Armastuse ja suhte horoskoop 28.06.2024


Jäär: Vallalised võivad täna kogeda ebakindlust, mis võib ühel või teisel viisil mõjutada nende kohtinguelu. Nagu näete, on enesekindlus mängu nimi, kui on vaja õiget tähelepanu pöörata. Kulutage natuke aega iseendale ja tegelege oma enesehinnangu parandamisega. Tehke asju, mis aitavad teil end hästi tunda. Kui arendate oma vaimu, kiirgate positiivset energiat, mis meelitab inimesi teie poole.

Sõnn: Muutused võivad tuleneda sellest, kui lasete lahti asjadest, mis kunagi olid suhtele kasulikud. Mõelge igasugusele kibestumisele või vihale, mis võib endiselt olemas olla ja võib suhte kasvu mõjutada. Täna on soovitatav olla partneriga väljendusrikas ja jagada oma probleeme. See on tervenemisprotsess, mis võimaldab suhetel kasvada ja uuel tasemel usaldust arendada.

Kaksikud: Täna võib armastus vallaliste jaoks võtta pöörde. Ärge unustage oma armuelu, kui proovite töö ja pereelu vahel žongleerida. Võib-olla on keegi, kes soovib teie tähelepanu, nii et olge valvas. Meeldetuletuseks – oluline on leida tasakaal töö ja armastuse vahel. Veetke aega elu romantilisel poolel, isegi kui olete hõivatud. Võib juhtuda, et armuelu nimel pingutades saate rohkem, kui arvasite.

 

Vähk: Täna võib intensiivne vestlus armastusest ja suhetest kahtluse alla seada kõik, mida teate. Võimalik, et see, mida te kunagi kindlaks pidasite, võib nüüd tunduda ebakindel. Ärge vaadake seda perioodi, kui puudust, vaid kui võimalust ennast paran dada. Otsige oma südant ja hinge, et leida kirg. Võib juhtuda, et see, mida te uskusite, et vajate, ei ole see, mida tõeliselt soovite.

 

Lõvi: Paljude, ametialase tegevusega seotud kohustuste keskel on ülioluline oma suhet meeles pidada. Teie partner võib tunda, et teda, teie hõivatud ajakava tõttu, ignoreeritakse. Seetõttu on oluline võtta initsiatiiv selle lõhe kaotamiseks, veetes armsamaga kvaliteetaega. Mõnikord võib lihtne vestlus, pa ar südamlikku sõna või väike kingitus aidata leegi uuesti süüdata. Saate teha väikseid asju, mis võib palju mõjutada.

 

Neitsi: Teie pühendunud suhtes, tuletab tähtede seis teile meelde, et töö tuleb ära teha. See on ülioluline, kuna kaks partnerit peavad suhte ülesehitamiseks palju vaeva nägema. Seetõttu on see suurepärane võimalus näidata, et olete oma kallimasse meeletult armunud. Paljusid pisiasju saab sideme tugevdamiseks teha ja peaksite oma partnerile näitama, et teete neid, et suhe toimiks.

 

Kaalud: Täna, vallalised, julgustab kosmos teid armastama ennast ja olema võimalikult enesekindel. Teie helendav aura toob kosilasi. Olge valmis leidma seoseid asjade vahel, mis ei pruugi esmapilgul tunduda seotud. See võib olla ka võõras, keda te mingil hetkel atraktiivseks ja huvitavaks peate. Jääge positiivseks ja uskuge alati maailma ja selle toimimisse. Usaldage ennast ja oma väärtust ning ülejäänu järgneb.

 

Skorpion: Täna on teie võimalus, tuua esile õrn inimene, endas. Teie partneril on hea meel teid täna leida, eriti kui tood endas välja pehme külje. Rääkige oma südamest nii palju, kui võimalik ja nii sageli kui võimalik. See võib olla vestlus, heategu või isegi kirja kirjutamine, mis aitab luua ka suhtele tugeva aluse. See paneb teie partneri end turvaliselt tundma, et tema eest hoolitsetakse.

 

Ambur: Täna võib teie süda olla nii mitmel viisil hõivatud, et tundub, et kompass pöörleb ringi. Teie sõbrad on heatahtlikud, kuid nad ei pruugi aidata saavutada seda, mida te sisimas teha soovite. Kõige tähts am on kuulata oma intuitsiooni. Tegelege ülesannetega, mis teevad teid õnnelikuks ja lasevad esile tuua oma tõelise isiksuse. See keegi, võib olla igaüks, kes teid köidab.

 

Kaljukits: Seltskondlikku tegevust on täna võimalik leida, ka kõige ebatõenäolisemates kohtades, nii et ärge kaotage lootust. Romantikat võib olla raske leida, kuid ärge unustage hinnata sõprade ja sugulaste seltskonda. Need soojendavad teie südant ja te olge õnnelik, et olete nendega kohtunud. Ärge hoiduge üllatuste eest, kui olete valmis helistama sõbrale, kes võib panna teid mõistma, et teil on tema vastu tunded.

 

Veevalaja: Neile, kes on pühendunud suhetes, on täna võimalus jagada oma partneriga ebakindlust, mida võisite peljata. Nende tunnetega tuleb tegeleda ja suhtlemine on parim viis nendest ülesaamiseks ja selle käigus suhte tugevdamiseks. Pidage meeles, et vahel on hea olla nõrk. On tervislik näidata avatust, kuna see tugevdab teie sidemeid.

 

Kalad: Täna on teie suhtes väga oluline rääkimine. Veenduge, et veedate mõnda aega koos ja väljendate oma partnerile tundeid võimalikult selgelt. Olge kannatlik ja kuulake hästi tema vajadusi ja probleeme ning olge valmis läbirääkimisi pidama ja kompromisse tegema. Teie kahe, sideme tugevdamiseks, peate näitama oma partnerile armastust ja kiindumust, mis tahes kujul.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope