevad. Jääge endale truuks.

Kaksikud: Pöörake tähelepanu tähtede seisule, sest nad soovitavad teil omaks võtta, tasakaalustatum armastusstiil. Võib juhtuda, et teie armastuse äärmuslikud reaktsioonid on teie romantilise ettevõtmise peamiseks takistuseks. See on vihje, et ärge ületage mõõdukust. Oma vastuseid täpsustades avastate tee harmooniani. Aja jooksul muutute loomulikult, kui hakkate oma mustreid ära tundma.

 

Vähk: Tõde on hea suhte alus, mistõttu on soovitatav paljastada kõik ebaausad või petlikud käitumisviisid, mis teie suhtes esineda võivad. Vastutage oma käitumise eest ja olge avatud oma partneriga dialoogi alustamiseks. Läbipaistvus toob lähedust ja suurendab teie vastastikust kiindumust. Usalduse taastamiseks ja tugevama ning usaldusväärsema sideme loomiseks pole veel hilja.

 

Lõvi: Täna hinnake küpsemat lähenemist armastusele, selle asemel, et püüda leida kedagi, kes rahuldaks kõik teie kapriisid. Töötage selle nimel, et arendada tõelist suhet, mis põhineb jagatud väärtustel ja vastastikusel austusel. Las kaaslase teekond pakub teile naudingut, ilma võimatute ettenägematute ootusteta. Parim suhe on selline, kus kaks inimest saavad muretult olla nemad ise.

 

Neitsi: Kuigi tavaliselt võite olla see, kes juhib või keda juhitakse, peab suhe olema kahepoolne ning te peaksite üksteist kuulama ja mõistma. Kuulake oma partneri südant ja soove ning tehke armastavate ja kirglike soovide vahel tasakaalustatud andmine ja võtmine. Pole vahet, kas teete seda rääkides või tundeid näidates; pöörake tähelepanu sellele, mida teie partner selles protsessis vajab.

 

Kaalud: Täna on hea päev inimestega suhelda. Armuge uute sidemete põnevusse. Võtke aega, ärge kiirustage suhtesse, oodake, kuni olete valmis. Lisaks on see võimalus isiklikul tasandil tuttavaks saada. Pakkuge koht siiraks vestlusteks. Laske oma tunnetel järk-järgult sisse voolata. Kontrollige oma ühilduvust teise inimesega ja vaadake, kuidas asjad toimivad.

 

Skorpion: Võite täna märgata oma partneri suhtumises kerget muutust, mis võib tekitada teis ebakindla tunde. Arvestage, et varjatud tõde põhjustab sageli arusaamatusi. Pidage oma armastatuga avatud dialoogi, väljendades oma tundeid viisakalt ja otsekoheselt. Julgustades turvalist jagamistsooni, süvendate mõlemad lähedussidemeid ja kasvatate mõistmise tunnet.

 

Ambur: Täna kutsuvad tähed teid vaatama sotsiaalmeedia romantikat, sädelevast fassaadist. Võib olla väga ahvatlev uskuda, et oleme tunnistajaks päriselu suhetele nende täiuslikul kujul, mida veebis kujutatakse. Tundub, et autentne armastus ei hõlma ainult filtrite rakendamist ja pooside planeerimist. Kasutage nüüd seda võimalust, et mõtiskleda selle üle, mis teeb suhte teie jaoks eriliseks.

 

Kaljukits: Täna olete oma kallimaga sensuaalsel tasandil, mis lähendab teid ning toob suhtesse tagasi armastuse ja kire. Investeerige oma suhtesse aega, veetes partneriga kvaliteetseid hetki ja jagades koos kogemusi. Laske oma südamel olla haavatav ja olge valmis kuulama oma armsamat. Lisage oma armastusele rohkem sisu ja looge õnnelikke mälestusi tulevikuks.

 

Veevalaja: Võtke tänast päeva, kui võimalust harjutada üksindust ja nautida endaga seltskonnas olemist. Tänu sellele saate oma minaga, sügavamalt ühendust luua. Sisemaailm on teie olemuse tuum ja seda kasvatades saate luua sellist armastust, mida väärite. Pidage meeles, et universumil on plaan luua sobiv aeg, kahe hinge vahel. Hoidke oma meel ja süda avatud uutele kohtumistele.

 

Kalad: Täna võite kuulda midagi kriitilist inimese kohta, keda hästi tunnete. Nende andmete suhtes tuleb olla ettevaatlik. Kuulujutud on juttude allikas, mis sageli ei vasta tõele ja mis võib tekitada teie meeles kahtlusi. Selle asemel, et eeldada fakte, kontrollige teavet usaldusväärsetest allikatest. Oluline on meeles pidada, et keegi pole täiuslik, seetõttu ärge langetage kiireid otsuseid.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope