Armastuse ja suhte horoskoop 28.05.2023.


Jäär: Selle asemel, et kõik otsused ise langetada, lase oma partneril kaasa rääkida, kuidas koos aega veeta. Seda tehes näitate talle, et tema valikud on olulised ja hindate ta arvamust. Kui armsam tunneb end väärtustatuna, pakub see rõõmu teile mõlemale. Niisiis, jätkake positiivselt ja pange oma partner end olulisena tundma, kaasates ta otsustusprotsessi. See viib rõõmsama ja täisväärtuslikuma õhtuni.

 

Sõnn: Sul võib täna olla tugev tung teha oma partnerile palju ettepanekuid, kuid ta ei pruugi seda hinnata. Oluline on meeles pidada, et see, mis on teie arvates kasulik või romantiline, ei pruugi olla see, mida teie partner soovib. Tal võivad olla oma eelistused suhte osas. Seega, kuigi olete põnevil, et saate oma mõtteid ja ideid jagada on ülioluline pöörata tähelepanu sellele, kuidas teie partner reageerib ja veenduda, et te ei koorma teda üle.

 

Kaksikud: Otsustel, mille teete täna paarina, on tuleviku jaoks palju tähtsust. Need võivad kujundada teie suhte kulgu ja seda, kuidas te oma elu veedate. Oluline on kaaluda praktilisi aspekte ning teha valikuid, mis on targad ja läbimõeldud. Need otsused võivad hõlmata olulisi küsimusi, nagu elukoht, rahaasjadega tegelemine või isegi pikaajaliste kohustuste võtmine üksteise ees.

 

Vähk: Täna on teil hea päev, olete rõõmsas tujus, mis kandub edasi ka teie suhtesse. Eelistate oma kallimaga kvaliteetaja veetmist ja seda, et ta tunneks end armastatuna ja hellitatuna. See on suurepärane võimalus tuua oma armuellu tagasi säde ja panna oma partnerit jumaldatuna tundma. Võite teda mänguliselt hellitavate žestidega ja romantilise puhkusega üllatada.

 

Lõvi: See on päev, mis on täis õnne teie isiklikus elus, mis muutub järjest paremaks ja kõik probleemid, mis teil lähedastega tekkisid, saavad lahenduse. See tähendab, et arusaamatused, mis pingeid tekitasid, saavad selgeks. Hakkate end enesekindlamalt tundma. Samuti saate tugevdada oma sidet kallimaga ja muuta oma suhte veelgi paremaks kui varem.

 

Neitsi: Valmistuge juba täna oma kallimaga sisukateks vestlusteks. Kasutage võimalust luua meeldejäävaid hetki ja tugevdada oma sidet. See saab olema meeldiv kogemus, mis muudab teie päeva eriliseks. See on võimalus luua ühendust sügavamal tasandil, koos naerda ja üksteist paremini mõista. Kasutades oma vestlusoskusi, saate muuta need suhtlused veelgi erilisemaks.

 

Kaalud: Tehke ülevaade kõikidest probleemsetest asjadest oma suhetes. Te peaksite oma partneriga rääkima ühest eriti olulisest aspektist, kuid mingil põhjusel väldite seda mõlemad. Endasse süüvimine ja mõne aja lahus veetmine võib tegelikult olla kasulik. See annaks teile mõlemale võimaluse oma emotsioonide ja suhteteemaga seotud mõtete üle,sügavamalt järele mõelda.

 

Skorpion: Mõnikord takerdume igapäevastesse tegevustesse ja unustame mõtiskleda oma suhete sügavama tähenduse üle. See on nagu jäämäe tippu nägemine, teadmata, et pinna all on palju enamat. Kui võtate veidi aega nende sügavamate aspektide üle mõtisklemiseks, võite saada oma suhetest põneva ülevaate. See võimaldab teil teha teadlikke otsuseid ja luua sidemeid, mis on teile tõeliselt olulised.

 

Ambur: Sa pead täna olema tavapärasest painduvam.Ärge olge väljavaadete suhtes liiga ükskõikne ega tüdinenud. Selle asemel proovige olla sõbralik ja jutukas. Kui olete suhtele avatud, võite kohata kedagi tõeliselt huvitavat. Kui suhtlete inimestega proovige tõesti kuulata ja mõista, mida nad räägivad. Pane tähele! Teatavasti võib see täna õhtul kaasa tuua väga erilise kohtingu.

 

Kaljukits: Pärast päevadepikkust rasket tööd ja pingutust tundub, et jõuate lähemale tugevama sideme loomisele kellegi erilisega. On loomulik, et tunnete kiusatust avaldada talle muljet, tutvustades kõiki oma atraktiivseid omadusi, lootes, et see veenab teda pühenduma. Kuid see võib teid tegelikult vähem ihaldusväärsemaks muuta ja pigem tagasilööke anda. Selle asemel on parem lõõgastuda ja oodata õiget hetke.

 

Veevalaja: Praegu on ideaalne hetk puhata ja oma kallimaga koos kvaliteetaega veeta. Kui teil on olnud viimasel ajal ülikiire on oluline laadida end uuesti ja taaselustada oma side partneriga. Teil on kaks võimalust, jääda koju ja valmistada üks meeldiv eine või minna koos rahulikku kohta. Olenemata teie valikust on lõõgastus ja rahu kasulik teile mõlemale.

 

Kalad: Ole täna oma armuelus oletuste tegemisel ettevaatlik. Ära piirdu tuttavate mustritega ja ole avatud uutele võimalustele. Päevane meeleolu võib teid segadusse ajada, kuid on oluline mitte nõuda oma vaatenurki. Vastasel juhul võite sattuda ebamugavasse olukorda. Kui lähete kuhugile välja, keskenduge ennem, kui sukeldute sügavatesse, tõsistesse vestlustesse.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope