Armastuse ja suhte horoskoop 28.11.2022.


Jäär: Sind valdab romantika- ja sensuaalsustunne. Säilitage entusiasm elu vastu. Kui olete lootnud mõne inimesega suhet luua, on nüüd õige hetk ta enda juurde kutsuda.Praegu on hea võimalus vaimselt lähedaseks saada. Veetke aega koos ja pidage emotsionaalseid vestlusi.

Sõnn: Võimalik, et keegi, keda sa pead lihtsalt sõbraks, võib osutuda sinu hingesugulaseks. Ka suhetes olevad inimesed tunnevad rõõmu, sest nende kallim pühendab neile palju tähelepanu. Ärge mõelge,et teie partneril on probleeme teie kuulamisoskuse tajumisega, pöörake talle hoopis rohkem tähelepanu.

Kaksikud: Oma sõprade seltskonnas olete kõneaineks. Teie romantiliste suhete olukord paraneb drastiliselt. Teie ja teie kaaslane tegelete koos mitmesuguste meeldivate tegevustega. Kui olete vallaline, võib see olla aeg,mil kohtute uue kaaslasega. Selles värskes romantikas on kõik fantastilise armastusloo omadused.

Vähk: Võimalik, et töökohustused takistavad sul oma partneriga kvaliteetaega veetmast. Võib-olla töötate töökohal hilja õhtuni, selle asemel, et kallimaga koos olla. See võib põhjustada kaose nii teie töö- kui ka eraelus. Seetõttu on oluline hallata oma partneri ootusi ja temaga sageli rääkida, et kõik arusaamatused selgeks teha.

Lõvi: Isegi kui tahad head ja tahad end parandada, et sina ja su partner paremini läbi saaks, võite avastada, et teie püüded olla südamlikud on andnud tagasilöögi. Selle asemel võib teie partner soovida tülitseda asjade üle, mis juhtusid kaua aega tagasi. Isegi kui olete edasi liikunud, on tema jaoks armid endiselt olemas. Peaksite teda lohutama ja olema temaga leebe.

Neitsi: Paarid on rahul oma suhetega ja otsivad kirge. Olete arendanud suuremat empaatiavõimet. Kui olete vallaline inimene, kellel on potentsiaalne uus armastushuvi, proovige selle küsimuse lahendamiseks välja mõelda loomingulisi meetodeid. Ärge usaldage inimesi, kes proovivad teiega flirtida, kuid ei näi olevat pühendunud.

Kaalud: Lõpetage muretsemine ja hakake tegema muudatusi, et oma elu igal viisil paremaks muuta. Töö ja suhted võivad kulutada kogu teie aja ja jõupingutused, jättes teile vähe reserve enda jaoks. Katsetage, pühendage natuke aega ärile ja ülejäänu oma partnerlusele ning laske lõõgastumisel oma elus esiplaanil olla. Hoolitse enda eest,alles siis saad muude asjadega tegeleda.

Skorpion: Võite saada suurepärase võimaluse kohtuda kellegi erilisega. Kuna on rohkem aega vallalistega kohtumiseks, pole kohtamine olnud kunagi lihtsam nende jaoks, kellel pole püsivat romantilist partnerit. Partnerid, kes on üksteisele tõeliselt pühendunud, saavad kasu nendevahelisest tugevast ja lihtsast teabevahetusest. Olete emotsionaalselt üsna tundlik, seetõttu väärtustage oma sidet kõrgelt.

Ambur: Sul pole mõnda aega olnud palju aega enda jaoks, et oma romantilisi vajadusi ja soove kaaluda. Leia aeg oma olemasoleva suhte üle järelemõtlemiseks ja selguse saamiseks. Võimalik, et arvate, et peate tegema rohkem või loobuma täielikult. Sa ei pruugi kunagi teada, milline on suhte tulevik, kui kumbki partner ei võta enda jaoks mõtlemisaega.

Kaljukits: Sinu jaoks pole puudust romantilisest põnevusest. Peate andma endast parima, et kohaneda elu keerdkäikudega. Need, kes on teineteisele pühendunud, võivad aeg-ajalt lahku minna, kui kohustused, näiteks töö, nõuavad teie tähelepanu. Teie partneri väärtus teie jaoks muutub sel ajal veelgi ilmsemaks.

Veevalaja: Püüdke mitte olla oma armastuse otsimisel liiga abivajaja. Need vibratsioonid julgustavad inimesi väärtustama oma autonoomiat, mis võib panna teid kahtlema oma väärtuses potentsiaalsete armupartnerite silmis. Ärge võtke seda isiklikult, kui teie eriline keegi ignoreerib teid mõnda aega; tõenäoliselt on ta lihtsalt oma probleemidega hõivatud. Õppige lootma pigem iseendale kui teiste heakskiidule.

Kalad: Annad kõik endast oleneva, et oma kallimale mitte pettumust valmistada. Võid oma töökoormuse ja muude kohustuste raskuse tõttu olla tavapärasest hõivatum. See võib panna teie kallima, teie lojaalsuses kahtlema. Kuid kui avate talle oma hinge, tunneb ta sulle kaasa ja aktsepteerib sind.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope