Armastuse ja suhte horoskoop 28.12.2022.


Jäär: Lõbutse täna oma kallimaga. Võtke aega, et lõõgastuda ja olla ehtne selle inimesega, kellest hoolite. Võib-olla soovite lihtsalt oma kallima kaissu võtta ja rahulikus kohas lõõgastuda. Kui oled vallaline, võib tekkida vajadus läheduse järele. Ärge istuge jõude. Parem on saada tuttavaks, kui veeta päev koos oma lootustest ja püüdlustest rääkides.

Sõnn: Täna on päev, mil tuleb oma romantiline elu viia uude suunda.Tehke plaan armsa inimesega kohtingule minna ning olge viisakas ja enesekindel, et suurendada positiivse mulje jätmise tõenäosust. Ärge püüdke kedagi teist jäljendada,selle asemel olge ehtne. Otsekohene ja vastutulelik olemine algusest peale on kasulik kõigile asjaosalistele. Laske asjadel kogu kõneluse vältel loomulikult kulgeda.

Kaksikud: Võib-olla on teil olnud pikaajaline varjatud kiindumus erilisesse kellessegi. On aeg anda teisele inimesele teada, kuidas te temasse tegelikult suhtute. Enne kui loobute oma loovusest, peate olema kindel, et see pole lihtsalt kinnisidee. See paneb sind kindlasti armuma. Kui oled aru saanud, et oledki armunud, peaksite kohe pingutama ja rääkima.

Vähk: Enam pole takistusi teie ja teie partneri vahelistel avameelsetel ja avatud aruteludel. Teie mõlema emotsionaalse avalikustamise tõenäosus suureneb. Teie ja teie partner jagate üksteisega häid sõnu. Siiski ärge üle pingutage. Endiselt on võimalik oma kaaslast välja lülitada, käitudes liiga emotsionaalselt. Olge mõistlik ja nautige.

Lõvi: Kui tundsite end hiljuti oma suhtes lämmatatuna, siis nüüd on õige hetk sellest oma partneriga avameelselt rääkida. Te mõlemad vajate ruumi, et aru saada, mis on teie jaoks elus ja suhetes kõige olulisem. Pole kahtlust, et teie kaks suudate mõne aja pärast kokkuleppele jõuda, mis võib olla kasulik, et aidata teil mõlemal uuesti keskenduda ja lõpuks teie partnerlusse rohkem panustada.

Neitsi: Täna on hea päev näidata oma kallimale avatust ja vastutulelikkust. Lihtsalt ärge proovige hoida oma fookus liiga kitsas. Peate tegema mõningaid järeleandmisi, et luua oma kallimaga positiivne suhe. Võtke aega ja ärge kiirustage millegagi. Tehke kõik endast olenev, et hoiduda karmist toonist ja nõudmistest.Olge avatud ja lahke.

Kaalud: Ärge püsige siseruumides üksinduses, vaid otsige selle asemel aktiivselt teistega vestlust. Kui teil on millegagi palju probleeme, võib abi ja mõistlike juhiste küsimine olla viljaka suhte algus. Võite lõpuks veeta palju aega koos. Kuid see pole veel kõik ja mõne aja pärast võite mõista, kui sügavalt te üksteisest hoolite.

Skorpion: On aeg luua sidemeid ühiste huvide ja ideede, mitte sensuaalsete soovide ümber. Kui olete lootnud alustada vestlust selle inimesega, kes tunneb teid ja teie mõtlemisprotsessi tõeliselt, võib teil olla õnne.Kui alustate sarnaste hobidega koos,võib see t ulevikus viia millegi tähenduslikuni.

 

Ambur: Tähed on täna romantika jaoks joondatud, nii et vaadake võimalusi. Teie ja teie partner mitte ainult ei mõista, et mõtlete samadele asjadele, vaid ka seda, et teil on üksteisega eriline side. Teid haarab see ühtsustunne, mis võimaldab teil lugeda üksteise mõtteid. Tähistage sellel erilisel päeval oma armastust ja tunnustust üksteise vastu.

 

Kaljukits: Kui soovite oma romantilises elus edusamme näha, peate täna natuke tööd tegema. Lõpetage kiirete otsuste tegemine ja keskenduge faktidele. Sinu tänane motivatsioon võib tuleneda tugevast soovist läheduse järele. Kui teil on praegu suhe, peaksite tõenäoliselt planeerima kohtinguõhtu. Kui te ei otsi aktiivselt romantilist partnerit, peaksite mõtlema oma suhtlusringi suurendamise strateegiatele.

 

Veevalaja: Armastus võib täna ootamatult tabada. Sul tekivad tugevad tunded enda valitud inimese vastu. Mõnikord tähistab suhte algust sügav dialoog, millel on endiselt reaalseid tagajärgi. Vestlus võib jätkuda, kui teie ja teie kaaslane nõustute, et seda tuleb pikendada. Otsige pingevaba õhkkonda ja nautige üksteise seltskonda.

 

Kalad: Kui otsite armastust, võib täna olla teie õnnelik päev. Kui olete vallaline ja otsite armastust, ei pea te liiga palju otsima. See seos võib olla kergem,kui tõsine ja emotsionaalne, nii et te ei tohiks sellest liiga palju arvata. Üks asi on siiski kindel,teil tulevad sellest ajast imelised mälestused, millele on hea tagasi vaadata.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope