Armastuse ja suhte horoskoop 28.04.2023.


Jäär: Võimalik,et teie suhetes on lahendamata probleeme, mis on teid painanud, nüüd on õige aeg nendega tegeleda. Siiski on oluline läheneda vestlusele tervendava ja leppiva vaimuga, mitte kasutada minevikuhaavu relvana oma partneri vastu. Pidage meeles, et teie suhe on aja jooksul kasvanud ja arenenud ning õnnelikuma tuleviku loomiseks on oluline teha koostööd meeskonnana.

Sõnn: Veetes kellegagi tööl märkimisväärselt palju aega, ei ole haruldane, et teil tekivad tema vastu romantilised tunded. Töökoharomantika poole püüdlemine on aga otsus, mida ei tohiks võtta kergelt. Kuigi võib olla ahvatlev tegutseda intensiivsete emotsioonide ajel, on oluline enne järgmise käigu tegemist,kaaluda võimalikke tagajärgi. Arutage oma muresid ja piire ning veenduge, et olete mõlemad samal lainel.

Kaksikud: Rääkides südameasjadest, võib oma tunnete loov väljendamine,teie suhteid muuta. Üks viis, kuidas oma suhtes leeki üleval hoida, on leida uusi ja uuenduslikke viise oma kallima üllatamiseks. Olge tähelepanelik oma partneri vajaduste ja eelistuste suhtes ning püüdke luua kogemusi, mis lähendavad teid.

 

Vähk: Selle asemel, et lasta hirmul end tagasi hoida, kaaluge väikeste sammude astumist, et olla empaatilisem nende suhtes, kellest hoolite. Alustage võib-olla isikliku tunde väljendamisest, mida olete kõhelnud jagada. Kui hakkate end avama, võite avastada, et partner reageerib hoolimise ja mõistmisega ning see võib aidata luua usalduse aluse.

 

Lõvi: Igas romantilises suhtes on loomulik teha kompromisse ja kohandusi, et rahuldada teise inimese vajadusi. Siiski on oluline säilitada tasakaal ja mitte kaotada ennast selle käigus täielikult. Kui me eirame oma soove ja vajadusi, et oma partnerile meeldida, muutume me kurjaks ja õnnetuks, mis viib suhte purunemiseni.

 

Neitsi: Kuigi finantsstabiilsus võib pakkuda mugavust ja turvalisust, ei ole see ainus tegur, mis määrab suhte tugevuse ja sügavuse. Väga oluline on emotsionaalne side partnerite vahel, mis moodustab armastava suhte aluse. Niisiis, astuge edasi helduse ja lahkusega ning näidake kallitele inimestele, kui palju te neid hindate ja neist hoolite.

 

Kaalud: Enese väljendamine südameasjades võib olla hirmuäratav ülesanne, kuid oluline on julgus oma arvamust avaldada, kui tegemist on teie armusuhtega. Ausus on alati parim poliitika ja oma partneriga siiras olemine võib kaasa tuua sügavama mõistmise ja sideme teie vahel. Kui teete selle esimese sammu ja avate oma südame partnerile, võite olla üllatunud, kui sujuvalt vestlus kulgeb.

 

Skorpion: Armastusel on jõud meid seestpoolt väljapoole muuta. Mõnikord võib olla keeruline ära tunda valu, mis elab meie sees, kuni kogeme armastust sügaval viisil. Ainult meid armastava inimese silmade kaudu saame näha oma haavatavust ja puudujääke. See võib olla muutlik kogemus, kuna see võimaldab meil oma probleemidega otse silmitsi seista ja töötada enesetäiendamise nimel.

 

Ambur: Püüdke ennast armastada ja aktsepteerida ning levitada positiivset energiat ümbritsevatele. Selle asemel, et muretseda sellepärast, kas teie lähedased mõtlevad teile, keskenduge sellele, mida saate suhtes püsimiseks teha. Pöörduge kallima poole, küsige, kuidas tal läheb ja näidake, et hoolite. Pidage meeles, et väikesed armastuse ja lahkuse žestid võivad teie suhteid edendada.

 

Kaljukits: Kui lähenete päevale positiivse mõtteviisiga, saate vastata teile esitatavatele nõudmistele ja muutuda tugevamaks. Armuelus võiksid täna olla oma partneri vastu tähelepanelikum ja seltskondlikum.Hea oleks suhte nimel mingeid kompromisse teha. See võib nõuda teiepoolset lisapingutust, kuid lõppkokkuvõttes on see seda väärt, et tugevdada oma sidet.

 

Veevalaja: On võimalik, et kogete täna südameasjades teatud ebakindlust. Võite tunda end kõhklevalt või kartlikult, kui on vaja läheneda kellelegi, kelle vastu teil on tunded. Siiski on oluline meeles pidada, et see on normaalne aisting ning võb olla hetkeline. Üks tõhus strateegia ebakindlustunde juhtimiseks armuelus on huumori kasutamine. See võib aidata jääd murda.

 

Kalad: Oma partneri emotsionaalse seisundi tõeliselt mõistmiseks on oluline pöörata suurt tähelepanu tema reaktsioonidele ja sõnadele. See võib aidata teil tuvastada, mis teie kallimas viha- või õnnetunde vallandab. Seda tehes saate kohandada oma suhtlusstiili, et vältida partneri häirimist, ja keskenduda selle asemel positiivsete vastuste esilekutsumisele.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope