Armastuse ja suhte horoskoop 28.07.2023.


Jäär: Hinnake jagatud kogemuste jõudu. Armastus ei tähenda ainult romantilisi kõrghetki, see on ka üheskoos tormide ületamine. Te õpite partneri kohta palju ja teil on raskel eluetapil võimalus olla oma kallima kõrval. See ühine teekond aitab edendada teie vahel sügavamat mõistmist. Vallalised peaksid pöörama tähelepanu neile, kes on nende tegemistesse investeerinud.

 

Sõnn: Teid haarab täna rännuhimu. Igatsete sügavalt rutiinist vabaneda ja asuda oma partneriga lühikesele reisile. Reisimine on vaieldamatu ja ainuüksi mõte uute kohtade koos külastamisest täidab teid rõõmu ja ootusärevusega. Arutage oma reisiplaane kallimaga ja tehke koostööd. Pidage meeles, et asi pole ainult sihtkohas, vaid ka reisis, mille te paarina ette võtate.

Kaksikud: Olge ettevaatlik enesekindluse puudumise suhtes, mis võib täna teie armuelus tekkida minevikumõtete tõttu. Teie mõistus võib teiega mängida, pannes teid endas kahtlema. Kuid pidage meeles, et te väärite armastust. Võtke omaks oma veidrused, vead ja tugevused – need kõik teevad teist selle, kes te olete ja olete õnne väärt. Kui olete vallaline, ärge tundke survet varjata ühtki osa oma isiksusest.

 

Vähk: Püsige maapeal ja ärge laske end romantiliste lubaduste elevusest mõjutada. Täna võite kohata kedagi, kes tundub liiga hea, et tõsi olla. See inimene võib teid külvata armsate sõnadega, lubada surematut armastust, vankumatut pühendumust ja unistusi ühisest tulevikust. Kuid ärge kiirustage tema võlu alla sattumast. Pidage meeles, et teod räägivad valjemini kui sõnad ja oluline on jälgida, kas sõnad on kooskõlas tema käitumisega.

 

Lõvi: Andke endale ruumi ja järelemõtlemise aega, enne kui kõik, mis mõttes on, välja hõigata. Kui võtate hetke sisekaemuseks, mida oma suhetes tõeliselt soovite, osutub see targaks. Kui olete vallaline, siis astuge kohtingumaailmast samm tagasi ja keskenduge enda paremaks tundmaõppimiseks. Oma vajaduste mõistmine viib lõpuks rahuldustpakkuvamate sidemeteni tulevikus.

 

Neitsi: Saatusel on viis paljastada, mis on tegelikult mõeldud. Tänane päev pakub väga vajalikku selgust, kui te pole teatud romantilises tees kindel olnud. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, pöörake suurt tähelepanu märkidele, mida universum teile saadab. Võib-olla kohtute pidulikul koosviibimisel kellegagi, kes tundub sugulushingena. Teid võib üllatada ka teie praegune partner žestiga, mis kinnitab teie sidet.

 

Kaalud: Armastus ja suhted ei tähenda ainult romantikat. Teie platoonilised sõprussuhted on teie emotsionaalse heaolu jaoks võrdselt olulised. Täna võite oma sisemisi mõtteid ja tundeid sõbrale usaldada. Oma mõtete jagamine kellegagi, keda usaldate, võib teie sõprusesse tuua kergendust ja sügavamat intiimsust. See on ka hea aeg tegeleda sotsiaalsete tegevustega, mis vastavad teie huvidele.

 

Skorpion: Kipute emotsionaalselt panustama oma partneri väljakutsetesse suhtes. Te tahate olla tema jaoks olemas, toetada ja kaitsta partnerit mis tahes valu või raskuste eest. Siiski on õhuke piir toetamise ja tema koorma enda kanda võtmise vahel. On ülioluline olla sellest piirist teadlik ja leida viise oma emotsionaalse tasakaalu säilitamiseks. Olge oma partneri jaoks olemas, ilma tema muresid täielikult endasse võtmata.

 

Ambur: Täna liikuge armuasjades pigem aeglaselt ja kaitske oma südant. Kuid ärge laske hirmul end tagasi hoida sügavate ja tähenduslike ühenduste potentsiaalist. Armastus võib olla ilus teekond, mis on täis tõuse ja mõõnasid ning võimalustele avatud olemine rikastab teie elu viisil, mida te poleks ette kujutanud. Hoidke oma pea püsti ja usaldage, et suudate armastuse keerdkäikudes navigeerida.

 

Kaljukits: Mõnikord peate olukordi kontrolli all hoidma, kuid armastus ei tööta alati nii. Laske lahti vajadusest kontrollida oma suhte kõiki aspekte ja minge selle asemel vooluga kaasa. Laske armastusel avaneda ja teid üllatavad kaunid hetked, mis teie teele tulevad. Kui teil on suhetes probleeme, ärge kõhelge nendega tegelemast.

 

Veevalaja: Väikesed asjad võivad teie suhtele kõige rohkem mõju avaldada. Võtke aega, et mõista oma partneri armastusekeelt – mis paneb teda tundma end väärtustatuna? Kvaliteetaeg on kallis. Varuge mõni katkematu hetk koos veetmiseks, tegeledes meeldivate tegevustega. Ükskõik, kas lähete jalutama, vaatate filmi või lihtsalt vestlete, see pühendatud aeg süvendab teie sidet.

 

Kalad: Armastus ja emotsioonid on navigeerimiseks keerukad veed, eriti teiesuguste tundlike inimeste jaoks. Praegune planeetide joondumine võib tuua teie suhetesse mõningaid nihkeid ja kohandusi. See võib olla dünaamika muutus teie partneri, sõbra või isegi teie pereringis. Mis iganes see ka poleks, ärge kartke tunda ja väljendada seda, mis on teie südames. Oluline on meeles pidada, et on okei ka kellelegi toetuda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope