Armastuse ja suhte horoskoop 28.08.2023.


Jäär: Täna julgustavad tähed teid sukelduma suhtes sügavale ja pakkuma oma partnerile veelgi rohkem endast. Vallaliste jaoks on fantastiline aeg end välja tuua. Ärge hoiduge oma tundeid väljendamast kellelegi, kellele olete silma jäänud. Teie avatud südamega lähenemine on väga ahvatlev ja võib tekitada paljutõotava sideme. Kui olete pühendunud suhtes, on nüüd aeg näidata oma partnerile, kui palju te hoolite.

Sõnn: Valmistuge südameasjades ees ootavaks põnevaks ja seiklusrohkeks päevaks. On aeg võtta oma suhetes julgeid riske. See on teie aeg, et uurida tundmatut territooriumi ja süstida oma armuellu uut energiat. Lõhkuge rutiin ja proovige midagi, mida te pole kunagi varem teinud. Olgu selleks spontaanne reis, kokandusklass või isegi matkaseiklus – võti on kogeda midagi uudset.

 

Kaksikud: Planeedid julgustavad teid väljendama oma tundeid selgelt ja ausalt. Kui olete tahtnud oma partneriga midagi jagada, siis nüüd on aeg seda teha. Olgu see südamlik ülestunnistus või rumal anekdoot, teie sõnad loovad sügavama sideme. Kui olete vallaline, võib tänane päev tuua üllatusliku kohtumise. See võib olla keegi teie minevikust, kes ilmub uuesti või juhuslik kohtumine kellegi uuega, kes teid koheselt intrigeerib.

 

Vähk: Keskenduge täna oma romantilisele sidemele. Töö ja muud kohustused võisid teid mõlemaid viimasel ajal hõivatuna hoida, kuid nüüd on ideaalne aeg pausinuppu vajutada ja sügavamal tasandil uuesti ühendust luua. Jätke sagin seljataha ning lubage endal lõõgastuda ja üksteise seltskonda nautida. Vestelge südamest südamesse ja avastage uuesti pisiasjad, mis panid teid armuma.

 

Lõvi: Päeva alguses võite mõtiskleda varasemate suhete üle. Ärge peatuge vigadel, võta need õppetunnid südamesse. Päeva edenedes on teil võimalus oma värskeid teadmisi ellu viia. Kui olete suhtes, on aeg arutada neid väikseid veidrusi, mis muudavad teie partneri ainulaadseks ja väljendada oma tundeid ausalt. Võtke omaks õppeprotsess.

 

Neitsi: Kui olete vallaline, võib teid tõmmata keegi, kes jagab teie väärtusi ja tööeetikat. Sädemed võivad lennata, kui mõistate, et teil on sarnased eesmärgid ja ambitsioonid. Pühendunud peaksid meeles pidama, et kuigi oma partneri toetamine on suurepärane, on iseseisvuse edendamine sama oluline. Laske endal kahel jalal seista, nagu te seda hindate. Avage oma rahalised unistused ja hirmud.

 

Kaalud: Valmistuge päevaks, mis võib tuua teie teele nostalgiat ja romantikat. Keegi teie minevikust võib sel nädalal teie ellu uuesti ilmuda. See ei saa olema lihtsalt juhuslik kohtumine. See inimene tuleb tagasi enamaga kui lihtsalt ülestunnistusega, tal on täielik plaan teiega sideme parandamiseks ja tugevdamiseks. Teie südametarkus juhendab teid õige otsuse tegemisel.

 

Skorpion: Võisite viimasel ajal tunda, et olete oma suhtes kandnud suuremat koormust. Olete läbinud väljakutseid, teinud emotsionaalset rasket tööd ja võib-olla isegi tundnud, et oled teinud tagasikäigu, et asjad toimiksid. On loomulik küsida, kas teie jõupingutustele vastatakse viisil, mida te väärite. Siiski ära lase neil kahtlustel hägustada kauneid hetki enda ja partneri vahel.

 

Ambur: Kui olete suhtes, planeerige oma partneriga miniseiklus. See ei pea olema suursugune, isegi spontaanne piknik või hubane filmiõhtu kodus võivad teha imet. Rääkige oma unistustest ja püüdlustest ning julgustage oma partnerit oma unistusi jagama. Selline vastastikune jagamine tugevdab emotsionaalset sidet. Kui olete vallaline, külastage seltskondlikke üritusi, alustage vestlusi ja ärge kõhelge esimese sammu tegemist.

 

Kaljukits: Neil, kes otsivad püsivat pühendumust, on aeg tõsiselt uurida tulevikuvõimalusi. Kui olete kohanud kedagi, kes tõmbab teie südant, ärge kartke asju järgmisele tasemele viia. Ükskõik, kas arutate tulevikuplaane, tutvustate neid oma siseringile või väljendate oma tundeid avatumalt, nüüd on aeg teha oma samm. Teie praktiline olemus lööb särama, kui kaardistate tugeva vundamendi rajamiseks vajalikud sammud.

 

Veevalaja: Tähtede seis elavdab teie sotsiaalset elu, tuues võimalusi teie romantilist teekonda vürtsitada. Tänane päev on suhetes olevate inimeste jaoks põhitõdede juurde naasmiseks. Teie partnerit köidab teie entusiasm kasvada ja teie valmisolek jagada oma sügavamaid soove. Vallalised võivad oodata ootamatuid kohtumisi, mis võivad viia millegi enamani. Nii et minge edasi ja kasutage neid positiivseid vibratsioone maksimaalselt ära.

 

Kalad: Täna tunduvad teie mõtted ja tunded olevat täiuslikus harmoonias, võimaldades südameasjadele läheneda selge pea ja läbimõeldud plaaniga. Olenemata sellest, kas olete suhtes või otsite seda, on teie oskus oma soove edastada teie salarelv. Kasutage seda võimalust, et pidada südamest südamesse vestlusi, mida olete edasi lükanud. Avastate, et oma tunnete väljendamine tuleb nüüd loomulikult.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope