Armastuse ja suhte horoskoop 28.05.2024.


Jäär: Täna võib vallanduda soov, väljendada oma emotsioone või astuda suhtes järgmine samm. Praegu pole aga õige hetk riskida, või armastusdeklaratsiooni teha. Kasutage seda perioodi oma võimete ja huvide suurendamiseks. Nautige eneseteostuse protsessi ja laske armastusel tulla enda juurde loomulikult. Kui olete pühendunud suhtes, veetke kvaliteetaega, mis on oluline. Suhelge vabalt ja näidake üles tunnustust teise inimese kohaloleku eest.

Sõnn: Täna võivad pinnale tõusta teie ja partneri vahelised lahendamata konfliktid. See soodustab avatud ja ausat arutelu. Te mõlemad kipute vaatama asju teise vaatenurgast. Kasutage seda perioodi oma suhte parandamiseks, osaledes avameelsetes ja hoolivates vestlustes. Meeskonnana saate ületada kõik raskused ja olla tugevamad, kui varem. Uurige ja analüüsige probleemide algpõhjuseid.

Kaksikud: Täna võite tunda tugevat tõmmet kodu ja esivanemate poole, et leida päritolule tähendust. Selle protsessi käigus võite saada võimaluse teha põhjalikke avastusi oma varasemate suhete ja selle kohta, kuidas need teie praeguseid vajadusi kujundavad. Niisiis, võtke see avastuskäik ette, sest see võib olla autentsema ja rikastavama armuelu algus. Kuulake oma intuitsiooni ja järgige sidet, mis paneb teid tundma.

Vähk: Täna on vajadus tagasitõmbumise ja laadimise järele suur, peamiselt siis, kui elusurve annab tunda. Te ei pea õigustama omaette olemist, selle asemel, et suhelda. Täna ärge sattuge konfliktidesse ja draamadesse, mis teid kurnavad, vaid hoidke probleemidest eemal. Selle asemel kasvatage oma hinge tegevuste kaudu, mis teile rahuldust pakuvad. Kasutage üksildasi hetki, et kuulata oma sisehäält.

Lõvi: Tõenäoliselt õnnistatakse teid lisasissetuleku ja perekonna heaolu kasvuga, mis loob parema sideme ja seeläbi ka rahu. Mida rohkem te oma partnerit armastate, seda sügavam on tunne ja siis mõistate oma suhte ilu. Täna saate täielikult nautida oma armastust ja näidata oma tundeid ilma reservatsioonideta. Veetke koos armsat aega ja laske sellel aidata lähedasemaks saada.

Neitsi: Teie magnetism tõmbab täna potentsiaalsete partnerite tähelepanu ja võite märgata kedagi erilist, kes teie poole vaatab. Ärge kartke end siduda ja uusi sidemeid uurida. Pere toetus on samuti eluliselt tähtis, see loob tugeva platvormi ja annab julgust edasi liikuda. Osalege pidudel, sest need võivad tuua kaasa ootamatuid tutvusi. Jääge paindlikuks ja avatud meelega.

Kaalud: Täna võite maadelda sisemise konfliktiga oma südamesoovide ja mõistuse arutluskäigu vahel. Teile meeldiva inimese segased signaalid võivad muuta tunnete väljaselgitamise keeruliseks. Pidage meeles, et ebamäärasus ei ole nõusoleku signaal, vaid ohu indikaator. See on võimalus õppida tundma kedagi, kes saadab segaseid emotsioone. Kuulake oma sisehäält ja hoolitsege oma tunnete seisundi eest.

Skorpion: Õppige, kuidas tasakaalustada oma kodu varjupaigaks muutmist ja perekondlike sidemete tugevdamist. Kaasake oma partner otsustusprotsessidesse. Ta on teie lähim liitlane, kellega on võimalus oma suhet luua ja sidet parandada. Olenemata sellest, kas kaunistate oma kodu või valmistate perekondlikku õhtusööki, veetke oma kallimaga rohkem aega ja mõelge oma suhte kvaliteedile.

Ambur: Täna võite oma suhtes läbida emotsionaalse teerulli. Kuna võivad tekkida konfliktid ja lahkarvamused, on oluline mitte lasta neil probleemidel end alla suruda. Vastupidi, otsige avatud suhtlemist ja vastastikust mõistmist. Kasutage seda võimalust eneserefleksiooniks ja mõelge, mida loodate suhtest leida. Ärge kiirustage, mõistke oma tundeid ja võtke piisavalt aega, et kõike mõtestada.

Kaljukits: Pöörake täna oma fookust teiste inimeste heakskiidu hankimiselt, enese mõistmisele ja aktsepteerimisele. Mõnikord võib teine ​​inimene teie tegudest valesti aru saada, sel juhul ärge raisake aega neile kõike seletades. Te olete ainulaadne ja te peate olema selles enesekindel. Olge teie ise. Teie hõivatud ajakava võib muuta sotsiaalsete kohustustega kursis olemise keeruliseks. Olge iga muudatuse suhtes paindlik.

Veevalaja: Sidemed, mis teil on iga pereliikmega, eriti nendega, kes on lähedased on armastuse ja jõu allikas. Kvaliteetaja veetmine oma partneri perega peaks olema prioriteet. See peaks hõlmama neile ülima austuse näitamist ja sügavamate suhete loomist. Teie pingutusi hinnatakse soojuse ja kiindumuse kaudu, mille tulemuseks on paremad suhted partneriga ja teie rahulolu.

 

Kalad: Tänane päev on mõeldud tavaliste tabude ja hirmudega tegelemiseks. Arutage oma partneriga avatud ja siiras vestluses teemasid, mida võidi ignoreerida. Nende arutelude koos läbiviimine aitab teil selgust tuua ja selle tulemusena võib teie suhe olla rahuldustpakkuv ja sügavam. See on teie võimalus minna kaugemale ja lasta armastusel kasvada. Kasutage seda, oma suhte uute joonte avastamiseks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope