Armastuse ja suhte horoskoop 28.06.2023.


Jäär: Teie koduses elus võib täna esineda probleeme. See võib olla seotud kohustuste ja perekonna dünaamikaga. Siiski on ülioluline mitte lasta neil välistel teguritel teie suhteid partneriga mõjutada. Kui tunnete pettumust, astuge samm tagasi ja tuletage endale meelde armastust, mida oma kallimaga jagate. Pidage meeles, et need väikesed probleemid on ajutised ega tohiks varjutada teie armastust ja kiindumust teineteise vastu.

 

Sõnn: Usaldus on terve ja eduka partnerluse alus. Oma armsama usaldamine ja talle ruumi ja vabaduse võimaldamine on harmoonilise suhte säilitamiseks ülioluline. Selle asemel, et püüda kontrollida või piirata oma partneri tegevust, keskenduge usaldustunde ja avatud suhtluse kasvatamisele teie vahel. Tõenäoliselt tunnete end oma suhtes ohustatuna, kui teil on tugev eneseväärikuse tunne.

 

Kaksikud: Sinu loomulik oskus suhelda kerguse ja sarmiga on täna sinu kõige olulisem vara. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või alles hakkate avastama tärkavat romantikat, avaldavad teie sõnad partnerile maagilist mõju. Teil on sõnadega viis, mis sulatab südamed ja loob tugeva emotsionaalse sideme. Kasutage seda energiat ära ja proovige oma tundeid avalikult väljendada.

 

Vähk: Kui lubate oma partneril täna otsuseid vastu võtta, ei tähenda see passiivsust ega alistumist. Selle asemel peegeldab see teie valmisolekut teha koostööd ja leida ühisosa, millest on kasu teile mõlemale. Näidates üles usaldust ja kindlustunnet kallima otsustusvõime suhtes, saate tugevdada teievahelist sidet ja luua meeskonnatöö tunde. Selline lähenemine võib tuua teie suhtesse värskendava dünaamika, võimaldades partneril tunda end väärtustatuna.

 

Leo: Kummaline vestlus oma kallimaga võib sind täna rahutuks muuta. Siiski on oluline mitte üle analüüsida ega teha kiireid järeldusi. Võtke aega, et mõista partneri vaatenurki ja kavatsusi, isegi kui need tunduvad esialgu segadust tekitavad. Selle asemel, et hakata vastanduma, tuleb säilitada oma enesekindel ja kaastundlik käitumine. Andke oma partnerile ruumi mõtete ja emotsioonide jagamiseks, isegi kui need erinevad teie omadest.

 

Neitsi: Oma armuelus võid märgata, et keskendumine tööle ja kohustustele on romantiliste sidemete ees ülimuslik olnud. Teie karjääri nõuded võisid viia selleni, et eirasite oma partneriga kvaliteetset aega või ei olnud suhetes täielikult kohal. On aeg oma prioriteedid ümber hinnata ja leida tasakaal, mis võimaldab pöörata tähelepanu oma töökohustustele ja lähedastele. Kaaluge oma partnerile pühendatud aja planeerimist.

 

Kaalud: Kui tunnete, et olete välise surve tõttu ülekoormatud on teie partner teie jaoks olemas, pakkudes turvalist ruumi murede jagamiseks.Tema mõistmine ja empaatia toovad väga vajalikku leevendust, võimaldades teil pingeid vabastada ja lohutust saada. Ta on teie kalju, pakkudes kindlustunnet ja aidates teil näha laiemat pilti.Partneri vaatenurgad ja juhised aitavad teil selgust saada.

 

Skorpion: Teie elav ja kirglik loomus on abiks teie armuelus, rõõmsa ja põneva õhkkonna loomisel. Oma intensiivsuse ja magnetilise sarmiga on sul võim tekitada suhetes säde. Teie partnerit tõmbab teie energia ja ta reageerib teie hellitavatele žestidele positiivselt. See on ilus aeg oma armastuse väljendamiseks ja komplimentide ja tunnustusžestidega üle külvamiseks.

 

Ambur: Neile, kes on juba pühendunud suhtes, on aeg hinnata oma partneriga kehtestatud rutiini. Rutiinne elu võib olla lihtsalt igal nädalal määratud kohtingusõhtu või hommikukohvi jagamine enne päeva alustamist. Sellised rituaalid loovad tuttava tunde ja tugevdavad sidet sinu ja su kallima vahel. Täna hoidke seda järjepidevust ja laske sellel teile meelde tuletada, armastust ja turvalisust, mida jagate.

 

Kaljukits: Täna olge ettevaatlik, kui arutate perega oma armuelu isiklikke probleeme. Kuigi lähedastelt lohutust ja juhatust otsida on loomulik, ei pruugi oma kaebustega liialdamine olla tulemuslik. Perekonnale partneri- või suhteprobleemide üle liigne kurtmine võib põhjustada tarbetuid pingeid. Selle asemel keskendu praktiliste lahenduste leidmisele ja positiivse väljavaate säilitamisele.

 

Veevalaja: Täna võid tunda kallima suhtes intensiivset kaitset. Teie instinktid on kõrgendatud ja soovite tagada tema heaolu ja õnne. See võib ilmneda soovina kaitsta partnerit võimaliku kahju või negatiivsete mõjude eest. Võib juhtuda, et lähete talle mugavuse pakkumisel liiale aga teie hoolivat olemust hinnatakse ja teie kallim tunneb teie kohaloleku eest tänulikkust.

 

Kalad: Kui olete vallaline, on see päev avastamiseks ja silmaringi avardamiseks. Ärge piirduge oma tavapäraste rutiinide või eelistustega. Osalege vestlustes, tundke siirast huvi teiste inimeste vastu ja laske uudishimul end juhtida. Kui olete pühendunud suhtes, sukelduge pinna alla ja uurige oma partneri mõtteid ja emotsioone. Osalege südamlikes vestlustes ja kuulake tõeliselt, mida armsamal öelda on.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope