Armastuse ja suhte horoskoop 28.09.2023


Jäär: Teie pühendumus partneri vastu kasvab iga päevaga. Pärast pikka aega olete leidnud selle, mida tõeliselt väärite. Jääge selle suhte juurde ja pange see tööle. Vallalised peaks vaatama endast kaugemale ja täitma sõbra rolli ning pakkuma emotsionaalset stabiilsust, sellele keda nad imetlevad. Püsisuhtes paarilised peaksid jagama oma tundeid üksteisega.

Sõnn: Mõelge ümber oma tõekspidamised selle kohta, mis on Teie arvates õige ja mis mitte. Tähed näitavad, et vajate oma armuelus edu saavutamiseks teatud paindlikkust. Andke oma partnerile teada, mida Te elust üldiselt arvate. Vallalised tunnevad end tavapärasest palju sotsiaalsemalt, nii et minge välja ja leidke uusi sõpru!

Kaksikud: Mõned probleemid võisid hiljuti Teie armuelus esile kerkida. Need võivad olla väikesed probleemid, kuid võivad siiski põhjustada häireid Teie ja Te väljavalitu vahel. Ärge magage maha head võimalust harmoonia taastamiseks. Püsivas suhtes olijad ei pea oma elus toimuvat üle analüüsima, laske asjadel lihtsalt olla, kõik toimib niigi.

Vähk: Teie sees on toimunud muutuste ahel, mis võib avada Teie eluperspektiivi. Kindlasti peegeldab see ka Teie armuelus, kuna võite seada kahtluse alla paljud oma varasemad otsused. Ärge näidake oma pettumust välja oma partneri või nende peale, keda armastate. Otsige vastuseid enda seest ja vajadusel otsige abi oma partnerilt.

Lõvi: See on üks neist päevadest, mil Teie südant haarab nostalgia kellegi suhtes, keda Te väga armastasite. Ärge kahetsege ja lämmatage ennast. Tähed näitavad, et ei pruugi olla halb mõte jätta neile tekst või sõnum, et kontrollida, kas nendega on kõik korras. See võib taaselustada mineviku sideme ja avada Teie elus uue peatüki.

Neitsi: Tunnete täna enda üle rõõmu. Tahate end hästi riidesse panna ja inimestega kohtuma minna. Kohtute kellegi huvitavaga, kes avab Teie vaimse horisondi. See inimene ei pruugi osutuda Teie ideaalseks partneriks, kuid kindlasti tooksid nad Teie ellu nii vajalikku külluslikku energiat. Andke endast parim.

Kaalud: Vajate täna oma lähedaste tuge, kuna võite sattuda soovimatutesse olukordadesse. Teie tööelu võib osutuda stressirohkeks, kuna võite sattuda vanemaga tülli, mis võib Teid tasakaalust välja viia. Püsisuhtes olijatel läheb kõik sujuvalt, kuna nende partner on toeks.

Skorpion: Vaadake probleemide asemel võimalusi. Kui Teie olemasolev suhe on hapuks läinud, proovige seda värskendada. Täna on võimalus arutleda mõistlikult ja rahulikult, miks asjad on viltu läinud. Vallalised peavad tegutsema oma tunnete järgi ja võtma juhtrolli, kui on vaja rääkida, kellega nad imetlevad.

Ambur: Teie tähed säravad täna eredalt, mis muudab Teid rahulikuks inimeseks. Teil on kõik võimalused teha oma elus soovitud muudatusi. See on suurepärane aeg suhtlemiseks ja lõbutsemiseks. Püsipartnerid, kes soovivad oma suhet parandada, peavad vältima hinnanguid ja lubama oma partneril end väljendada.

Kaljukits: Saage kätte kõik võõrad hirmud, millest olete võib-olla kinni hoidnud, mis on seotud Teie armusuhte tugevusega. Olge realistlik ja laske oma otsuseid juhtida mõistusel. Olge keskendunud ja maandatud ning Teie partner reageerib sellele selgelt. Püsisuhtes olijad peavad oma partneriga vestlema,et keerukuse keskel selgust leida.

Veevalaja: Andke aega oma isiklikule elule. Tundub, et olete praegu liiga süvenenud oma materialistlikusse ellu ja Teie lähedased võivad tunda end hooletusse jäetuna. Tõenäoliselt liigub Teie armuelu täna tahaplaanile. Kiindumuse märgid võivad Teie jaoks praegu romantikat õhutada. Püsivas suhtes partnerid peavad oma ellu vürtsi lisama ja planeerima põgenemist.

Kalad: Olete praegu maailma tipus ja Teie suhted saavad sellest vaid kasu. Kasutage seda päeva oma partneriga romantilise vestluse pidamiseks ja pange ta end ihaldatuna tundma. See tugevdab Teie vastastikust sidet. Püsivas suhtes paarilised võivad tunda argielu raskust. Tehke oma partnerile seljamassaaži, et aidata tal lõõgastuda.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 11.

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope