Armastuse ja suhte horoskoop 28.10.2023.


Jäär: Täna on suur võimalus, et romantika neelab teie päeva. Vallalised võivad olla üllatunud, kui tugevad on nende tunded, kellegi erilise vastu. Märgake neid emotsioone ja tegutsege nende järgi, enne kui on liiga hilja. Kui olete pühendunud suhtes, võib keegi teid mõjutada muutma seda, kuidas te armastate ja see üllatab teie partnerit. Kaaslasele meeldib see muutus ja ta hindab seda, kuidas olete hakanud asjadele lähenema.

 

Sõnn: Püsisuhtes inimesed peaksid olema ettevaatlikud, kuna välised sekkumised võivad teie suhtes olulisi muutusi tuua. Peaksite uskuma oma partnerisse ja oma emotsioonidesse. Usaldage oma instinkte ja andke oma tunnetele rohkem kaalu, kui sellele, mida teised teile ütlevad. Vallalised peaksid esikohale seadma oma eesmärgid, sest armastus leiab tee ise. Võtke suhete loomiseks aega, selle asemel, et tunda oma kaaslase mõju.

 

Kaksikud: Täna ei ole kindlasti õige päev oma tundeid paljastada, kui oled kellessegi armunud. Teie sõprus võib olla rikutud, nii et oodake õiget aega oma emotsioonide tunnistamiseks. Teadke kaaslase tundeid, enne sammu astumist siis kannatlikkus kannab vilja. Elukaaslased võivad tunda end suhtes eksinuna.Parem on hoida oma tööelu isiklikust ruumist eemal, et tuua säde tagasi.

 

Vähk: Täna peaksite oma suhtesse seadma teatud piirid. Tõenäoliselt avastate, et isegi kui pakute rohkem, kui suudate, on teie partner endiselt rahulolematu ja soovib pidevalt enamat. Nende nõudmiste piiramine, parandab teie suhet ja võimaldab teil seda nautida viisil, mis on kasulik mõlemale. Koju jäämine ei pruugi kaaslast otsivatele vallalistele kasu tuua.

 

Lõvi: Teie partner toetab teie ambitsioone, kuna ta toob mõningaid ohvreid, et teie saavutaksite eesmärgid. Ta annab teile kindlustunde, kui teil on oma plaanide pärast mure. Kohtinguvõimalusi otsides, peaksid vallalised veenduma, et nad paljastaksid oma tõelise mina, selle asemel et oma isikupära kesta peita. Nende isiksus võlub ja tõmbab ligi paljusid inimesi.

 

Neitsi: Varasemale kallimale mõtlemine, takistab teid suhtesse astumast. Pikalt vallaliseks jäämine paneb teid tundma üksikuna ja haavatavana. Soovitatav on edasi liikuda ja mitte end tagasi hoida, kui leiad kellegi, keda armastada. Tänane päev sobib pühendunud suhtes inimestele, et minna pikale väljasõidule. Rääkige partneriga oma tuleviku üle ja arutlege, kuidas saate selle emotsionaalselt ja rahaliselt stabiilseks muuta.

 

Kaalud: Teil võib olla raske aru saada kumb teist, kas teie või teie partner, teeb otsuseid. Lihtsalt säilitage rahu ja vältige oma partneriga sel teemal vaidlemist. Kohandage üksteise arvamusi ja leppige ühise otsuse tegemisel kokku. Vallalistele on kasulik osaleda festivalidel ja seltskondlikel koosviibimistel, kuna nad võivad selle käigus kellegi leida.

 

Skorpion: Teie käitumismuutused võivad teie partnerit mõjutada. Võib-olla olete muutnud seda, kuidas näitate välja oma tundeid ja see ei sobi teie suhtele. Proovige olla väljavalitule, emotsionaalselt sama inimene, kes varem. Tuletage talle meelde ka raskemaid perioode, mille te mõlemad koos läbi elasite ja kuidas te mõlemad sellest välja tulite. Vallalistel on õnne, nad võivad leida kohtingurakendustes kellegi, kes on väärt nende aega.

 

Ambur: Kaugsuhe võib teie armastuse partneri vastu, proovile panna, kuid teineteisele piisavalt aega pühendades saate mõlemad sellest läbi purjetada. Võiksite teha üksteisele videokõnesid, et leida värskendusi oma rutiini ja saata kingitusi, et teie partner tunneks end armastatuna. Tähtede seis on täna vallalistele soodne, sest nad võivad leida kellegi atraktiivse. Täna te ei peaks kartma initsiatiivi haarata, kui olete kohtunud oma õige kaaslasega.

 

Kaljukits: Teie mõtted on hetkel keskendunud armastusele ja kui olete vallaline, võiksite hakata aktiivselt romantilist kaaslast otsima. Kuid potentsiaalse partneri leidmiseks on vaja varuda kannatust. Kui teil on juba ​​​​armsam on nüüd õige hetk otsustada, kas soovite oma suhet edendada või jääda sinna, kus te mõlemad hetkel olete. Mõlemal juhul on suhterindel oodata mõningaid muutusi.

 

Veevalaja: Teie partneri soojus ja huumor muudavad teie suhte nauditavamaks. Olete isiklikult läbi elanud seisaku perioodi. Nii, et nüüd on aeg minna oma kallimaga välja ja nautida koos kvaliteetaega. Enamik teie probleeme kaob kohe, kui teie armsam on teie kõrval. Vallalised peaksid hakkama mõtlema kohtingule, et end õnnelikuna hoida.

 

Kalad: Teie partner on teie jaoks olemas kõigis teie isikliku ja tööelu aspektides. Lubage endale tema juuresoleku, emotsioone väljendada. Rääkige oma väljavalitule, kui väga te hindate tema olemasolu. Armsama jaoks millegi erilise tegemine, muudab nende päeva helgemaks. Tööreisidel käivad vallalised, võivad kohtuda inimesega, kellest võiks saada nende kaaslane. Kasutage võimalust, et luua side.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope