Armastuse ja suhte horoskoop 28.11.2023.


Jäär: Täna võite väljendada oma armastust takistusteta.Teie romantiline pool on eriti tugev ja armsam tajub teie läheduse kasvu. Olge suhtes õrn ja siiras ning see osutub järgmistel päevadel vääriliseks tasuks. Vältige vaidlusi ja ohjeldage alati oma emotsioone, eriti viha, kuna see võib suhet takistada. Mõned inimesed, kellel oli kodus raskusi, saavad oma lähedastelt tuge. See sillutab teed ka erinevatele aruteludele.

Sõnn: Kui olete pühendunud suhtes, siis see muudab sideme tugevamaks. Vaatamata väikestele hõõrdumistele, näete täna armusuhet õitsemas. Planeerige väljasõit või romantiline õhtusöök, kus saate tulevikuplaane arutada. Täna peaksite vältima kontoriromantikat, mis võib abieluelu tõsiselt mõjutada. Teie endine leek võib ellu tagasi tulla ja see võib olla lummav.

Kaksikud: Täna näete oma suhtes helgeid hetki. Hea oleks oma tundeid väljendada ja vallalised võivad armuda. Päeva teine ​​pool on hea, et tutvustada oma partnerit perele ja saada heakskiit. Püsisuhtes inimesed võiksid veeta rohkem kvaliteetaega, et luua põnevaid hetki ja mälestusi. Need, kes on kaugsuhetes, peavad rohkem suhtlema ja olema ka üksteisele toeks.

Vähk: Suhtes näete täna üllatusi. Teie ellu võib astuda uus inimene või teie kauaaegne armsam võtab ettepaneku vastu. Mõned probleemid leiavad lahenduse ja abielu võib samuti täna korda saada. Romantika on õhus ja hea aeg on teha positiivne samm suhte tugevdamiseks. Austage oma partnerit ja pange ta tundma, et hoolite ja armastate. Abielupaarid, võite mõelda pere loomisele.

Lõvi: Täna võite õnnelikus armuelus kindel olla. Suuri konflikte täna ei toimu. Päev on väga produktiivne ja teie partner võib soovitada puhkust. Veetke rohkem aega koos ja üllatuskingitused võivad teie omavahelist sidet tugevdada. Need, kes on viimastel päevadel armunud, näevad täna suhte tugevnemist. Vältige täna erimeelsusi! Mõned inimesed naasevad vana suhte juurde, kuid tagavad, et see ei mõjuta nende praegust elu.

Neitsi: Täna olete oma armastatule rohkem nagu sõber, kes saab arutada iga tunnet. Soovitatav on koos oma partneriga osaleda pereüritusel, peol või ette võtta lühireis, mis tugevdab teie sidet. Pikaajaline armastus noogutab positiivselt ja see võib tuua ellu rõõmuvärve. Vältige täna vaidlusi ja väärtustage suhet. Vallalised, olge kogu päeva kannatlik ja kaaluge partneri tutvustamist perekonnale, heakskiidu saamiseks.

Kaalud: Väiksemaid argumente suhtes tuleb ohjeldada, enne kui hakatakse tõsise probleemiga tegelema. Olge suhtluses alati avatud. Jääge rahulikuks isegi lahkarvamuste ajal ja see aitab tugevdada sidet. Teie väljavalitu eelistab teie seltskonda. Seetõttu veetke täna koos aega. Romantiline õhtusöök või lühireis on hea mõte. Vallalised, täna on hea ettepanek teha ja võite ka kaaluda selle vastuvõtmist. Need, kes soovivad viia suhte järgmisele tasemele, saavad oma lähedastelt tuge.

Skorpion: Täna olge tundlik oma väljavalitu eelistuste suhtes, sest see aitab teil armuelus harmooniat säilitada. Vältige vaidlusi ja hinnake üksteise edu. Võite olla oma partneri jaoks tugev tugisammas ja jätkata üksteise täiendamist oma ettevõtmistes. Need, kes on juba leidnud huvitava inimese, kuid pole oma armastust avaldanud, saavad seda täna kartmatult teha, sest teie ettepanek võetakse vastu.

Ambur: Hetkel põlev planeedienergia võib arusaamatuste ja lahkarvamuste näol tekitada segadust. Peate oma öeldu osas olema valiv, kuna see võib võimalikud romantilised partnerid eemale peletada. Hoidke oma romantika elus, kuid veenduge, et sädemed oleksid positiivses suunas. Keskenduge heale suhtlusele ja andke endale aega, et end hästi tunda.

Kaljukits: Armastust on täna õhus ja te näete suhtes palju positiivset. Mõned õnnelikud kohtuvad endise väljavalituga, et lahendada vanad probleemid. Võite sattuda tagasi vanasse armusuhtesse, kuid abielus olevad inimesed peavad seda vältima, kuna see põhjustab tõsiseid probleeme koduses elus. Kui olete püsisuhtes, võite täna tõsiselt kaaluda pere laiendamist. Vallalised tunnevad rõõmu, et nende ellu astub uus inimene.

Veevalaja: Päeva esimesel poolel on segadust tekitavaid faktoreid. Selle tulemusena süüdistab teie väljavalitu teid paljudes minevikujuhtumites, mis võivad teid provotseerida. Siiski ei tohiks kaotada kontrolli ega laskuda vaidlustesse. Olge tundlik oma väljavalitu nõudmiste suhtes ja veetke rohkem aega koos. Ärge suruge oma kontseptsioone peale ja tehke otsused pärast seda, kui olete neid armsamaga arutanud. See tugevdab sidet.

Kalad: Täna võite oodata probleeme. Kolmanda osapoole sekkumine suhtesse, võib põhjustada hõõrdumist. Ärge laske kõrvalistel inimestel oma mõjualal kaasa lüüa, lahendage see kriis juba täna. Abielu on samuti kaartidel. Mõned kaugsuhted ei pruugi korraliku suhtluse puudumise tõttu õnnestuda. Abielus inimesed peaksid vältima situatsioone mis võiksid täna mõjutada nii nende isiklikku, kui ka tööelu.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope