Armastuse ja suhte horoskoop 28.04.2024.


Jäär: Romantilisel rindel on tänane päev paljutõotav. Planeedid annavad märku, sügavast ühendusest kellegi ootamatuga. Julgege astuda väljapoole oma tavapärast “tüüpi”. Armastus õitseb mõnikord, kõige erinevamate inimeste vahel. Suhtlemine mängib selles arengus otsustavat rolli, seega hoidke oma süda avatud ja sõnad ausad. Kuid ärge unustage asju aeglaselt võtta ja nautida üllatusi teel.

Sõnn: Päev on eriti õnnelik neile, kes soovivad oma suhtesse kirge sisendada või hingesugulast leida. Sinu loomupärane sarm on täna kõigi aegade kõrgeim, kasuta seda oma käigu tegemiseks. Kui olete juba suhtes, ärge hoiduge oma sügavaimate tunnete väljendamisest. Need võivad kõlada tugevamini, kui arvate. Armastuse maailmas tasub julgus sageli ära.

Kaksikud: Kirg valgub teie armuellu nagu ootamatu suvine vihmasabin. Marsi-Veenuse ühendus, kutsub kaasa haaravaid hetki ja romantilisi üllatusi. Kui olete vallaline, tõukab universum teid põneva ja paljutõotava kohtumise poole. Ärge unustage kuulata oma südant. Tavaline komme kõike üle analüüsida võib mõjuda vastupidiselt. Võtke omaks armastus, olge spontaanne, nautige soojust!

Vähk: Täna on kavas romantilised ettevõtmised. Võite olla kergemeelses ja muretus meeleolus, mis võib aidata tugevdada sidet oma partneriga. Kui olete vallaline, ärge hoiduge esimese sammu tegemisest. Sädemed võivad ootamatutes kohtades lennata! Kuulake oma intuitsiooni, sest see võib suunata teid potentsiaalsete kosilaste poole.

Lõvi: Kui teie süda on täis soojust, avab see päev uksed kauniteks kohtumisteks. Vallalised võivad kokku puutuda paljutõotavate väljavaadetega, samas kui pühendunud suhtes inimesed võivad oma suhteid noorendada. Päev pakub rohkelt võimalust väljendada oma tundeid partneri vastu. Veetke koos kvaliteetaega ning punuge oma armupesa rõõmu ja rahuloluga. Vältige impulsiivsust ja kiirustamist, laske sidemel orgaaniliselt õitseda.

Neitsi: Muutused õhus, võivad tekitada küsimusi ja ebakindlust teie armuelus. Kuigi need tekitavad rahutust, kutsub universum teid üles kasutama neid emotsioone kasvu ja ühenduse loomise platvormina. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, pakub tänane päev teile võimalust sukelduda sügavale oma südame nüanssidesse ja paljastada oma armastuse stiili. Kui olete mõnda probleemi või emotsiooni ignoreerinud, on täna päev, mil tuleb sellele otse vastu astuda ja lahenduse poole liikuda.

Kaalud: Täna võivad teie ümber õhku täita romantilised meeleolud. Need, kes on juba suhtes, võivad olla tunnistajaks radikaalsetele muutustele, mis võivad viia teie armuelu uutesse kõrgustesse või põhjustada ajutist turbulentsi. Olge valmis oma partneriga avatud vestlusteks. Vallalisi võib oodata huvitav üllatus, potentsiaalne uus ühendus on silmapiiril.

Skorpion: Romantika teie jaoks, keerleb täna tugeva emotsionaalse sideme ja sügavuse vajaduse ümber. Oodake oma suhetes sädemeid, eriti päeva ümbritsevate, kõrgendatud emotsioonide puhul. Tähendusrikas dialoog on võlujook, mis lisab teie armuelule maitset. Võite kogeda haavatavuse tunnet, kuid ärge hoiduge seda väljendamast. Avanemine muudab teie suhte tugevamaks.

Ambur: Romantilised püüdlused on täna tähelepanu keskpunktis. Vallalised võivad kohata kedagi, kes on kütkestav, samas kui pühendunud inimesed on seatud kirge uuesti süütama. Pidage meeles, et see ei puuduta alati suurejoonelisi žeste, mõnikord räägivad väikesed armastuse teod valjemini. Vaadake ilmselgetest kaugemale, kuulake, mida teie süda ütleb ja muutke tänane päev armastuse nimel, meeldejäävaks.

Kaljukits: Südameasjades toob sinu positiivne aura sisse kauneid hetki. Avatud ja aus suhtlemine võib süvendada teie ja teie partneri vahelist sidet. Kui olete vallaline, on see ideaalne aeg teha esimene samm selle inimese poole, keda imetlete. Kasutage oma enesekindlat vaimu sisukate vestluste loomiseks. Tasakaalustage dünaamikat, näidates üles huvi oma partneri tunnete ja mõtete vastu. Täna võib olla hea päev oma armuelu kohta pikaajaliste otsuste tegemiseks.

Veevalaja: Olete täna täis sügavat empaatiat ja emotsionaalset tundlikkust, mistõttu on see päev ideaalne oma armuelu edendamiseks. Kasutage oma empaatilist arusaama, et oma partnerit paremini mõista ja avatult suhelda. Vallaliste puhul, ärge otsige lihtsalt kedagi, kes räägib teie meeltega, vaid ka kedagi, kes räägib teie südamega. See võib kaasa tuua ootamatuid seoseid ja sügavaid tähendusrikkaid suhteid.

Kalad: Isiklike vajaduste parem mõistmine, aitab parandada täna teie suhteid. Suhtlemine muutub südameasjades võtmeks. Planeedienergiad soovitavad oma partneriga avatud ja südamest südamesse vestlust, et luua uuesti selgus ja säde. Vallalised võivad meelitada kedagi, kes peegeldab nende intensiivsust, kuigi ärge kiirustage asjadega, kannatlikkus, paljastab selle ühenduse ilu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope